Тема: 2 нових велосипеди з Європи B'TWIN та Rockrider  (Прочитано 10548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 23.10.2014, 11:48:15 »
111
« Останнє редагування: 04.05.2023, 00:12:42 від vanyathebest »

Offline Vikter

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 217
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 23.10.2014, 14:36:03 »
Ціна ну вже занадто велика!
Обладнання саме просте та морально застаріле.
Раджу скинути ціну(суттєво)...

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 23.10.2014, 14:51:05 »
Ціна ну вже занадто велика!
Обладнання саме просте та морально застаріле.
Раджу скинути ціну(суттєво)...

Торг ніхто не відміняв, але про те, що "ну вже занадто", я б так не сказав.
В веломагазинах навіть на такому "застарілому" обладнанні досі продають багато велосипедів, і по явно вищій ціні.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 23.10.2014, 15:44:08 »
Торг ніхто не відміняв, але про те, що "ну вже занадто", я б так не сказав.
В веломагазинах навіть на такому "застарілому" обладнанні досі продають багато велосипедів, і по явно вищій ціні.

навіть на перший погляд:
- задня перекидка сама дешева з всіх шимано... ((
- задня втулка накрутка, навіть не касета (
- манєтки ревошифти, навіть не моноблоки
- алюм 6061 ((
- ві-брейки...

в магазині футболка адідас коштує 500, на секонді 3 (Три) грн  :'(  :'(  :'(


тс, просто порівняй свій товар з тим, що Юра с Заліщик (Дихлофос) продає і усвідом, як ти неправий...



« Останнє редагування: 23.10.2014, 16:12:32 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.10.2014, 19:25:03 »
Та ладно, на Б"твіні Сантуровська вилка?  :o
Погода не перешкода

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 23.10.2014, 20:05:01 »
ну  та й чого на хлопця налетіли? там ж написано, що нові, то й звідси й ціна, та ще й торг є.
а ви хоч в курсі , скіки зараз коштує перекидка SLX в магазині? ось прошу: http://www.veloonline.com/view.shtml?id=5603
то це  ще не ХТ, і не XTR, тим паче. то ж  ціни  зараз помінялись(в звязку з інфляцією)
сонце  в долонях...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 23.10.2014, 20:46:19 »
ну  та й чого на хлопця налетіли? там ж написано, що нові, то й звідси й ціна, та ще й торг є.
а ви хоч в курсі , скіки зараз коштує перекидка SLX в магазині? ось прошу: http://www.veloonline.com/view.shtml?id=5603
то це  ще не ХТ, і не XTR, тим паче. то ж  ціни  зараз помінялись(в звязку з інфляцією)


скільки я розуміюся, на тих роверах стоїть Shimano RD-TY21 TOURNEY, а це аж ніяк не SLX , не ХТ і навіть не ТХ (

а тс міг би хоч нормально переписати назву компонентів, а то його вистачило тільки нереальну ціну написати

4 роки тому купив в магазині ашан за 2 кгрн, то навіть на ньому був кращий обвіс - перекидка акера, дискові гальма тектро 180 мм ротор, вилка сантур з локаутом, задня касета на 8 зірок...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 23.10.2014, 21:22:11 »

скільки я розуміюся, на тих роверах стоїть Shimano RD-TY21 TOURNEY, а це аж ніяк не SLX , не ХТ і навіть не ТХ (

а тс міг би хоч нормально переписати назву компонентів, а то його вистачило тільки нереальну ціну написати

Пане Стечкин, я нікого не переконую, що велосипед має суперове обладнання. Я думаю, що за таку ціну з НОВОГО і з кращим обладнанням дуже багато варіантів не буде (якщо взагалі буде). Крім того не забувайте про курс. Я хочу за ровер всього 220 євро.
 
На рахунок більш детального опису, то краще нехай клієнт побачить вживу, і оцінить, благо Тернопіль не таке вже велике місто. Для більшості людей цього обладнання вистарчить з головою, щоб пересуватися по місту і лісах. А для "спеців" то тут немає, що писати, бо їм би мало бути зрозуміло, що непогане колесо коштує біля 1000грн, то що вимагати від цілого ровера за 4300?

Цитата: Стечкин
в магазині футболка адідас коштує 500, на секонді 3 (Три) грн
До чого тут це, я взагалі не зрозумів

Цитата: Стечкин
4 роки тому купив в магазині ашан за 2 кгрн, то навіть на ньому був кращий обвіс - перекидка акера, дискові гальма тектро 180 мм ротор, вилка сантур з локаутом, задня касета на 8 зірок...
"Колись були часи єнші, єнші часи нині"

Цитата: дихлофос
ну  та й чого на хлопця налетіли? там ж написано, що нові, то й звідси й ціна, та ще й торг є.
а ви хоч в курсі , скіки зараз коштує перекидка SLX в магазині? ось прошу: http://www.veloonline.com/view.shtml?id=5603
то це  ще не ХТ, і не XTR, тим паче. то ж  ціни  зараз помінялись(в звязку з інфляцією)
певно дуже сподобався, і хочуть збити ціну :laugh:

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 23.10.2014, 23:02:31 »
На скільки я розумію продає чоловік свої велосипеди у розділі  Барахолка. То нехай продає.. Це не розділ флуду та обговорення.

