Тема: Гайка з лівою різьбою  (Прочитано 3487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 22.08.2014, 13:16:49 »
Привіт шановні панянки та панове.
Мене переслідує негативна карма з педалями. Якось я вирішив перебрати педальки, ліву зняв, розкрутив, почистив, змастив і зібрав до купи.  А от з правою педаллю трапилась біда.  На вісі правої педальки, виявилась ліва різьба, там де закручується гайка, яка тримає платформу, відповідно і сама гайка з лівою різьбою. Всього цього не  знаючи(в старих педалях була одна і та сама різьба на обох педалях) я почав відкручувати гайку... зрізав різьбу на гайці, на вісі все Ок. Облазивши весь західний ринок в пошуках такої гайки, я був розчарований, таких нема.  Може в когось завалялась гайка на 5 з лівою різьбою?

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.08.2014, 19:44:47 »
Завтра ще йду на центральний ринок, може повезе. Якщо ні, шукатиму мітчик для нарізки лівої різьби М5, токарі на роботі є, гайку думаю вже виточать.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.08.2014, 20:44:58 »
Сходи краще на Західний, там при вході зліва є спеціалізований магазин з болтами і гайками, якщо там не найдеш, то тоді шукай метчик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.08.2014, 20:54:57 »
Добре, дякую. Сьогодні на західному був батько, але не знаю чи він заглядав в той магазин, завтра ще сам переїдусь туда і гляну.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 23.08.2014, 12:20:32 »
Гайки так і не знайшов, проте купив метчик з лівою різьбою, 25 грн  >:D
У вівторок запряжу токарів, щоб виточили гайку, якщо не будуть всі валятися п'яними під верстаками