Тема: Відреставрований і модернізований Аіст 20"  (Прочитано 34899 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 19.10.2014, 17:32:35 »
Класний.
 Кожух до планетарки можна вкоротити і пустити по низу, мало б стати краще як у технічному, так і в естетичному плані.
Можна. Але в районі каретки рама йде формою букви Z в дзеркальному відображенні, відповідно, кожух по рамі пустити не можна, бо занадто великі викрутаси. А пускати напряму, щоб кожух від рами до каретки висів в повітрі, мені не сподобалось ще під час примірки. Та й якщо управляючий механізм планетарки, що  на задньому колесі, розмістити вздовж нижнього заднього пера, то під час кручення педалей п"ятка ноги знаходиться занадто близько до механізму і кожуха троса, і при певних умовах існує ризик зачепити цей механізм п"яткою. А в такому виконанні, як на фото, такого ризику нема.
« Останнє редагування: 19.10.2014, 17:36:22 від contras552 »

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 19.10.2014, 17:48:51 »
Ось тому я на Салют відразу поставив 7 швидкістну, (2 роки назад купив на Сландо за 65$), але апетит з часом росте, і деколи хочеться ще хоча би одну передачу :). Довго вагався яку зірочку спереду лишати на 36 чи на 42 зуба (в мого 24-і колеса), зупинився всеж на 42, при цьому на першій без напряга виїзджаю на Шпитальну, а на сьомій по рівному крейсерська 32 км/год, от тут деколи хочеться ще одну передачу. За цих пів року "Зайчик" виправдав себе повністю, побував на Закарпатті, в Одессі, Перемишлі, Кракові.
Знайомий з роботи поїздив на моєму, тепер так само як і я купив раму за ~ 60 грн., передню вилку на базарі нікельовану, там вже є кріплення під вібрейки, але теж стикнувся з дороговизною планетарки, буде робити поки що классичний варіант з перекидкою.
З бризговиками ти однозначно намутив, постав краще спереду пластиковий і чуть ширший, і не прийдеться ліпити ці жахливі гумки, він же тепер навіть не складеться нормально.

Повезло тобі, що знайшов таку дешеву планетарку. Я планетарку купляв минулого року, то 3-швидкісну купив за 230 грн. 5-швидкісна тоді коштувала приблизно 600 грн, а 7-швидкісна - 1000 грн, що було для мене задорого (долар по 8 грн був), а дешевше не знайшов.

З бризговиками згідний. Але задній бризговик мусить бути, бо відсутня частина болотніка, яка знаходиться нижче кріплення, вона відломана, а без нього виглядає ще гірше. А спереду - я вже писав для чого. Так, неестетично, страшно, але рятує ноги. От, на днях, їду зранку на роботу після дощу, вся вода з дороги тече попри бордюр річкою шириною десь 80 см. От так я і їхав кількасот метрів по тій річці, бо автомобілі мене загнали впритик до бордюра, і виїхати звідти не було можливості, щоб їхати не по "річці", бо зразу в плечі сигналили, щоб уступив дорогу. А повільно їхати не можна було, бо на роботу треба було вчасно приїхати. Завдяки страшному бризговику, я приїхав на роботу з чистими, сухими ногами, тобто, взуттям.
« Останнє редагування: 19.10.2014, 17:55:55 від contras552 »

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 19.10.2014, 17:55:36 »
Якщо дивитись на зроблену роботу та результат за все  відмінно.

Бризговик  правда портить  роботу на відсотків 40.

Якщо вже  ніяк неможете з ним розстатись то думаю можна  зробити так, щоб він чіплявся у разі потреби. Можна приспособити його кріплення на  ( вибачаюся неможу перевести ЗАЩОЛЦІ )  І возити з собою у тій  ТУРЕБЦІ совковій  що ззаді .

Фірма SKS використовує такий метод мобільного кріплення  із бризговиками .

Ну ні той бризговик нереально смішний і зводить з розуму  зі сміху  середньостатистичного ровериста    :D :D :D :D :D

Асоціаціі з дитинства  старші чоловіки чіпляли варені  багажники і возили на них  кубинські мішки з сіном та силосом  та травою . Одим словом  популярне слово в ті часи НЕТРУДОВІ ДОХОДИ , вони також полюбляли чіпляти  бризговики такого типу  . Вирізали  їх зі всього хто що підходило.  Ще тоді малими ми падали від тих господарських роверистів зі сміху .Некажучи вже про тепер , часи  діорів  та срамів     :D :D :D



« Останнє редагування: 19.10.2014, 18:10:57 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 19.10.2014, 17:58:49 »
Якщо дивитись на зроблену роботу та результат за все  выдмінно. Бризговик  правда портить  роботу на відсотків 40. Якщо вже  ніяк неможете з ним розстатись то думаю можна  зробити так щоб він чіплявся у разі потреби. Можна приспособити його кріплення ( вибачаюся неможу перевести ЗАЩОЛЦІ )  Івозити з собою у тій  ТУРЕБЦІ совковій  що ззаді . Фірма SKS використовую такий метод ыз бризговиками .
Хороший варіан. Розгляну таку пропозицію. Та й постійно возити бризговик з собою нема потреби, можна брати з дому лише дивлячись по погоді.
 
