Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Erazel I-st

Сторінок: [1] 2 3 ... 385
1
Хочеться повторити давню поїздку на пагорби Франка. Заодно заскочити на озера у Вікні. На око по асфальту получається 100 км. Є якісь поради як оптимально спланувати маршрут щоб поїздка була максимально цікавою?

2
Слідуюча ідея, котра стрільнула тільки що, зробити конкурс з сурплясу, чи як воно вірно зветься - ну хто довше простоїть на велосипеді на місці. Нічого спецом готувати не треба, а народу розвага.

3
От за два місяці буде велодень. Варто було б якось оживити той захід. Варто придумати різні заходи. Наприклад зранку стрільнула одна ідея. Можна повторити аукціон(можна дрібязковий, як було раніше, а можна повноцінний).
  А є ще ідея "секонд-хенд розпродажу аукціон", бо навіяло ціною за кг різною кожен день у секноді. Тобто є у кожного лота своя ціна. На аукціон відводиться година. Починається все з ціни "ціна лота * 6". І кожні 5 хв множник падає на 0,5. Тобто на 50 хвилині буде "ціна*5", на 35 хвилині ціна*3,5 і т.д. поки не впаде до заявленої ціни.  Звісно найкраще вичекати якомога довше. щоб подешевше купити, але є шанс що хтось це зробить перед тобою :-). Хто перший підняв руку той і має право купити той лот по поточній ціні :-). Як на мене то має бути цікаво. Залишилось діло за малим - щоб народ попритаскував все те що хоче продати. Але бажано не надто дороге, щоб не жалкувати що продалось задешево :-).

4
Та тебе хрін хтось дожене:-). Хіба що дімку на хвіст тобі вішати :-). Той ще з тобою потягається.

5
Вчора закріпив відкриття велосезону.
https://www.strava.com/activities/2220718151
Катав тільки по місту, бо проворонив покатушку хлопаків по селах.

 Але як показав вечір - добре зробив, бо приїхали вони всі в болотіНу зате вечором ще склав їм компанію в поїздці по набережній :-).
Загалом нормально ноги розімяв.
Хлопці хочуть наступних вихідних теж котити кудись, тому якщо хто теж хоче десь по селах то приєднуйтесь.

6
Майбутні / Re: Ранкові покатушки
« : 11.03.2019, 12:31:38 »
У мене одна ранкова покатушка - о 9 годині на дружбу з Злуки :-), на роботу пиляю.

7
От в черговий раз зустрів в інторнетах згадку про яндекс-їду, це коли піші курєри розвозять замовлення з хавкою

 От цікаво це така тема тільки в російських мегаполісах(де на метро набагато швидше чим автомобілем) чи і у нас починає зявлятися? Просто стало цікаво наскільки таке перспективне у нас. Бо доставка велосипедом куди оперативніша(в масштабах Тернополя) чим автомобілем. Памятаю Орест пробував курєрську службу організовувати, але щось не пішло. Не те щоб я хотів свій бізнес такий  :). просто стало цікаво, все таки якби якась контора таке започаткувала то молодому поколінню був би непоганий спосіб підробітку.

8
Ізя!
пу3ир, шо ти мені тирчиш, ніхто ніколи тобі не спише! >:D
ще і %% капають...
Ти ж тріснеш стільки пити :-).

9
Так сталось що Шприха останні два роки втратила активність по відвідуваності. В силу природніх процесів виникли нові осередки координування.
Виник чат в телеграмі:
https://t.me/terbicyclist
і Орг з Пашкою зробили сайт https://velo.te.ua
Щоб довго не розпинатися про ідеології проектів і різниці з Шприхою то процитую Пашку Лотоцького
Цитувати
Найперше потрібно визнати, що всьо шо було раньше – там і залишиться. Форуми не будуть такі популярні, як в 2007, групи в соціалках не набиратимуть тисячний трафік активного народу, сайти не будуть чекатись кожні пару годин заради виловлення цікавої новини. Єдиний варіант – зробити нормальну інформаційну систему, де на кожній платформі будуть використовуватись тільки її прямі переваги.

Сайт velo.te.ua – агрегація толкових новин, звітів, місць, маршрутів. Тобто вже сформованої, закінченої інформації. З сортуванням за тегами/категоріями. Прийшов, зобачив, просвітивсь. Анонси покатушок тут актуальні, однак навряд чи варто тут постити щось типу “їдем завтра на дальній на волейбол”. Варто розуміти, що сайт є опорним джерелом для людей, що заходять на нього не часто і переважно далекі від місцевих тусовок, їм не буде цікаво про локальні алкорайди на 3.5 людини. Зі звітами аналогічно. Лише розгорнуті повноцінні статті з фото, описами.

