Тема: ДТП  (Прочитано 11148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 03.01.2009, 15:12:36 »
Сьогодні ми вирішили зібратися поїздити по околицях. Добиратися до місця зустрічі мені довелося проїхати біля 4-5 км таки досить завантаженою трасою Тернопіль-Теребовля від кільцевої дорого щи біля Микулинець до повороту на Прошову.
Дорожнє полотно було з асфальтом але всерівно основну частину займала каша із піску та снігу. Примостившись максимально правого краю проїзжої часитни я собі рухався по дорозі – їхати по каші не було сенсу та й можливості. Всі машини мене чемно обганяли. Я уважно дивився під колеса та тримався максимально правого краю. Не доїзжаючи с.Воля по зустрічній смузі рухалася вантажівка. І тут трапилося це ради чого я тут пишу – я лише встиг побачити що на мене насувається білий бус. Прямого зіткнення не було но бус зачепив мене дзеркалом в ліве плече. Удар був досить сильний, но мені вдалося втримати рівновагу та не впасти з велосипеда. Все було настільки швидко що я не встиг зрозуміти, що все ж таки трапилося. В цей момент я їхав і дивився на 5-6 метрів під колеса щоб триматися правого краю і не заїхати в кашу – і самого початку обгону бусом вантажівки не бачив, лише в останню мить я встиг побачити білий бік якогось буса і удар в плече. Далі я в стані шоку продовжив педалювати під горку. Навіть не зупинився – бо навіть не усвідомлював що ж все таке трапилося. Ні марку авто ні номера я звичайно не запамятав Проїхавши 2-3 кілометри мене підрізає бус – який їхав по маршруту (наскільки я зрозумів це була маршрутка, но я не подивився який напрямок, так як ми спілкувалися ззаді Mercedes Sprinter, синього кольору номер ВО 99XX), з нього виходить водій і починає мене грузити що я щойно розбив дзеркало в бусі який їхав назустріч, і почав вимагати компенсацію. Я так зрозумів це був його знайомий - який їхав по маршруті назустріч. Спочатку казав щоб я паспорт дав, но оскільки його в мене не було то почав хапатися за мій мобільний телефон, і навіть погрожував фізичною розправою.Я сказав що зараз викличу міліцію, хай приїде розбереться. Водій почав щось говорити про те що я втік з місця ДТП, і що то моя вина – бо я "їхав по середині дороги і виїхав на зустрічну смугу – бо як інакше я міг розбити ліве дзеркало в бусі". Уявіть собі людину на велосипеді яка по поганій дорозі та щей вгорку – тікає від буса – нонсенс. Почав хапатися за велосипед – но я твердо відстояв і сказав що лише в міліції будемо розбиратися. В кінці кінців назавав йому своє прізвище та домашній номер, а також віддав свою !сім картку з телефону!. Водій поїхав і сказав що то той колєга з білого бусу буде розбиратися а не він.
Виходячи з ситуації я так зрозумів – що доказати щось суттєве неможливо – у мене свідків немає, були лише люди в бусі як в білому так і в синьому – но тепер їх ніяк не найдеш. Якщо все ж таки водій зателефонує – то я буду намагатися взнати від нього всі його дані. Що мені найкраще робити в цій ситуації – писати заяву про ДТП + заяву про те що в мене силоміць намагалися забрати мої речі. Чи може з цього щось вийти?

Схема руху при ДТП.
A - вантажівка
B - бус
C - велосипедист


Фото з місця ДТП. На фото видно – що дорожнє полотно дуже вузьке – через забрудненість кашею зі снігу, піску та болота.







Offline zjelia

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • вар'ят
    • Перегляд профілю
    • ЖЖ
« Reply #1 : 03.01.2009, 15:32:54 »
пиши заяву про ДТП. а ще краще, тре було відразу при тому ж водію дзвонити в міліцію.
Пий, кури-швидше здохнеш! Твої друзі: туберкульоз, астма, пекло.
Терпи - терпець тебе шліфує!
Крути педалі!

