Тема: Відмивання жирного бруду  (Прочитано 8564 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 22.01.2009, 18:38:13 »
можу провести тренінг з чистки касети - кому важко осягнути цю премудрість.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 22.01.2009, 18:55:22 »
Зубна щітка дістає тілдьки 3-4 см від краю зірки, а як бути з проміжками між великими зірками, адже всередину ніщо не пролазить.
 Пробував протирати куском матерії але його рве бо він зачіпається за зубці касети.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 22.01.2009, 20:17:36 »
Мовчи неуку. А краще уважно подивись на роліки задньої перекидки. Там одна сторона скошена для кращого направляння ланцюга

Перекидається ж в обидві сторони, зара гляну.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #18 : 22.01.2009, 23:47:55 »
Я мию проміжки між зірками ватою. Спочатку стираю згрубша самі великі кавалки бруду ганчіркою.
Потім кусок вати 15х3 см приблизно, скручую його тісно, але щоб не порвалося, получається ватний шнурок шириною 4-5 мм і протягую його між зірками від найменших до найбільших, а потім ще раз чи два. Щось схоже, як чистять зуби ниткою.

Та вата стає чорнюща і скрипить піском, через те пару раз повторюю. Потім чисту касету бризкаю ВД-40.

Ще часом (нечасто) так само ватою протягую кожну ланку ланцюга через всі проміжки. Довго, але вичищається те, що не змилося після трикратного замочування і полоскання з порошком.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 17.04.2009, 15:45:37 »
пробував тікшо простий але дієвий способ почистити касету, хватає лінійки і тряпки (шо продають шафи протирати пористі такі)
Врізав кавалок тряпки шириною з лінійку і тупо крутячи педалі вставив між зірки спочатку просто лінійку шоб збити куски побільші, потім те саме але з натянутою на лінійку тряпкою, і останній етап.. в якості миючого засобу використав масло для швейних машинок на новий кусок тряпки (заодно і змазав), тою ж лінійкою в перекиднику зірки почистив..

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 12.06.2009, 23:59:19 »
Тільки шо чистив касету, бо міняв ланцюг... порошок - то зовсім не то шо потрібно... Хто руки після мазуту чим відмиває? Я засобом для миття посуду... Думаю шо знайдеться в кожній хаті... так от - зняв касету, забиту вязкою і деколи засохшою сумішю пилу і масла... після 20 хв відмокання в "гала"+вода розчині - дістав майже ідеальну касету... на дні посудини залишився непоганий слой піску і того всього шо не повинно бути в механізмі... прогрів над плитою, змастив, змонтував, оцінив )) .... блишчит як у кота то саме... пробуйте може і вам буде щастя...  ;)