Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Erazel I-st

Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
61
http://www.yaplakal.com/forum2/topic689004.html -во який фонарік має бути


автомобільна фара:

ця "хрінотінь":

62
Може хтось поділитися досвідом який одяг найкращий для умов ранньої осені, коли ранки вже холодні, але на сонці вже досить тепло? А то або продуває або сім потів стече поки доїдеш на роботу  :)

63
http://www.yaplakal.com/forum28/topic628993.html
Накануне в Казани на улице Декабристов разъяренный велосипедист прямо на проезжей части разбил "Ладу Приору", досталось также водителю и пассажиру "легковушки". Ярости мужчины не было предела, он крушил машину, не останавливаясь. Лишь спустя некоторое время, как нападавший уехал, автомобилисту удалось выйти из салона авто, чтобы осмотреть все повреждения, сообщает телеканал Эфир.
"Лада Приора" оказалась разбита со всех сторон. Водитель и не думал, что такие повреждения можно нанести только с помощью кулаков и локтей. Инспекторам ГИБДД пострадавшие заявили, что они — жертвы необоснованной ярости незнакомца.

- Велосипедист не дал ему дорогу проехать, он посигналил. Здесь они встали на красный сигнал светофора. Они вдвоем были, догнали и начали машину бить, - рассказал Рамид Ибрагимов, родственник водителя.

Драку удалось снять на камеру мобильного телефона. Очевидцы утверждают, что в действительности избитые молодые люди не так уж безобидны, как хотят казаться. Говорят, в произошедшем виноваты сами молодые люди из "Лады Приоры". Якобы сначала водитель сбил проезжавшего мимо велосипедиста, а когда тот потребовал объяснений, услышал лишь нецензурную брать в ответ. В итоге велосипедист вспылил. Вскоре на помощь ему пришли случайные прохожие.

Как только парень после драки успокоился, он сел на свой велосипед и уехал. А обиженный водитель решил написать заявление в полицию.
 на 2.08 только пятки сверкают


 :D :D :D От як з підрізавшими треба поступати. Ні каплі жалости  :D

64
Сьогодні зранку прокалював колодки тормозні. Бо не тормозили зовсім. Хоч я їх і зачищав(стирав верхній шар забруднений) і промивав бензином "калошою" і фейрі, всі народні методи пробував.
 Прокалив, метал почорнів, але нічого не горіло, тобто масло не вигорало яке в теорії мало б бути в них. Отже діло було не в маслі. Після прокалювання протер ще на гладкому камені. зауважив що з них почала сипатися активніше відробка при притиранні, сипалась мілка сіра маса. Походу то компаунд вигорівший. Але от тормозити почало краще.
 Колодки з року 2008 десь, алігаторовські. От що і наштовхнуло мене на роздуми. Може це від старості компаунд задубів і затвердів і нехотів витиратися. Тобто верхній цупкий шар витерся, а далі не зачіпалось, тобто втратилась основна якість тормозних колодок - зчеплення з ротором. Бо ще такий момент - коли зняв колодки вони були чорнуваті і ГЛАДЕНЬКО БЛИСКУЧІ(хоча я їх зимою притирав на камені і промивав). А коли прокалив то компаунд "прогорів" і почав легше стиратися, що й дало доступ ротору до нових шарів металу в компаунді, і почало сильні "зчіпатися".
 Які будуть думки, панове?

65
Вчора вирішили на цих вихідних поїхати кудись на шашлики  :), зупинились на Дичкові. Так що давайте в суботу підтягуйтесь і поїдемо. Орієнтовний збір - 12 година на площі (щоб всі встигли попрокидатися і зробити домашні справи).
 Але то ще попереднє обговорення, можливо будуть ще зміни, так що висловлюйте свої думки.

