Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

На роботу на ровері

<< < (3/4) > >>

Yanek:
Їжджу на роботу байком третій рік.
Зараз маршрут канада - шостий магазин.
Економію ніколи не рахую, - бо вона відносна. Камери там різні, гальмівні колодочки, педальки, підшипники - недешево коштують, а воно щось постійно зношується.
Хоча назагал полюбе економія є!
Ровер тримаю в коридорі, поруч стоїть ще один - колєга теж має ровер.
Перше їздив в кросах і велокуртці, потім переодягався в мешти і щось построгіше - тепер забив.
Підкочую джинси і по всьому. Зранку їду в росслабон, щоб не потіти, а назад можна і прогнатись.
РОвер теодорчіка - то реально вже легендарний ровер. Та ринва біля дельтабанку навіть без ровера якось не так виглядає  :D

teodor4ik:
а я вже було хтів фоткати і пхати в "наші коні"... тепер дошло, нема смислу... ітак всі вже не по разу побачили біля ринви...

xlibes:
Нє-нє, фоткай!
Я його певно ще не бачив.

teodor4ik:

--- Цитата: xlibes від 14.05.2009, 23:59:13 ---Нє-нє, фоткай!
Я його певно ще не бачив.

--- End quote ---

та вын там вже 3й рік живе...

prizrak_design:
Я також їздю на роботу вже другий рік, (крім зими) :) Мені взагалі класно бо від "Форшету" на Крушельницьку особливо нічим не доберешся. Або авто або пішки, ну ше можна маршруткою до Центру а тоді пішки. Але перше не економне, друге дуже довго (хоча зимою ходжу) третє взагалі ідіотьске  ;D А ровером то шо треба, і зарядка і економно і цікаво і швидко!!! :roverbike: Вдягаюсь як все, джинси і сведер, літом футболка. В шоломі не їду бо на проїзжу частину не виїзжаю, все через парк і біля озера.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version