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 03.01.2009, 15:40:26 »
На кого писати? На бабу Параску? Номерів то нема :(

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03.01.2009, 15:40:58 »
П.С. Дрім шось притягує ДТП, то жигуль помняв, то зеркало побив :))))

Offline Igor

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.01.2009, 16:11:18 »
Заяву в ДАІ обовязково.
Заява по факту ДТП. Ти більше, є дані на другу маршрутку. Ящо є слід на тілі від удару, то зняти побої.
Нехай ДАІ розбирається.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.01.2009, 16:22:44 »
То всьо добре, але в нас не та країна шоб ДАІ рощбиралось... Хоча, можеш спробувати

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.01.2009, 17:33:11 »
100% пиши заяву!!! Кажи що не пам"ятаєш маршрутку + дай інфу про іншого "фраєра" вони знайомі і через нього легенько можна вийти на першого! інша справа - бажання ДАІ....   :-\ 
і чого ти йому сімку віддав?????    треба була відразу в хайло мазати!!!!!     >:(   >:D

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 03.01.2009, 18:04:31 »
Дрім зайди в аську. я тобі написав

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.01.2009, 19:25:10 »
піди віднови сімку.

100% пиши заяву!!! Кажи що не пам"ятаєш маршрутку + дай інфу про іншого "фраєра" вони знайомі і через нього легенько можна вийти на першого! інша справа - бажання ДАІ....   :-\ 
і чого ти йому сімку віддав?????    треба була відразу в хайло мазати!!!!!     >:(   >:D


Всі ми на форумі герої ;)

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 03.01.2009, 19:43:32 »
піди віднови сімку.

100% пиши заяву!!! Кажи що не пам"ятаєш маршрутку + дай інфу про іншого "фраєра" вони знайомі і через нього легенько можна вийти на першого! інша справа - бажання ДАІ....   :-\ 
і чого ти йому сімку віддав?????    треба була відразу в хайло мазати!!!!!     >:(   >:D


Всі ми на форумі герої ;)

 >:(   :roverbike:

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #10 : 03.01.2009, 21:17:09 »
Що в цій ситуації робити сказати важко.
Але що водії козли - то однозначно.

Також відомо, що в Україні не діють закони, або діють та в різній мірі на різних осіб.
Так що ніхто не буде в тому розбиратися.

Сталося би так в Англії, водієві це би так просто не минулося.
Тут все пасеться, так що страх - майже справджується написане фантастами про суспільство майбутнього.
Кругом камери: на вулицях, на дорогах, у метро, у транспорті. І тд. і тп.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 03.01.2009, 22:05:36 »
Я б радив заяву накатати, тобі від цего гірше небуде а на рахунок іншого воділи треба катати ще одну за створення аварійної ситуації при підрізі і за вимагання непонятно якої компенсації. Хоча зле шо ти неподзвонив до даі прямо з місця пригоди або при другому випадку. А якшо по правилам дивитись то водій там нехило нарушив при обгоні.

CoRacK

  • Гість
« Reply #12 : 04.01.2009, 09:24:40 »
Я вважаю, що обов'язково треба сходити в травмпункт і взяти довідку (навіть якщо є тільки синець) та на другого водія написати заяву в міліцію, за фактом погроз і крім того у нього є сім картка, яку він забрав, вона може слугувати речовим доказом.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 05.01.2009, 09:16:54 »
Я тут так подумав, получається що неправий був воділа першого буса , однозначно. Дрім їхав по своїй полосі і водій буса немав права йти на обгон поки є транспорт на зустрічній полосі, буть то танк чи тачанка, неважливо, то є учасники руху. Так що спокійно можна подавати заяву, інше діло що у Дріма нема доказів і свідків нажаль. Але якщо ті хами будуть вимагати компенсацію за дзеркало то хай спочатку пояснять як так сталось що Дрім збив ЛІВЕ дзеркало. Не на зустрічну ж він виїхав, він ж не самовбивця.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 05.01.2009, 10:52:27 »
Забираю свої слова назад. Доречі Сокіл казав шо може бути свідком :lol:
« Останнє редагування: 05.01.2009, 10:55:16 від Віталько »