Тема: поможіть з вибором  (Прочитано 3518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 17.07.2014, 18:21:21 »
Вже не знаю чи то я за надто придирчивий, чи то так і має бути. Коли переключаюсь ззаду на меншу зірку а спереду на більшу, то при посиленому педалюванні, до вух доноситься не приємні звуки, зясував що це саме ланцюг, чи то він такий кака, чи то просто він входить в резонанс. Раніше таке було коли досить довго не змащувати маслом ланцюг, а тепер майже постійно. В мене дві причини цьому явищу, або ланцюг нездалий, або виною цьому пітух, він в мене чуть кривий. Маю лише 200 гривень і не знаю що краще взяти, ланцюг чи пітух?  :(

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 17.07.2014, 21:27:58 »
А ти переключаєш передачу при посиленому педалюванні чи не приємні звуки присутні під час їзди після переключання передачі?

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 17.07.2014, 22:25:20 »
Переключаюсь  легенько,   не тисну по повній, бережу переклюк  і  зірки  :)  Посторонні звуки  після  перемикання, саме більше чути  їх  коли ланцюг на меншій зірці.  Таке враження ніби ланцюг вібрує від навантаження, натягнення. Ланцюг кмц під девятерик, 110 чи 120 грн.
Коли повільно їхати, майже нічого не чути, а коли розганяєшся то вже чути... Це створює дискомфорт. Тай самому цікаво через що воно так звучить. Ну і пітух трохи погнутий, тому переклюк не точно переключає. Якщо нормально виставити по більших зірка, то при переключанні на менші, ролик переклюка стоїть не паралельно меншій зірці. Був би інший ровер, манетки, то пробував би на них, щоб докопатись до істини
« Останнє редагування: 17.07.2014, 22:32:35 від mix_g »

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 17.07.2014, 22:57:15 »
може просто рідко їздиш на маленьких зірках, тому вони як нові, а ланцюг і середні зірки вже трохи зносилися
Погода не перешкода

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 17.07.2014, 23:02:07 »
може просто рідко їздиш на маленьких зірках, тому вони як нові, а ланцюг і середні зірки вже трохи зносилися
Можливо і такий варіант, раніше їздив по тротуарах, скоро не гасав, тому в основному використовув середні зірки.
Хоча і тут не впевнений, коли вкручувати на повну на середніх зірках, звук такий самий, але тоді треба так конкрєтно вкручувати ))

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 18.07.2014, 00:51:47 »
Добряче придивись на зубці задніх зірочок, яка у них форма, чи не подібна часом на "плавник акули" (попросту зношені ланцюгом).

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 18.07.2014, 01:04:33 »
Здається  мені  що почни виправляти  проблему із заміни того ПІТУХА або вирівнювання.  А клацає не зірка а сам переключатель . Щось  похоже було у мене  .
хоча стверджувати небуду. Проте  любе вирішення проблеми  починається із вирішення  наявних неточностей. В даному випадку кривий крюк
« Останнє редагування: 18.07.2014, 01:09:10 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 18.07.2014, 09:00:47 »
Здається  мені  що почни виправляти  проблему із заміни того ПІТУХА або вирівнювання.  А клацає не зірка а сам переключатель . Щось  похоже було у мене  .
хоча стверджувати небуду. Проте  любе вирішення проблеми  починається із вирішення  наявних неточностей. В даному випадку кривий крюк
Тоді вирішив, купля півня
Дякую всім за небайдужість і поміч  :)

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 18.07.2014, 14:06:40 »
В мене була вібрація в ланцюгу на великих швидкостях, тобто на маленьких зірках, як вияснилось пізніше - поржавіли піни в звенах і ті шпильки давали такі неприємні звуки і відчуття. Заміна ланцюга вирішила всі проблеми...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 18.07.2014, 14:34:17 »
Ігор, дякую за підказку, в мене ж колись після необережного миття, на ланцюгу появились невеличкі сліди ржавчини