« Останнє редагування: 19.10.2014, 18:06:26 від contras552 »

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 19.10.2014, 18:05:13 »
Ну ні той бризговик нереально смішний і зводить з розуму  зі сміху  середньостатистичного ровериста    :D :D :D :D :D
У кардинальної більшості роверистів колеса більші, ніж 20", педалі знаходяться вище від землі, тому їм не відома проблема їз замоченням ніг навіть при невеличкій воді на дорозі, від того і є дике нерозуміння, для чого він такий великий і страшний. У мене теж є ровер з 26" колесами, так там не треба ніяких бризговиків.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 19.10.2014, 18:12:21 »
Асоціаціі з дитинства  старші чоловіки чіпляли варені  багажники і возили на них  кубинські мішки з сіном та силосом  та травою . Одим словом  популярне слово в ті часи НЕТРУДОВІ ДОХОДИ , вони також полюбляли чіпляти  бризговики такого типу  . Вирізали  їх зі всього хто що мав.
 
Якщо логічно подумати, то ровер використовувався таким чином на селах, а там, як відомо, бідність, доріг нема, болота купа, от люди і рятувались від нього таким способом. Ніхто просто так такого страхіття б не чіпляв.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 19.10.2014, 18:23:48 »
відносно того що перекидка тирчить зовні - є таке, але це явним чином вел для міста, а місті в нас поки ще лишилося подобіє дорог )), типа особо нема за шо чипатися тим перемикачем

Теоретично, при певних умовах, при низькому колесі  можна зачепити перекидкою бордюр, ї зламати його ))) її. Бордюри бувають вивалені з ряду, перекошені, криво встановлені, тощо...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 19.10.2014, 18:24:46 »
ніхто Вас не звинувачує у кріпленні такого бризговика. але роблячи  таку  роботу із вдосконалення  велосипеда  бризговик виглядає не естетично .. Просто із за поваги до Вас сказав свою думку. Виправдовуватись чи доказувати Вашу правоту  немає потреби.  Ви впарві самі вирішувати як Вам вдосконалювати велосипеда.

Бризговик... Так практично , проте не естетично . і є багато варіантів  вийти із положення та потреб

Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 19.10.2014, 18:27:50 »
Теоретично, при певних умовах, при низькому колесі  можна зачепити перекидкою бордюр, ї зламати його ))) її. Бордюри бувають вивалені з ряду, перекошені, криво встановлені, тощо...

для того є голова щоб думати куди ї деш та очі щоб бачити яка перешкода стоїть перед Вами. Тоді ніяка перекидка не  зламається ..
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 19.10.2014, 18:28:13 »
ніхто Вас не звинувачує у кріпленні такого бризговика. але роблячи  таку  роботу із вдосконалення  велосипеда  бризговик виглядає не естетично .. Просто із за поваги до Вас сказав свою думку. Виправдовуватись чи доказувати Вашу правоту  немає потреби.

Не маю нічого проти, якщо до мене звертатись на ти. Сам бачу, що бризговик страшно виглядає, тому, найближчим часом, буду думати, що з ним зробити, можливо і зніму, якщо буде сухо.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 19.10.2014, 18:29:47 »
для того є голова щоб думати куди ї деш та очі щоб бачити яка перешкода стоїть перед Вами. Тоді ніяка перекидка не  зламається ..
Нє, ну я писав, що при певних умовах, які не залежать від велосипедиста. Дуже часто машини заганяють велосипедиста в яму, калюжу, впритик до бордюра, тощо.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 19.10.2014, 18:32:50 »
автомобілісти не звірі. Також люди ..тільки не на  двох, а чотирьох колесах ..Тарпляються нахаби ..але вони всюди навть серед велосипедистів .

одним словом  якийсь бризговик розвинув суперечку. робіть  той бризговик з мобільним кріпленням та використовуйте даний велосипед у задоволення  . Удачі


« Останнє редагування: 19.10.2014, 18:39:24 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 19.10.2014, 18:43:31 »


одним словом  якийсь бризговик розвинув суперечку. робіть  той бризговик з мобільним кріпленням та використовуйте даний велосипед у задоволення  . Удачі
Ок. А можна взнати, як правильно називається той бризговик з мобільним кріпленням, бо навіть не знаю, що шукати, чи може ссилочка є яка?

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 19.10.2014, 18:47:22 »
для прикладу такий  . змінити дизайн вирізавши таке

Брызговик.AVI

Варіант 2 фірма . Мобільне кріплення у разі потреби

  Велосипедные крылья Author X-Bow (Обзор + установка)

і останнє можна придумати якесь кріблення яке дає змогу  легко знімати та чіпляти  те чудо антибруду для велосипеда .
« Останнє редагування: 19.10.2014, 18:51:48 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 19.10.2014, 19:23:07 »
Ок. А можна взнати, як правильно називається той бризговик з мобільним кріпленням, бо навіть не знаю, що шукати, чи може ссилочка є яка?

я час від часу в якості бризговіка юзаю звичайну пластикову пляшку розрізану вздовж )
перевага - нічого не коштує )
коли не потрібна або надто брудна - викидаю і ставлю нову
кріпиться за допомогою стяжок для ел.дротів - пачки на кілька років вистачає

а як кріпити - то вже справа особистих смаку і фантазії
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити