Загальний > Оголошення

Шукаю токаря. Потрібно виточити пару деталей.

(1/2) > >>

Novak:
Шукаю нормального (себто кваліфікованого) токаря для того, щоб виточити в нього декілька деталей.
На ринку знайшов такого, що виточив мені з биттям десь до 2мм, і не знав що таке точити з однієї установки  *No*
Якщо хтось знає нормального токаря, будь-ласка, дайте координати в ПП, ну або тут, в темі, може ще комусь згодиться.

switch:
Простіше буде, якщо покажете креслення з розмірами і допусками ;)

Novak:
switch, а кому показувати?
Всім на загал?
Чи вам в ПП?
Якщо ви є той токар, то я готовий вам надати такі ескізи.
Переживаєте чи там будуть всі розміри і допуски? Не переживайте, я за спеціальністю інженер-механік, працював іженером-конструктором.

Токар потрібен і на майбутнє, бо час від часу є потреба виготовики якісь деталюшки для своїх саморобок, а токар на ринку мене розчарував: першу деталюшку зробив норм, а потім другу і третю запоров і коли я йому це показав, то почав віднєкуватися, що він комусь іншому давав, а сам не точив, бо в нього задня бабка поломана, і т.д. і т.п.)
Тосу і шукаю нормального токаря зі справним верстатом )))

П.С. Маленька ілюстрація того, що я просив зробити токаря з ринку і що він запоров, бо робив з двох установок.
На ескізі нема всіх розмірів, але є основне (токар зрозуміє): отвір для посадки на двигун (14 мм) і спввісний з ним отвір для встановлення хвостовика інструменту - 6мм.  Токар умудрився зробити так, що борфреза, встановлена в цей перехідничок, мала биття бесь півтора міліметри.  :o

До речі, така деталька мені все ще потрібна і її я даю в якості тесту для перевірки (бажаючому дам зі всіма розмірами, як належить).

Terrorist:

--- Цитата: Novak від 01.12.2014, 10:15:19 ---Токар умудрився зробити так, що борфреза, встановлена в цей перехідничок, мала биття бесь півтора міліметри.  :o


--- End quote ---
Гг, так то ж самою дрелькою можна зробити точніше :D

switch:

--- Цитата: Novak від 01.12.2014, 10:15:19 ---switch, а кому показувати?
Всім на загал?
Чи вам в ПП?
Якщо ви є той токар, то я готовий вам надати такі ескізи.

--- End quote ---
можу спитатись нашого начальника цеху. чи виточать. але ж перше питання буде що за деталь :)
да і взагалі я щоразу як приходив до них навтіь елементарну, на мою думку, річ виточити - перше питання було "ти що не можеш креслення накинути, нахолеру ти мені тут розказуєш пів години шо тобі треба?" :)
ну при нагоді спитаю. но не сьоня вже.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version