ТехМайданчик > Ровери

Покришки 29 Потрібна порада.

(1/4) > >>

ancikv:
Порадьте в виборі покришки,  стоїть зараз рідні  29 Bontrager 2.20 XR1 at 550, але за сезон порядно так зносились. 
Вагаюсь поміж - Schwalbe Smart Sam Performance (29х2.25) ,  Schwalbe Rapid Rob KevlarGuard (29х2.25), Maxxis Cross Mark  29x2.10
Напрям крос кантрі + місто.

org100h:
Кросмарки бери, хороші покришки.

Смартсеми ні риба ні мясо. Покра ніби і популярна, но будемо чесними, в неї нема ні нормального держака ні нормально накату.
Рапід роб краще, но витруться скоро.
Кросмарк для сухих грунтів і асфальту саме то.


switch:
Кросмарк хороший, якщо добре накачані - то по асфальту котять практично як псевдосліки.
Хоча я для себе зробив висновок, що чудес не буває - асфальт - то асфальт, а грунти - то грунти. Не буває покр, які однаково чудові і там і там.
Тому по асфальту і в суху погоду по лісам катаю на Максіс ДТН, а в міжсезоння і коли є бажання конче покатати по болоту і мокрому листю - то ставлю Адвантедж+Кросмарк.
Основна причина - я не люблю твердо накачаних покр. А люба накатиста КК покра гарно котить по твердому покриттю тільки якщо контактує з ним центральною доріжкою. Приспустиш - і по асфальту вже шурують бокові шипи - накат пропадає.


--- Цитата: ancikv від 05.11.2015, 15:01:00 ---Schwalbe Rapid Rob KevlarGuard (29х2.25)

--- End quote ---
Як на мене - взагалі не варті уваги. Хоча кажу чисто по фото. В принципі щось схоже на те, що було раніше (Bontrager) - то враження про них думаю є вже власне.

дихлофос:

--- Цитата: org100h від 05.11.2015, 19:33:46 ---Кросмарки бери, хороші покришки.

Смартсеми ні риба ні мясо. Покра ніби і популярна, но будемо чесними, в неї нема ні нормального держака ні нормально накату.
Рапід роб краще, но витруться скоро.
Кросмарк для сухих грунтів і асфальту саме то.

--- End quote ---
згідний на  всі 100 проц!

Юліанка:
А що порекомендуєте для початківця, основний маршрут місто -асфальт та трохи бруківки

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version