Тема: Акція "Україна - від краю до краю!"  (Прочитано 3913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« : 28.04.2009, 01:45:37 »
Отакето... Давно думав і надумав.
Жодного популізму, тіко педалі ;D

Спортивно-туристична акція „Україна – від краю до краю!”

   Мандрівка, що являє собою веломарафон за маршрутом місто Львів – місто Луганськ. Весь шлях буде долатися за допомогою двоколісного товариша – велосипеда.
   
   Гасло: „У нас одна країна – велика Україна!”.
   Час проведення: 17 – 26 (27) травня 2009 року.
   Мета та завдання:
-  популяризація велосипеда, як альтернативного транспорту,
-  пропаганда активного і здорового способу життя,
-  розвиток велосипедних громад в різних містах України,
-  розвиток екологічної культури в країні.
   Маршрут мандрівки:
м.Львів – м.Тернопіль – с.Меджибіж – м.Немирів – м.Умань – м.Кіровоград – м.П’ятихатки – м.Дніпропетровськ – м.Красноармійськ – м.Вуглегірськ – м.Луганськ.*
   Протяжність: бл. 1310 кілометрів.
   
   Захід є результатом давнього задуму поєднати одні з крайніх обласних центрів України – Львів та Луганськ, а також Чернігів і Сімферополь. Велосипед обрано як транспорт, що має найбільшу можливість та потребу для розвитку в українських містах.
   Дорогою буде відвідано цікаві природні та історичні місця, які є окрасою і гордістю нашої країни. А у великих містах, за потреби та можливості, можна провести міні семінари з розвитку міського велоруху та активного туризму.
   Буду вдячний за будь яку підтримку та сприяння під час веломарафону!

Більше інформації в прикріпленому файлі


[вкладення вилучене Адміністратором]
..я буду довго гнати велика...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.04.2009, 21:11:20 »
Нажаль поїхати неможу... :'(зно... але напевно зможу супрводити від Тернополя до Волочиська  */\*Так сказать...підтримати акція на тому етапі  :)
Via est Vita

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.04.2009, 22:23:04 »
Загалом пізно я подав інформацію, бо вирішив не бла-бла-блакати наперед, а чітко визначитися і поїхати. Можливо не зрозуміло написав в попередньому коменті, але наразі їхати збирається лише організатор та учасник, тобто я ::).
Щодо підтримки, то буду вдячний:)
..я буду довго гнати велика...

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 29.04.2009, 00:08:38 »
Якщо не секрет, як ти плануєш за 10 днів проїхати 1300 км? Це по 130 в день, тоді на цікаві місця може не вистачити часу, або здоров'я.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 29.04.2009, 09:35:47 »
Народ, а може того, приєднаємось на етапі Золочів-тернопіль-????. Типу зранку поїхати електричкою в Золочів(якщо по часу будемо встигати до основної колони) і з ними поїхати назад у тернопіль. А якщо буде ночівля в Тернополі в основної колони то на слідуючий день і до Волочиська з ними поїхати. Я думаю такий маршрут цілком реальний і ненапряжний. Правда треба взнати яка середня швидкість буде. Бо якщо зберуться всякі спіртсмени-шосери то поздихаєм  ;D.
 Бо якщо ми не приєднаємось(або хоча б не надамо пару резидентів клубу ;) ) до такої акції то гріш нам ціна як гурту лісапедистів-мандрівників
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 29.04.2009, 18:32:49 »
До Золочева не поїду...хотя б хотів дуж.. :'( А от якшо до Волочиська, то можете на мене розраховувати як на резидента від Шприхи.  */\*Хто ше зо мнов? ;)
Via est Vita

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #6 : 30.04.2009, 12:40:12 »
Але шприхалі уважні - ради нема.
Ромко написав шо їде сам - а вони "основної колони", "приєднаюсь до колони",  "зберуться спортсмени" :)

Комедіанти :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 30.04.2009, 13:01:14 »
Я атач не читав, а в пості нічого не вказано про те що він сам. Тому сорі.
 так-с, 17 то пятниця, я на роботі. А от в суботу то цілком реально до Волочиська рвонути. Треба все таки товариша підтримати. Або ж якщо бути конями то може є якийсь поїзд з Хмельницького, можна зібравши волю в кулак рвонути до Хмельницького(хоча це малоймовірно  :( ) а там вже сісти на поїзд і ним повернутися в Тернопіль. Думаю якийсь та й буде який нам за часом підходить.
 думаю Скелетон, Корак і женька спокійно можуть доїхати до Волочиьска і назад(коні блін  8) ) та й я, Віталько і Дрім теж ніби не останні здохляки, теж в ідеалі мали б проїхати.
« Останнє редагування: 30.04.2009, 13:06:00 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 07.05.2009, 14:41:33 »
bhagavan: дякую за уважність ;)

Для всіх і Еразела зокрема) - 17 травня - неділя, то ж як мінімум зі Золочева/Зборова можна покатати разом o^-o
Ще є прохання до всіх: якщо маєте можливість позакидати інформацію на різноманітні форуми (де ви зареєстровані) по ходу руху (Львів, Хм., Вн., Дніпроп.,...) буду вдячний. Бо наразі 2 дні в Тернополі всі решта катаю на катамарані по Черемоші, а буду аж 12.

п.с. ото втрапив в Тернопіль :xmara:
..я буду довго гнати велика...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #9 : 20.05.2009, 21:55:54 »
якшо б когось цікавило - Ромко вже переїхав Умань! в реалі виходить трохи більше педалити, аніж по карті. Щодня намотує по 160 км. Каже що трохи щось поболює сухожилля на лівій нозі до того ж замахують хрущі і мушки на дорозі:))
Сьогодні планував подивитися футбол в когось в хаті!