Тема: Cannondale Trail 5  (Прочитано 28082 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 18.02.2015, 11:19:25 »
Скажем, що зйбс  :)

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 18.02.2015, 15:03:50 »
Велосипед супер ,навіс також. Але скільки людей стільки думок. Самий кращий апргрейд всього ,  що є в наявності, це заміна  рами.
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Kotandrey

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 18.02.2015, 15:26:51 »
Стосовно рами, на двохпідвіс не хочу міняти, а купувати раму на якій би писало Спеш чи Трек не діло!
Вага влаштовує, конструкція також, єдине що розмір на 1 розмір більший ) а так все норм, для неагресивного катання саме то.

Не скажу що і в цю сторону не дивлюсь, дивлюсь але поки не відповів собі на питання, окрім розміру і етикетки, що мене не влаштовує в цій рамі  :( ,  може справді кольоровості бракує  :)   а ?

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 18.02.2015, 15:31:23 »
Стосовно рами, на двохпідвіс не хочу міняти, а купувати раму на якій би писало Спеш чи Трек не діло!
Вага влаштовує, конструкція також, єдине що розмір на 1 розмір більший ) а так все норм, для неагресивного катання саме то.

Не скажу що і в цю сторону не дивлюсь, дивлюсь але поки не відповів собі на питання, окрім розміру і етикетки, що мене не влаштовує в цій рамі  :( ,  може справді кольоровості бракує  :)   а ?


кольоровсті діло другорядне. Бракує  у рамі сучасного дизайну, стилю  який би підходив до часу

Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 18.02.2015, 15:41:21 »
може справді кольоровості бракує  :)   а ?
Пару деколів не завадять. Але не аляповато цвітастих, а якихось стрімких ліній, котрі б підкреслювали форми рами. Тут вже задача для дизайнера щось придумати.
[spoiler]


як бачимо на кубі не так багато ліній, але вони всі для створеннє єдиного цілістного образу








[/spoiler]
 Як на мене найкращий ефект дають лінії що овивають раму там прямують спереду до заду(тобто більше горизонтально чим вертикально). Вони додають довжини і стрімкості вигляду. Гадаю отак побавившись в дизайнера можна перетворити раму на справжню красуню. Я вже писав таке Сані, а так як у вас рами тепер одинакові то вирішив написати і тобі :)
« Останнє редагування: 18.02.2015, 15:53:54 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kotandrey

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 18.02.2015, 15:54:10 »
Про сучасність підтримую Vitkov, тут ти в точку ))

В нас хтось займається гарною обклейкою роверків?

Народ, як думаєте, яка демократична ціна на таку раму може бути?
Так щоб продати реально, може справді замінити на новішу, тоді з того що купив вже нічого не залишиться  :)

Знаю думку багатьох велолюбителів, що не варто апгрейдувати бу велосипед, краще продати, купити новий, не вигідно і все таке..
Недавно пройшовся по наших веломагазинах, думав може справді все разом продам і прикуплю з невеликою доплатою з гідною рамою, та деееее там, ціни космос, окрім рами у велосипеді, який вартує 18 кілогривень нічого нормального у ньому немає, а купивши його, знов почнуть лізти думки типу може замінити треба це і це і це іт.д.

Після всього апгрейду який я здійснив, я зрозумів багато нюансів в запчастинах та специфіку їхньої роботи, поставивши їх на свій байк та відчувши красоту їзди на ровері, я б зараз ні защо не купив вел у магазині чи бу, виключно переборка  хорошого бу або складання повністю з нуля.

Offline Sany

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 39
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 18.02.2015, 19:07:11 »
Роби так щоб подобалось тобі. На мою думку нові обода дадуть +100 до крутості. Але згідний що наклейки не помішали б... собі теж щось ще придумаю.
- Я чо раніше злий був... Бо в мене велосипеда не було

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 18.02.2015, 20:05:32 »
Звичайно що з таким обвісом як у топікстартера у магазинах космічні ціни. А що у магазині .як кажуть  дорогий велосипед в міру  звичайно. Пуп це рама а навколо неї все крутититься та здешевлюється. Тому  самий супер варіант підібрати під наявне у автора новішу раму і буде велосипед те що треба .Хоча для ізди це не є дуже супер актуальна ціль.Але вже як так пішло тягнутися до кращого , заміна рами на сучаснішу багато б змінила у кращу сторону .якось так
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 19.02.2015, 08:06:31 »
Ну он візьми у Дихлофоса Раму Булс. І красива і в міру легка, ну і ціна не велика, 100 уе всього. Правда ростовки 20-21. Скільки там у тебе росту?  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kotandrey

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 19.02.2015, 09:25:04 »
167 см )
Раму треба S-ку !

Vitkov ти правий, на їзді це абсолютно не відчутно, це і стримує міняти на іншу, вот якби трісла чи ще щось )) то тоді так, а так накатиста, легка, проста по контрукції, бракує тільки сучасноті )

Народ, якщо б в когось була цікава рама (виключно хардтейл)  в моєму розмірі, то б забрав  :)

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 19.02.2015, 15:48:46 »
Ціна рами 500грн максимум. Вона ніяка, як і моя
 Цінності в неі нуль

Offline Kotandrey

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 67
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 22.02.2015, 10:12:41 »
Вот, нарешті забрав від Андрія, все перебрано, змащено, прокачано та готове до сезону  :)
Андрій як завжди зе бест майстер )
І тепер з новими ободами DT Swiss 533d

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 22.02.2015, 23:05:42 »
то шо якісь круті обода?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 22.02.2015, 23:26:16 »
таки не ровер, а крокуюий екскаватор в натурі...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 23.02.2015, 00:24:13 »
ровер як ровер, чо вчіпилися хлопа  *johndoe*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "