Тема: Проект Закону про велосипедний транспорт 08.07.2014  (Прочитано 4708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« : 11.07.2014, 14:28:24 »
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=51675&pf35401=307640

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51675

Витяг з пояснювальної записки:
"
Запроваджуються окремі новації, не передбачені чинними нормативними актами, що зумовлюють підвищення рівня безпеки велосипедистів, зокрема:

o   право рухатися, коли поряд немає облаштованої велосипедної доріжки або велосмуги, а також у випадках, коли рух велосипедною доріжкою (смугою) неможливий, по тротуарах, пішохідних доріжках та смугах для маршрутних транспортних засобів якнайближче до правого краю проїзної частини
o   право перетинати проїзну частину по пішохідних переходах, коли поряд не облаштовано велосипедного переїзду або коли рух велосипедним переїздом неможливий. При цьому слід зазначити, що законопроектом на велосипедистів покладено обов'язок рухаючись по тротуарах, пішохідних доріжках або пішохідних переходах, дати дорогу пішоходам та вживати заходів для забезпечення їх безпеки, а також заборонено виїжджати на пішохідні переходи, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху
o   обов'язок в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості використовувати світлоповертаючі знаки (флікери)

o      Велосипедисти мають право перевозити велосипеди на транспорті загального користування (залізничному, морському, річковому, автомобільному і авіаційному, а також на міському електротранспорті, у тому числі в метрополітені).
"


Нічо так виходить, я думаю.
« Останнє редагування: 11.07.2014, 14:31:44 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #1 : 11.07.2014, 14:46:09 »
По суті коротко. тепер повноправно катай убівай по пішохідних доріжках і переходах. Можна їздити в два ряда.
Узаконити те що і так має місце бути це вельми логічно.
З другої сторони, це гарна відмазка від велодоріжок.

Заборонили алкорайд :)
« Останнє редагування: 11.07.2014, 14:53:01 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.07.2014, 15:40:25 »
По суті коротко. тепер повноправно катай убівай по пішохідних доріжках і переходах.
не-не-не :) :
o   право перетинати проїзну частину по пішохідних переходах, коли поряд не облаштовано велосипедного переїзду або коли рух велосипедним переїздом неможливий. При цьому слід зазначити, що законопроектом на велосипедистів покладено обов'язок рухаючись по тротуарах, пішохідних доріжках або пішохідних переходах, дати дорогу пішоходам та вживати заходів для забезпечення їх безпеки, а також заборонено виїжджати на пішохідні переходи, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху

Узаконити те що і так має місце бути це вельми логічно.
це точно :) Якщо приймуть - підніми тему Інжені на форум-те-юа :) Хай покорчиться.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.07.2014, 16:32:46 »
То я тепер можу їздити по тротуарах з чистою совістю?  :o

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 11.07.2014, 16:41:55 »
Ти - ні. Ти ганяєш... я памятаю :)

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.07.2014, 16:51:02 »
 *tramplin* аж вітер свище в вухах

Offline YxTu

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 459
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.07.2014, 16:57:27 »
треба роздруковку зробити і розповсюджувати...

Наприклад мені дуже не подобається коли на зустріч велосипедист по пішохідній рухається, до мене коли я в якості пішохода, а от попутній велосипедист який рухається ззаду це нормально але Закон є Закон !

Сам не одноразово по тротуару катаю лише через те що стан автодороги жахливий, і теж від цього не в захваті.

Щоб набути рівень розвинутої цивілізовано велосипедної країни пройде ще багато часу. 
Сложно объяснить - просто, а просто объяснить - сложно.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 11.07.2014, 17:44:42 »
нарешті можна по тротуару їхати офіційно, і як випив то на троліку додому  8) 8)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 12.07.2014, 10:32:19 »
нарешті можна по тротуару їхати офіційно, і як випив то на троліку додому  8) 8)
Тепер можеш взагал ровер не брати - у тебе жодна поїздка без пива не обходиться  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 12.07.2014, 12:50:01 »
До речі про їзду по тротуарах - там не все так просто. Якщо вчитатись - то виходить що по тротуару можна їхати не як завгодно, а "якомога ближче до правого краю проїзжої частини", тобто лівого краю тротуару. І рухатись, я так розумію, маєш в ту ж сторону, в яку рух по суміжній полосі проїзжої частини.
Грубо - їдеш в одну сторону - то по одному тротуару, а хочеш назад їхати - будь ласкавий переїдь на інший бік.

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 12.07.2014, 14:36:27 »

Грубо - їдеш в одну сторону - то по одному тротуару, а хочеш назад їхати - будь ласкавий переїдь на інший бік.
Тоді виходить треба і пішоходам рухатись, одним тротуаром в одну сторону а іншим в другу сторону, щоб не створювати аварійної ситуації.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.07.2014, 21:44:28 »
До речі про їзду по тротуарах - там не все так просто. Якщо вчитатись - то виходить що по тротуару можна їхати не як завгодно, а "якомога ближче до правого краю проїзжої частини", тобто лівого краю тротуару. І рухатись, я так розумію, маєш в ту ж сторону, в яку рух по суміжній полосі проїзжої частини.
Грубо - їдеш в одну сторону - то по одному тротуару, а хочеш назад їхати - будь ласкавий переїдь на інший бік.

Мушу непогодитись.
5) рухатися по смугах для маршрутних транспортних засобів як найближче до правого краю проїзної частини, коли поряд немає облаштованої велосипедної доріжки (смуги), а також у випадках, коли рух велосипедною доріжкою (смугою) неможливий через її непридатність для використання, розташовані на ній механічні транспортні засоби або з інших причин;

Тут мається наувазі, що коли ви рухаєтесь по дорозі де їздять автомобілі то потрібно триматися, якомого ближче до правого краю проїжджої частини

Проїзна́ части́на, проїжджа частина — елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги.

Маршру́тні тра́нспортні за́соби (транспортні засоби загального користування) — автобуси, мікроавтобуси, тролейбуси, трамваї і таксі, що рухаються за встановленими маршрутами та мають визначені місця на дорозі для посадки (висадки) пасажирів.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 29.07.2014, 22:54:03 »
Є ще один момент, там де право перетинати дорогу по пішохідному переході.

в принципі я переважно так і перетинаю, проте зауважив момент, що вся небезпека такого переїзду - у більшій швидкості руху в порівнянні з пішоходами. Водії часто цього не очікують, коли перехід заступають машини, наприклад.
Збавити швидкість до семи, і переїзд абсолютно безпечний. і якшошо, можна зупинитися миттєво.