Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Erazel I-st

Сторінок: [1] 2 3 ... 21
1
Завтра в 9-10 ранку з площі народ хоче стартанути десь по селах покататися асфальтом. Тому якщо є бажаючі то обговорення деталей в чаті телеграма - https://t.me/terbicyclist

2
Для перевірки власних сил товариш пропонує рвану такий маршрут, хоче спробувати чи потягне 130 км(100 потягнув минулої неділі, ну та собсно на моєму то гібриді  :D). Темп їзди ПЛАНУЄТЬСЯ матрасний - 15км/год +-. Хочеться виїхати в 5-6 ранку, до 11 доїхати до Збаража, там відпочинок в лісі/печерах/замку, і в годині 16 поїхати в Тернопіль. Тобто основна ідея в тому щоб десь перечекати обідню спеку.
Дата ще не визначена, маршрут приблизний. Але якщо когось би таке зацікавило то пишіть свою думку.

3
Тут Ancik пропонував мені в теребовлю рванути через гаї, лошнів і т.д. Я напевне пас, бо є справи, але якщо хтось має натхнення сільськими дорогами і полями проїхатися то давайте підтягуйтесь. Темп правда буде не самий повільний, але думаю нікого в полях не залишать.

4
Сьогодні накінець то вибрався на роботу велосипедом. Блін, перший же день активних покатух і вже встигли вкурвити. Оті півторарядники на дорогах. Виїде на половину в сусідній ряд і повзе собі так. На який біс? Один ж чорт свій ряд не обгонить, то навіщо займати частину чужого? Найбільше цим грішать маршрутчики. І питається навіщо це їм? Щоб їх велосипедисти не обганяли і пасажири не питали водія чого так помало повзеться?

5
Ну собсно все в заголовку є. Товаришу треба працівника, всі сертифікати на матеріали є, ніякої шкідливості. Обіцяють від 7000.  Великої кваліфікації не треба, навчать на місці. Головне руки не з задниці  :).
 Тому якщо хтось шукає роботу то пишіть.

6
Погодка хороша, спеки нема. Давайте завтра десь селами покатаємось.
Збираємось на 11:00 на театральному майдані
виїзд в 11:30 .
Проїдемось куди очі дивляться.

7
Тільки що чуть дівчину не збив. Їхав по Кривоноса вниз на швидкості, повертаю до сільпо, а там поворот під 90 градусів і з спуском. Тобто швидкість добряча. Переходять дорогу дві дівчини від педуніверу. Думаю обїду їх ззаді, якраз подо доїду до них воно перейдуть більшу частину дороги. вирішив зайти по широкій дузі, і тут одна вирішила типу "пропустити мене" і зупинилась на початку дороги. І що мені блін робити коли одна стала на одній полосі, а інша йде по іншій в той час? Ледве уникнув зіткнення

8
Є пропозиція в суботу проїхатися десь в напрямку Прошової сільськими дорогами. Приблизний кілометраж 60-80 км.

Збір: 20 травня, субота, 10:30 Театральний майдан
Виїзд: 11:00

9
Купив я в одного форумчанина фонарик-"сову". Живиться від по USB(От таке от збочення  :)). Ну і так як вечором мені не було чим зайнятися то вирішив я порівняти новопридбаний ліхтарик з китайцем на діоді Cree T6(прибаному за 120 гривень кілька років назад)


Як бачимо діоди у "сови" дещо менші, але їх два. Чи допоможе це покаже тест. Провіряти вирішив фотоапаратом на зафіксованих ІСО, діафрагмі та витримці(експотрійка була незмінна для усіх фото тесту). Тому по фото можна судити про різницю яскравостей між ліхтариками, але реальну картину фото всеодно не покаже(фотографи розуміють чому)
Т6 - максимальна потужність

Т6-середня потужність

Т6 - мінімальна потужність

Як бачимо яскравість суттєво відрізняється.
Сова, максимальна потужність

Сова, середня потужність

Сова, мінімальна потужність

Тут ж ми бачимо що яскравість ніби й міняється але не так щоб аж суттєво.
Ну і третій кандидат, кастомний ліхтарик на діодах з коліматорами.
Максимальна потужність

Середня

мінімальна

І знову ж таки , різниця досить відчутна між режимами.
Ну режими можна називати по різному, але наскільки вони відрізняються по навантаженні на батарею в реальності. У мене під рукою виявився USB-тестер та блок живлення на 2А(від планшета НР). Проганяв кожен режим хвилину. засікав скільки ампергодин спожиє за відведений часЯк бачимо ампераж відрізняється в два рази між сусідніми режимами. На мінімалці їсть десь 0,35А, на максималці 1,5А. Тобто їсть в 4 рази більше, а світить не так щоб сильніше. Тому напевне включати на максималку нема великого резону.
Також вирішив порівняти Т6 і сову одночасно на середніх потужностях

Як бачимо лінзовий Т6 дає більш рівномірне освітлення, а от рефлекторна сова дає слабше освітлення по периферіі але сильніший світловий потік по центру. У кожного типу є свої переваги, оптимально взагалалі використовувати їх разом, як ближнє і дальнє світло  :)


10

Ось такі от педалі мені дістались. Але я не шосейник, мені вони не потрібні. Я б поміняв їх на якісь не самі фігові топталки, ну чи інший велодрібязок.

11
Друг  шукає людину на покраску 3Д моделей на виробництві. Тобто хужожником бути не треба, просто руки не з жопи. Там покрасити поверхню, сям зашкурити, отам полакувати і таке інше.
 Так що якщо у когось є натхнення до такого то свистіть.

12
Перша Критична маса Весни!
https://vk.com/event143778963
Місце: Театральний Майдан
Час: 18:00
Дата: 31.03.2017

13
Є старий(років десь 10-15) холодильник Норд(кажись, не памятаю марку, чи то норд чи атлантіс), висотою десь 1.8 метра. Холодильна камера не дає низьку температуру(градусів 10 вроді наміряли), морозильна камера працює справно. Ще з недоліків постарівша гума ущільнення на дверках, тому в морозилці вічно сніг намерзає.
 Віддаю за символічну ціну(скільки дасте, або якусь річ на обмін  :) ), самовивіз.

14
Майбутні / Тур деСел2 2016-08-28
« : 27.08.2016, 09:16:18 »
Вчора поступила пропозиція знову катнутися селами. Цього разу напевне десь на північний захід, між кременцькою і львівською трасами.
так що давайте затра в неділю зберемось о 10 годині на площі.

15
Майбутні / Тур деСел 2016-08-21
« : 20.08.2016, 14:13:56 »
Є пропозиція завтра(в неділю) зібратися десь на 12 годину на площі і поїхати кудись по селах покататися. без конкретної цілі, просто подивитися навколишні села.

Сторінок: [1] 2 3 ... 21
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office