Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Сповідь ровериста.)

(1/3) > >>

Horsbor:
Вирішив створити таку тему, може ше хто схоче чимось таким поділитися...

От їду вчора по Крушельницької, гарно так, не повільно, в режимі "вище середнього"... аж тут зліва доганяє мене 13-та маршрутка і їде біля мене, ніби й хоче обігнати, але не обганяє чомусь. Біля мене їде. А мені то шо, я кочусь далі... Аж тут боковим зором засікаю, що вона притискається вправо, і не просто притискається а під кутом, так ніби підрізає. Ну я постукав рукою по корпусу, крутнув пару разів педалями, вирвався вперед, повернувся до водія і показав йому такий моцний здоровенний ФАК  :fuck: Ну і поїхав собі далі...

Але в чому суть допису, може то я не добре зробив? Може тепер той водій тепер перестане любити роверистів?) А може просто він хотів пропустити якусь машину яка хотіла його обігнати... Хоча по суті, нашо тоді було брати на обгін мене і притискати до бардюру?! Як не можеш обігнати - не обганяй і їдь собі ззаду за всіма правилами...

switch:
де то було, в яому місці? мож на зупинку заїжати збирався то пригальмував щоб не підрізати тебе?

mix_g:
Ох і не люблять нас, хрустиків...

kita:
При всій повазі до вельмишановного велотовариства хочу зазначити, що крім правильних велосипедистів є дуже велиге "Г". Не одноразово зустрічав таких. І морду набити хочеться і забруднитись не хотілось би. Мабуть через таких і страждають правильні роверисти.

switch:
Не стикався поки щоб мене відверто гнобили на дорозі. Хоча я не дуже часто їзжу містом.
переважна більшість "ситуацій" виникали через те, що водій просто "тупанув" - ну не звикші вони в переважній більшості ділити дорогу з велосипедистом, відповідно не завжди правильно продумують маневр - іноді можуть повернути вправо майже перед носом, бо їм здається, що велосипедист ледве повзе і вони встигають, в той час як самі при зїзді з дороги різко гальмують і ти мусиш гальмувати щоб він проїхав.
Але я теж буває туплю часом на дорозі, то ставлюсь до таких ситуацій толерантно.
З маршрутками - перепитав, бо часто буває, що водій перед зупинкою рівняється зі мною і починає котитись з моєю швидкістю, просто дає мені проїхати, бо якщо випередить і посне гальмувати перед заїздом в карман - то навпаки мене підріже.
Я якщо бачу що мене доганяє маршрутка і попереду зупинка - зазвичай пригальмовую і пропускаю вперед. Мені так простіше і спокійніше, а то всякі там мертві зони, знаєте, поганий огляд і бла-бла-бла...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version