Посилання на події

  • Велодень: 05.04.2009

Тема: „День Велосипедиста” в Тернополі  (Прочитано 50088 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #45 : 02.03.2009, 00:37:33 »
Щодо фотки - то її взяв просто з каталогу фотографій у неті на http://www.flickr.com/ по запиту bicycle parking. Pозміри - бачиш - там на фотці стоїть ровер - можна приблизно прикинути розмах керма і ростовку рами. Хіба так :(.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 02.03.2009, 14:44:09 »
Народ хто має знайомих ковалів або зварщиків треба прорахувати цю спіралевидну стоянку...скіки получиться вартість такої стояночки...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 02.03.2009, 15:41:17 »
Народ хто має знайомих ковалів або зварщиків треба прорахувати цю спіралевидну стоянку...скіки получиться вартість такої стояночки...

завтра може буду мати якусь відповідь

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #48 : 02.03.2009, 17:37:04 »
Привіт всім роверистам!
Щодо стоянки - спіралі, то вона добра тим, що є як вчепити до неї ровер, перемотавши тросом і раму і колесо.
Думаю що вже сам трос пиляти ніхто не додумається - тим більше, що стоянка полюбе буде стояти десь в центрі на видному місці. Я пару раз лишав доночі ровер в центрі припнутим до якогось паркану - і нов проблем.
Між іншим щодо місця: В кого які є варіанти - бо найперша була пропозиція  поставити її біля Перемоги. Центр, багато місця, освітлено і людно!
 Може в когось інші бачення і аргументи?

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 02.03.2009, 19:32:38 »
Біля перемоги то далеченько) але біля шпиля, ну там де прапор висить, біля площі, от там думаю було б класно
Via est Vita

CoRacK

  • Гість
« Reply #50 : 02.03.2009, 19:40:40 »
Мені здається, що стоянку доцільно ставити біля великих магазинів чи супермаркетів (Орнава, Cash & Carry, Подоляни, Фуршет ...), біля Універмагу є паркан ;D.
Для чого стоянка біля перемоги???
Я точно не буду її використовувати, а то в кіно йти в велошортах, якось не коректно  :) ;D :D.
А куди ще можна піти залишаючи там ровер, я навіть не знаю :-\.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 02.03.2009, 21:46:16 »
Привіт всім роверистам!
Щодо стоянки - спіралі, то вона добра тим, що є як вчепити до неї ровер, перемотавши тросом і раму і колесо.
Думаю що вже сам трос пиляти ніхто не додумається - тим більше, що стоянка полюбе буде стояти десь в центрі на видному місці. Я пару раз лишав доночі ровер в центрі припнутим до якогось паркану - і нов проблем.
Між іншим щодо місця: В кого які є варіанти - бо найперша була пропозиція  поставити її біля Перемоги. Центр, багато місця, освітлено і людно!
 Може в когось інші бачення і аргументи?

ситуація: телефонує мені якось товариш і говорить,що припнєв ровер до паркану, а коли відмикав зламав ключ всередині замка... добре що то було в 100 м від мого під"їзду, беру ножиці по металу і йду до нього... хвилини півтори-дві возився з тросом (ножиці були ну вже зовсім тупі) і вуаля - ровер вільний. ніхто з перехожих навіть не глянув, хоча було це в людному місці... так що я б не був 100% впевненим в тому, що "сам трос пиляти ніхто не додумається", особливо якщо є пневмо-ножиці, отак-то...  8)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

CoRacK

  • Гість
« Reply #52 : 02.03.2009, 22:20:18 »
+1
Прийдеться ровер ланцюгом припинати, ;D пилкою по металу в людному місці важче орудувати :D.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 02.03.2009, 22:27:40 »
Напевно ви дуже впевнено поводились, щоб щось у вас питати >:(
Ще варіант. В принципі, в центрі доцільно встановити кільканадцять велостоянок типу Урбо, тобто в місцях де не дуже розвернешся - займає мало місця, практична для 1-2 незалежних великів, а залежних (знайомих), то можна й по три з кожного боку.
Але момент однієї більшої діє. Пропонуймо!
..я буду довго гнати велика...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #54 : 02.03.2009, 22:29:52 »
і ше простенька ...

Отакі, простенькі, і є по всьому Лондону.

В наступному житті певно буду качкою...

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #55 : 03.03.2009, 09:24:41 »
Біля супермаркетів - то перспектива. Наразі шукаємо місце в центрі. Для чого в центрі - ну типу приїхав в центрі на роверку - і пішов пішки пиво пити з колєгами, чи з дівчиною гуляти пішки. Потім назад вертаєшся, щоб за таксі не платити - сві на свій ровер і поїхав додому. Я принаймні, так робив. Біля щогли я навіть не знаю де там місце мона найти. Хіба під самим прапором - але якось не надто естетично.

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 03.03.2009, 11:46:56 »
Спіральна файна - але Урбо, як на мене практичніша й дешевша буде, та й краще всюди біля супермаркетів по пару Урбо ніж ту спіральну впаяти - чи буде така кількість байків на ту спіральну??

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #57 : 03.03.2009, 12:02:56 »
Боюся, що Урбо - то така штука, яку перший ліпший гопнік візьме та й спробує нагнути - бо то щось типу нове і таке красіве! Хоча біля супермаркетів - то дійсно варіант, там де світло і охорона

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 03.03.2009, 12:24:43 »
ми тут собі так говоримо, хотілося би почути шо про то каже міська влада? Чи то питання тільки готується для подання на розгляд ?
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #59 : 03.03.2009, 16:06:41 »
Що не кажіть, а в центрі стоянку робити я не бачу смислу, біля супермаркету ще куди не йшло, та взяв припняв ровер до паркану біля Універмагу, та й усе ;D.

P. S. Щось чує моє серце, що нам не бачити тої стоянки ще мінімум 2 роки :-\.
« Останнє редагування: 03.03.2009, 16:31:19 від CoRacK »