Загальний > Забави роверові

Львівська Сотка/Двохсотка

<< < (6/13) > >>

Dok62:

--- Цитата: Erazel I-st від 22.04.2015, 08:24:02 ---Ну та просто здивувала така сумма. І все таки - чому зростання ціни від часу реєстрації? Яка все ж тоді "собівартість" одного учасника? Ну бо ціна зростає не на 10-20% а більше чим в два рази. ОЦе й здивувало народ.
 Мені особисто то якось мало зачіпає - у мене позиція як у Switcha "не хочет - то не їдеш". Просто здивував саме такий підхід з наростанням ціни.

--- End quote ---
Я вже відповідав вище, але поясню ще раз. Збільшення суми реєстраційного внеску не самоціль. Це спонукає до більш ранньої реєстрації більшості учасників, що дає змогу організаторам краще підготуватися, знаючи приблизну кількість учасників. Бо наприклад, поліграфія, сувеніри, замовлення харчування не робляться за один день чи навіть тиждень.Все це  допомагає краще підготувати і провести таку імпрезу. :)

Dok62:

--- Цитата: Erazel I-st від 22.04.2015, 08:30:14 ---А біс зна. У нас якось з тим простіше - наймаємо 1-2 буса для страховки за рахунок спонсорів чи мінімальні внески. Отак їздили в Зарваницю(120 км). Я не був організатором, тому не в курсі внутрішньої кухні, але на диво не було великих стартових внесків. Хм, іменні номери то як? Автомобільні номери для велосипедів виготовляєте? А навіщо? Для сувенірки?  :) Як згадка це класно. Але робити це ОБОВЯЗКОВИМ внеском? Може хтось, так як я, жлобиться на лишні витрати  :D

--- End quote ---
Знаєте хочеться зробити щось справді красиве і маштабне, як у Європі. Там такі заходи проходять щовихідних і збирають сотні любителів.

switch:
А що буде з коштами, які залишаться вільні? :)

YxTu:

--- Цитата: Sko4 від 22.04.2015, 03:29:47 ---Яка недолугість? Ви ознайомились з матеріалами за посиланнями з першого поста? Читали відгуки про минулі роки? Брали участь у аналогічних заходах? Чи весь досвід це купа "Поїздок селами на північ"?

--- End quote ---

Якщо вже ми переходимо на особистості.
Дай відповідь: скільки треба мати досвіду щоб отримати адекватну відповідь на що ідуть гроші ?
Мені щоб отримати задоволення від велосипедизму непотрібно ще 200 чоловік, навколо мене і піца після 100 км. маршруту а тобі ?   

Недолугість якраз втому що по посиланню довідкова проходиш і там інформація яка "впарює"(обов'язково сплатити, з усім погодитись і т.п.) лише обов'язки учасника а не організаторів.
Недолугість в тому, що приходиться читати весь форум щоб зрозуміти за, що людина платить гроші - логічно напрошується висновок - Нащо тоді та довідка ? 

Якби відповідь яку дав ДОК62 про кошти на, що розподіляються була б в довідковій то ЖАРТ про троянди я думаю не прозвучав би. Наголошую троянди це був жарт але сьогодні в Львові із почуттям гумор бачу скрутно.

Учіться приймати конструктивну критику, без образ. На мою думку вона лише покращує організацію.
Успішного вам марафону та сприятливої погоди. 

Стечкин:
з власного досвіду чисто для порівняння - повноцінне харчуваня в вело- або піший подорожі виходить 30-50 грн в день на особу
коли я їздив по Австрії, Німечині, Франції мені вистачало 3 євро на добу, тоді 1євро=10 грн


--- Цитата: Dok62 від 22.04.2015, 08:36:56 ---Знаєте хочеться зробити щось справді красиве і маштабне, як у Європі. Там такі заходи проходять щовихідних і збирають сотні любителів.

--- End quote ---

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version