Форум (чи шприха, чи вікдейс) – конкретні обговорення конкретних проблем чи стратегічних покатух/походів. Я собі вважаю, що існування форумів зараз можливе при дотриманні таких правил:
 - теми одноденки – це круто і корисно, але в окремому блоці (хз, як воно називається: блок, вітка?). Наприклад, назвати “швидкі питання” і хай там накопичується всякий флуд а-ля “їдем на квадрат”, “де поремонтувати вєлік”, “де купити цепку” і т.п.
Завдяки таким темам ще не здохли всілякі лінух-форуми. Тому що юзери гуглять і натрапляють на вирішення конкретних проблем за 1.5 повідомлення.
- Розігнати кхуям усіх форумних червяків, що вважають, наче кожен відвідувач форуму має обов’язково нагуглити або чувствовати дупою, що дане питання вже розглядалось на 64 сторінці в такій-то темі у повідомленні №232210. Це вбивці форумів. Вони спочатку порозганяли неофітів, а потім, заїбавшись сратись одне з одним, і самі звалили. Або відповідь на питання або GTFO
- Жорстка модерація щодо софістіки і повчаннь. Мабуть, найбільшим вбивцею СНГ-форумів став ментальний дефект психіки учасників, що замість прямої відповіді на питання “я зараз в пустелі, як дістати воду?” починають срати “а для чого ти туди поперся”, “йшов в пустелю і воду не взяв от дебіл”, “а нащо тобі вода, згідно наукових даних людина без води може прожити купу часу”, “а ви вірите в єгову” і прочіє танці довкола без конкретики. Або відповідь на питання або GTFO
Тобто – обговорення якнайкоротші і строго по-суті. Форуми в такому випадку будуть мінімалістичні, трафік мізерний, але вони будуть актуальні і з них буде толк. ІМХО, звісно.
Зокрема, форум капець необхідний для реалізації обговореннь стратегічних покатушок. Відповідно, має бути механізм логіну з-під акаунту гугла/фб/тг/ще якогось дідька лисого, де всі сидять, і не треба 100500 часу реєструватись.

Групи у соціалках – залишився лише фейсбук. В зв’язку з тотальною косойобаністю логіки соціалки, вести групу у ній – лютий садомазохізм. Толку з неї як з козла молока, однак можна дублювати туди інформацію з інших ресурсів системи. Може хтось побачить і зреагує.

Канали в ТГ
1. Основний
Система оперативного одностороннього сповіщення. Використовується виключно для важливих новин, анонсів стратегічних покатушок, івентів, посиланнь на вартісні публікації з інших ресурсів. По-суті копія групи ФБ.
2. Покатушний.
Анонси будь-яких пропозицій покатушок. На півко на квадрат, квотер, тижневий похід в карпати. Стратегічні пінити.

Чатіки – ну, тут всьо само собою зрозуміло.

Хотілось би бачити канал в зелло – дуже крута штука для велосипедистів, але чомусь з намертво забитим болтом.
Коротко кажучи
Оперативне спілкування - чати
Звіти про поїздки і довідкова інфа - Велотеуа і шприха
Обговорення стратегічних великих поїздок - шприха(ну чи інший форум).

10
Дякую, але влом. Не любитель я по снігах лазити. Та й ровер як законсервував в листопаді так і до весни. Бо щоьс жлоблюсь по весні всю трансмісію міняти  :)

11
чото дивно якось з тим сірим.
на максимальній яскравості заливка світлом досить широка, певно найкраща з тесту, а на мінімальній - якась маленька плямка по центру.
Ну так драйвер у нього налаштований, походу на мінімалці він світить десь на 25% потужності, на середній на 60-70%, на максималці на 110%(гріється як дурний).
я щось не зрозумів чесно кажучи як він світить - вузьким пучком чи широким.
Досить широким, але неоднорідним. по центру потужна пляма, периферія слабше освітлена. Той чорний з лінзою світить сильно рівномірніше, але край плями різко закінчується(я  так зрозумів корпус відсікає промені).

Сова мені здається по яскравості не сильно програє, але заливка ширша. мене просто в цих ліхтариках напрягає, що бачиш лише перед собою, почуваєшся ніби в шорах. В місті чи на дорозі пофігу, в лісі досить неприємно :)
Ну у сови два діоди, як не як, от і ширше. Але китайці трохи затупили. Треба було бо різні коліматори ставити на сову(коліматорів взагалі нема), або трішки під кутом розвернути діоди. Щоб вони світили трішки в сторони, так пляма освітлення була б куди ширша.
Ну і подумую чому досі не роблять козирьки на фонаріки. Їдеш в місті -видвинув верхній козирьок і вже не сліпиш людям по очах. Так можна добитися широкого і водночас не високого променя. Адже основна проблема в місті що ти або сліпиш людей попереду, або мусиш світити собі перед колесом, сильно вперед не посвітиш.

12
Хм, це був бот для просування термовзуття чи що?
Якщо ж повертатися до суті дискусії то як на мене пофіг яке взуття. Головне щоб не сандалі. Поки їхав на велосипеді то ніразу в ноги не мерз. А от коли зупинявся і ставав на землю то так, швидко тепло втрачав через контакт підошви і холодної землі  :D

13
За роки велосипедного життя у мене назбиралось кілька різних китайських фар на діодах Cree(ну чи підробок під них, але якісних).Вчора вирішив провести тестування їх сумісне.

ось так воно приблизно виглядає.Так як №2 і №3 вилетіли по освітленості в білу пляму на максимальному режимі то вирішив зменшити яскравість фотографії , получилась ось така от картина


Що дивно, фонарик на одному новішому діоді світить не гірши чим сова на двох старіших. Напевне таки або потужніші драйвери почали ставити, або діоди кращі стали робити.
Для порівняння малюнок діода для вказаних фонариків.
Чорний(Cree XML T2)


Сова


Сірий на новому діоді

Як бачимо сова на тому ж типі діода що й старий чорний фонарик.  А от діод сірого фонаріка має свій власний малюнок. Але у товаришів є сови що світять по різному, різний колір, різна сила освітлення. Тому перед тим як брати "китайську" сову варто добряче її перевірити, бо та сама модель може бути на різних діодах.
 А короткий висновок з цього всього простий - не варто гнатися зараз за багатодіодними фонаріками. Нові і з одним діодом вже світять не гірше прожектора.

14
Завтра в 9-10 ранку з площі народ хоче стартанути десь по селах покататися асфальтом. Тому якщо є бажаючі то обговорення деталей в чаті телеграма - https://t.me/terbicyclist

15
Та не факт що там метал якісний. От де може бути заковика.

Сторінок: [1] 2 3 ... 385
Тут ходять в походи
Мы используем TeamLab Online Office