Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

На роботу на ровері

(1/4) > >>

andriy:
Хто практикує?
Особливо якщо робота офісна.
А відповідно питання: який одяг хто підбирає?
Чи може краще перевдягатися повністю в щось інше.
Куди діває ровера?
З якими проблемами стикається?

Dreamland:
Коли ще працював на старій роботі то часто при хорошій погоді їздив на роботу не велосипеді. Зранку 25 км і після роботи 25 км :).
Робота була на 8 ранку і знаходилася у центрі. Із співробітником зустрічалися на 7-15 на пристані і разом із місцевими моржами купалися в озері - досить розслабляючий ефект та й після активних 25 км. потрібно десь освіжитися. Потім їхали на роботу. На роботі звичайно переодягалися - одяг переважно залишали на роботі, щоб не тягати його з собою, якщо літо та там багато не треба - сандалі, джинси(шорти) та футболка(сорочка).
Велосипед залишали на подвір"ї підприємства, благо була своя охорона.

Erazel I-st:
І я колись їздив, заливав під сходами на роботі. Але тут два але.
1. Я сисадмін, у мене дресскоду нема  ;D
2. У нас організація має власну будівлю, а не винаймає офіс, тому лишній народ не ходить і за велосипед я був спокійний. Але останній рік чогось облінився, і все більше маршрутками добираюсь.

teodor4ik:

--- Цитата: andriy від 22.03.2009, 23:56:43 ---Хто практикує?
Особливо якщо робота офісна.
А відповідно питання: який одяг хто підбирає?
Чи може краще перевдягатися повністю в щось інше.
Куди діває ровера?
З якими проблемами стикається?

--- End quote ---

в погоду катаю в "дельта-банк" на роботу... але мені недалеко з аляски до центру...
як писав еразель "енікейщикам дресс код не писан" тому їжжу в тому в чому на роботі... з + то шо шолом прибиває зачіску, тому зранку не стирчить на всі боки...

ровер пришпиляю до ринви перед банком (червений такий... певно вже всім очі намозолив)... благо в нас є охорона і 2 камери прицілені в ту точку... хотя стремить... якшо тра лишити на довше то заганяю в серверну (там він і зимував вже 2 раза)...
але ройвер в мене убожеський і непрезентабельний тому певно ше ніхто і не вкрав...

основна проблема, якшо тра затриматись, то приходиться його лишати там на ніч, бо вечірні покотеньки то недобре... бо ніч то час таксистів та ідіотів на дорогах..

з + добирання на ровері:
1. Час! Якшо на автобусі то я вихожу з малою в 8.00 веду в садік, звідти на зупинку і в 9.05-9.10 на місці, а ровером вихожу в 8.15, сажу малу на раму і веду ровер до садка, звідти на роботу і в 8.45-8.50 на місці, обминувши всі пробки і світлофори.

2. Прочисстка мозгів і тіла після сну... зрештою для того ровера і купляв, бо заставити себе зробити зранку зарядку не годен, а так хоч по дорозі розімнусь...

3. Економія... То вже правда відносно... але все ж таки є... якшо не враховувати початкову вартість ровера (ти ж не буш купляв його тільки для того). Наприклад в мому випадку - 2 роки по 7 міс. 14(міс)*22(д)*1.5*2=+-924 грн. ну і ше хай 100 поїздок туда назад решта часу, ітого 1200... я за ровер якраз стільки дав 

4. Оперативність... якшо тра кудась зганяти: за передачою, на точку, на обід, в інший банк, шото прикупити і т.д. на ровері то швидше і простіше...

5. і зрештою просто задоволення, хочаби від підтримки міфу шо енікейщики то не зовсім люди, а стороння гілка еволюції... і все в них не так як в людей (на ровер можна списати і одяг не по формі)...

bhagavan:

--- Цитата: teodor4ik від 04.05.2009, 13:06:53 ---ровер пришпиляю до ринви перед банком (червений такий... певно вже всім очі намозолив)... благо в нас є охорона і 2 камери прицілені в ту точку... хотя стремить... якшо тра лишити на довше то заганяю в серверну (там він і зимував вже 2 раза)...
але ройвер в мене убожеський і непрезентабельний тому певно ше ніхто і не вкрав...

--- End quote ---

Кожного дня проходжу повз той ровер ))
Хто б подумав, шо то ровер такого поважного шприхаля :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version