Тема: Микулинці 2014, або туди і назад і все полями  (Прочитано 2658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 12.10.2014, 22:40:00 »
Вирішили катнути сьогодні в Микулинці. Ну як катнути, поїхати невеличкою групою чисто туди й назад. Тому й не оголошували офіційно захід. Але так як всі лінились то з тернополя нас виїхали всього четверо. Що напевне й стало фатальним, бо вирішили не церемонитись і їхати полями і лісами. В микулинці ми прибули в 14 годині, полазили трішки по замку і вирішили глянути на санаторій медобори. Приїхали, глянули на шлакбаум і думали їхати назад асфальтом, але на карті глянули що річка має довести до Настасіва. Що й було фатальною помилкою. Адже річка йшла до настасіва, а от дорога вздовж неї ні. Так що їхали ми чистим полем, без натяку на дорогу, і аж за пару км до Настасіва знайшли спочатку польову дорогу, а потім асфальт. Правда на асфальті ми надовго не затримались і біля самого Настасів нас знову понесло в поля, якими ми й виїхали до Буцнева.
Намотали всього 50 кілометрів, а я доїзжав ледве живий. В тернопіль попали аж в 17 годині. так що, грубо кажучи ми їхали ті нещасні 50 км аж 5 годин.

- трек
https://picasaweb.google.com/107395384133412472846/20141012_mukylunci# - фото

« Останнє редагування: 13.10.2014, 12:17:20 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.10.2014, 23:58:34 »
ну і норма, бо ж який кайф  кантрійником перти по асфальту? те саме, що на велостанку.
а так і нагрузочку дали , і повітря свіженького  вдихнули.думаю вдало.
сонце  в долонях...