Для чого тут обговорювати , що він продає, коли нехочете купити.
Побачить людина  яка хоче придбати то купить .

Якщо буде занадто висока ціна продавець сам опустить ціну.

Курс Евро реально неоправдано високий. Тому як бачимо маємо результат по даному типу велосипедів.

Всі претензії до Яценюка.. Чому так дорого .

До революції булиб ці велосипедаи по курсу  220 евро по 11 грн  2400 грн ..Ціна нормальна ..
« Останнє редагування: 23.10.2014, 23:06:13 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 23.10.2014, 23:06:24 »
Пане Стечкин, я нікого не переконую, що велосипед має суперове обладнання. Я думаю, що за таку ціну з НОВОГО і з кращим обладнанням дуже багато варіантів не буде (якщо взагалі буде). Крім того не забувайте про курс. Я хочу за ровер всього 220 євро.
 
На рахунок більш детального опису, то краще нехай клієнт побачить вживу, і оцінить, благо Тернопіль не таке вже велике місто. Для більшості людей цього обладнання вистарчить з головою, щоб пересуватися по місту і лісах. А для "спеців" то тут немає, що писати, бо їм би мало бути зрозуміло, що непогане колесо коштує біля 1000грн, то що вимагати від цілого ровера за 4300?

4300 / 220 = 19,55 
а шо, євро вже 19,55 грн коштує ?!

а для спєців хороше колесо коштує дорожче від обох тих роверів, разом взятих

а ти ж таки перепиши на папірець точну назву того, шо там є, напрягісь, дійди до магазина і сі подиви, кіко такєй  ровер вартує...


розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 23.10.2014, 23:18:12 »
На скільки я розумію продає чоловік свої велосипеди у розділі  Барахолка. То нехай продає.. Це не розділ флуду та обговорення.

Для чого тут обговорювати , що він продає, коли нехочете купити.
Побачить людина  яка хоче придбати то купить .

Якщо буде занадто висока ціна продавець сам опустить ціну.

Курс Евро реально неоправдано високий. Тому як бачимо маємо результат по даному типу велосипедів.

Всі претензії до Яценюка.. Чому так дорого .

До революції булиб ці велосипедаи по курсу  220 евро по 11 грн  2400 грн ..Ціна нормальна ..

а хто ж тому чоловікові винен шо то єдна тема для обговорення на сайті за цілий день )))

і час для продажу вибраний дуже вдало - в магазинах як раз починаються сезонні знижки )

і нема чого Яценюка приплітати - він революцію робив, являв собою чудеса героїзму на майданє і вапщє ми всі йому винні на десять життів наперед - а хто не згоден, той несвідомий, москаль, сепаратюга і запродався Путіну за дешеву ковбасу...


а реально продавець має бути вдячним за критичні зауваження - якщо звичайно хоче ті ровери продати
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 23.10.2014, 23:24:37 »
4300 / 220 = 19,55 
а шо, євро вже 19,55 грн коштує ?!

а для спєців хороше колесо коштує дорожче від обох тих роверів, разом взятих

а ти ж таки перепиши на папірець точну назву того, шо там є, напрягісь, дійди до магазина і сі подиви, кіко такєй  ровер вартує...

сьогодні навіть більше. В залежності від подальшого розвитку, ціна в гривнях може збільшуватися, або зменшуватись. У валюті буде стала.

Дякую за пораду, я б інакше і не робив. Раджу і вам так зробити, щоб бути в тренді останніх цін, а не 4-річної давності

Цитата: Стечкин
а реально продавець має бути вдячним за критичні зауваження - якщо звичайно хоче ті ровери продати
критика це завжди добре, особливо коли допомагають тримати тему вгорі :laugh:
« Останнє редагування: 23.10.2014, 23:27:53 від vanyathebest »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 23.10.2014, 23:35:36 »
Дякую за пораду, я б інакше і не робив. Раджу і вам так зробити, щоб бути в тренді останніх цін, а не 4-річної давності

ну оскільки твоїх розумових здібностей бракує щоб поділити 2000 на 10 я допоможу - буде 200 євро за ровер на рівень кращий

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 23.10.2014, 23:37:43 »
критика це завжди добре, особливо коли допомагають тримати тему вгорі :laugh:

навіть не сумнівайся, буде з чого повеселитися і мабуть це довго триватиме
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 23.10.2014, 23:44:51 »
ну оскільки твоїх розумових здібностей бракує щоб поділити 2000 на 10 я допоможу - буде 200 євро за ровер на рівень кращий

то ви хочете сказати, що не будете купляти в мене ровера???