ТехМайданчик > Ровери

Покришки 29 Потрібна порада.

<< < (2/4) > >>

xlibes:
Зазвичай спочатку стирають ті колеса, які вже є в наявності. А тоді вже від біди і конкретних забаганок шукають чогось нового і кращого.

Terrorist:
+1 за кросмарки, та й швальба останнім часом тільки розчаровує *dontknow*

ancikv:
Maxxis HIGH ROLLER 29x2.1 або Maxxis IKON 29x2.20 60TPI
а про ці що скажете ?

switch:

--- Цитата: ancikv від 05.11.2015, 22:23:51 ---Maxxis HIGH ROLLER 29x2.1

--- End quote ---
по асфальту накат буде так собі. вони схожі на мої Адвантеджі по рисунку, але "зліші". Кросмарк порівняно з останіми котить на порядок краще а на грунті програє хіба в реальному болоті.
Ікон виглядає з більш дрібним протектором - котити мав би краще за хайролер.

Якщо передбачається, що більшість часу велосипед буде їздити по асфальту і сухому грунту + по лісах/полях людина катається в газоволення, а не приймає участь в гонках - я би не радив брати сильно "злу" покру. Чим більше шипів і чим більші між ними відстані - тим більше вона тупить на асфальті, і це, повірте, на 20-30-х кілометрах відчувається вже дуже добре.

Я от майже весь сезон їзжу на таких псевдосліках 26х2,3" (фотка не моя,просто хотів взяти реальну):

протектор там доволі мілкий, але його цілком достатньо, щоб тримати по твердому грунту і листю і в принципі при наявності навиків і обережності - можна проїхати і після дощу навіть. Правда не по траві - на мокрій траві веде седе як на льоду. Зато на асфальті - емоціям немає меж - це її стихія.

Ну це я не рекламую її, я просто такщоб показати, що от такого дрібного протектора для 90% умов - достатньо. Та і згадайте протектор старої-доброї України і куди в свій час (та і зараз) народ на тій Україні тільки не їздив :)

ПС: з того всего що поки розглядалось - я би вибрав Кросмарк, якщо хочеться таки універсальності. Здивований прохолодними відгуками про СмартСеми - склалось враження, що пів Шприхи їздить на них - думав реально крута покра.

ancikv:

--- Цитата: switch від 06.11.2015, 08:01:58 ---ПС: з того всего що поки розглядалось - я би вибрав Кросмарк, якщо хочеться таки універсальності. Здивований прохолодними відгуками про СмартСеми - склалось враження, що пів Шприхи їздить на них - думав реально крута покра.

--- End quote ---
Дуже багато відгуків прол швальбе про швидке зношення.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version