66
Барахолка / Башинги для аморта
« : 12.04.2013, 11:49:50 »
З Вованом збираємось замовляти башинги для аморта
http://www.x-bikers.ru/board/show_topic.php?id=113989

Може комусь теж треба, приєднуйтесь  :)

67
http://velok.te.ua/?page_id=6
http://forum.te.ua/showthread.php?t=160387
Прикольно. Дивно що тільки зараз до такого здогадались :).
 Я так догадуюсь то Horsbor щось мутить  :)

68
http://forum.te.ua/showthread.php?t=158531 
Цитувати
Весняний призов вже на носі. і цьго разу не мине))
 хотілося б взнати від людей, які вже служили, що потрібно з собою брати з особистих речей і т.д. !!!!???
Автор Zombie
 ЩОЗАНАФІГ? Сашка, ти в армію зібрався?  :D

69
Барахолка / Продам RockShox Totem Coil
« : 11.03.2013, 22:28:08 »
Продаю РокШокс Тотем пружинний. 180 ходу, діаметр ніг 40мм. Вага 2,8 кг. Присутні потертості на ногах.

http://yadi.sk/d/zrcL8iRmFt23A - тут архів всіх фото
З регулювань є:
-відскок
-низькошвидкісна компресія
-високошвидкісна компресія
-налаштування флудгейту
-включення флудгейту
По суті цей флудгейт є окремим незалежним контуром перетікання масла. І включається окремою кнопкою. Тобто маємо два незалежних пресети роботи вилки які переключаються одним нажаттям кнопки. Зручно коли хочеться мати мягку вилку в лісі, і тугу на дорозі, але не хочеться щоразу сидіти і накручувати регулювання до потрібних позицій. тут все включається одним натисканням.
Ціна: 3000грн.
P.S. Змінив ціну бо інфляція  :), але торг завжди можливий.

71
ЩЗН? Тато каже що чув оголоення про сабж. Мол якась асоціація велосипедистів виступає організаторами. Це наша АВТ? А чому тоді у нас на форумі нічого про то не написано? І взагалі чи не зарано?

72
Вирішив створити тему де б ми могли писати всякі запити на "бЕзводздмЕзне" дарування або обмін на інший дрібязок всяких запчастин. Створюю по шкурних інтересах  :).
 На разі мені треба якусь покришку 1,9-2,1. Любу, лиш би живу. Бо купив велосипед, а там покришки в мікротріщинах(тобто їх не видно, але коли гнути гуму то вони стають помітні, походу гума потвердла і потріскалась), страшновато їздити на такому.  А грошей ВЗАГАЛІ немаю. задню гуму найшов у себе Максіс Томагав з року 2007 в хорошому стані  8) а ось для переду нічого немаю. Ну не 2,5 танкову ж туди вішати.

Сам ж , наразі, можу запронувати пластикові педалі. Може комусь знадобляться(ну мало як можуть пригодитися). Також маю ротор 160мм якийсь неясний(точно не авід і не хаєс, може якийсь Тектор). Але його ще зняти треба з колеса старого.

73
Пропоную ділитися тим що і де цікаве ми бачили з велосипедного світу в плані запчастини і розхідних матеріалів.
 Сьогодні був в Епіцентрі, у відділі авто-хімії бачив тефлонові спреї і змазки для ланцюгів(теж спреї) по 61 грн за 450грам. Що кажись дешевле чим в велосипедних магазинах. Так що якщо хтось шукає всякі змазки до ланцюгів то можна при нагоді забігти в Епіцентр.
 Знову ж таки шукав болтики для кріплення ротора, бо рідні під зірку хрін відкрутиш. Найшов по 40 копійок з головкою під шестигранку. Що в раз 10 дешевше чим хочуть за болти під ротор у Спорт+  :D(там вони по 5 грн за штуку). Правда ці болтики задовгі, і треба їх обрізати ножовкою, якщо у когось втулка має коротку різьбу під кріплення ротора

74
Панове, є одна чи то порада, чи то побажання - коли апаєте теми то витирайте попередній "UP", а то часто в темі 5-6 постів підряд "апу"  :). Один чорт тему ставить в список по порядку по даті останнього поста. Я звісно витираю час від часу апи всередині теми, але я захожу час від часу, а народ то в ваші теми заходит постійно  :). А ми ж думаємо про клієнтів, правда? То давайте робити наші теми більш зручночитаємими.

75
Народ, хто може позичити палатку на пятницю-неділю?

Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21