Загальний > Забави роверові

Львівська Сотка/Двохсотка

<< < (5/13) > >>

Dok62:

--- Цитата: YxTu від 21.04.2015, 22:44:31 ---спонсор "Світоч" конфетами допоможе ?

--- End quote ---
Аде ви бачили що спонсор Світоч?

YxTu:
значить не поможе ?

Sko4:

--- Цитата: YxTu від 21.04.2015, 19:01:43 ---Кому не подобаєтсья ?
Проста недолугість в інформуванні про подію.
Технічна,медична підтримка похвально може б і приєднався але як подумаю про ті троянди...  *No*

--- End quote ---

Яка недолугість? Ви ознайомились з матеріалами за посиланнями з першого поста? Читали відгуки про минулі роки? Брали участь у аналогічних заходах? Чи весь досвід це купа "Поїздок селами на північ"?


--- Цитата: YxTu від 21.04.2015, 22:44:31 ---спонсор "Світоч" конфетами допоможе ?

--- End quote ---
Минулого року були вафельки, вода, Red Bull на КП і хот-дог на фініші. Позаминулого ще ліпше - вафельки, вода, карамель в тюбику і піца на фініші.
[spoiler=Окрім того чудові номерки][/spoiler].
Минулоріч їхав 3 год під дощем і він не розкис. Медалька і магнітик. Далі вже згадана мотодопомога, перекриті перехрестя і швидка.

Та й загалом все це таке, основною є атмосфера свята, яке вдається створювати Lviv Bicycle Club.

Cюди приїжджають з Києва, Одеси, Івано-Франківська, ще купи різних міст, а цьогоріч і з Польщі зареєструвались :)

Erazel I-st:

--- Цитата: AV від 21.04.2015, 22:34:32 ---і не треба вводити людей в оману.
внесок становив 95 грн.
хто хотів - зареєструвався.

--- End quote ---
Ну та просто здивувала така сумма. І все таки - чому зростання ціни від часу реєстрації? Яка все ж тоді "собівартість" одного учасника? Ну бо ціна зростає не на 10-20% а більше чим в два рази. ОЦе й здивувало народ.
 Мені особисто то якось мало зачіпає - у мене позиція як у Switcha "не хочет - то не їдеш". Просто здивував саме такий підхід з наростанням ціни.

Erazel I-st:

--- Цитата: AV від 21.04.2015, 22:34:32 ---ви можете порахувати витрати бензину мінімум на 10 машин на таку дистанцію? вже мовчу про амортизацію.

--- End quote ---
А біс зна. У нас якось з тим простіше - наймаємо 1-2 буса для страховки за рахунок спонсорів чи мінімальні внески. Отак їздили в Зарваницю(120 км). Я не був організатором, тому не в курсі внутрішньої кухні, але на диво не було великих стартових внесків.

--- Цитата: AV від 21.04.2015, 22:34:32 ---приблизно уявляєте собі скільки коштують іменні номери і вся інша поліграфія?
харчування учасників?

--- End quote ---
Хм, іменні номери то як? Автомобільні номери для велосипедів виготовляєте? А навіщо? Для сувенірки?  :) Як згадка це класно. Але робити це ОБОВЯЗКОВИМ внеском? Може хтось, так як я, жлобиться на лишні витрати  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version