Тема: Потрібна покришка 26*1,9-2,1 б\у на 1-2 дні  (Прочитано 6177 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 29.06.2014, 17:10:55 »
В Петриках сьогодні треба було її випробувати...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 29.06.2014, 18:57:52 »
там на покришці має писати який мінімум качати та який максимум  в атмосферах . !.5 -2 атмосфери ніби малувато
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline dr.maks1995

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Бешений єздець)
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 29.06.2014, 22:20:16 »
там на покришці має писати який мінімум качати та який максимум  в атмосферах . !.5 -2 атмосфери ніби малувато
та мало, там від 2.5 до 3.5, але блін, мені для несильно інтенсивної їзди по місту-парку-лісу якраз норм шоб не товкло в одне місце) :D
як накачаю 2.5 і більше буде добре їхати лише по дорозі..а по дорозі їхати на такій шині - себе не поважати..
п.с. я качав 2.0 рівно

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 30.06.2014, 09:24:56 »
мені здається  що протектор  шини проектуеться під певний вид та стилю ізди  але і  тиск  у тій  шині  також відіграє важливе  значення у проектуванні  . Тому  ним  непотрібно  зневажати .Тим більше  невідповідний тиск  чи занижений від норми сприяє скорішому  зношенню   :nono: :nono: :nono:

« Останнє редагування: 30.06.2014, 09:32:29 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 30.06.2014, 09:51:23 »
цікаво чи продають окремо без насосів самі насадки, якими насаджується на ніпеля, але щоб можна було тією насадкою на качати через ніпель преста і шредер? Бо сам такий насос дофіга дорогий, а на базарі насоса нема під престу, тільки шредер, а перехідник, який продають - не підходить.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 30.06.2014, 10:03:32 »
цікаво чи продають окремо без насосів самі насадки, якими насаджується на ніпеля, але щоб можна було тією насадкою на качати через ніпель преста і шредер? Бо сам такий насос дофіга дорогий, а на базарі насоса нема під престу, тільки шредер, а перехідник, який продають - не підходить.

В епіцентрі є великий вибір насосів автомобільних в тому числі з  датчиком тиску .. Якщо Ви той  датчик  десь і найдете то буде вартувати гринів 30-40 . А автонасоси з датчиками,  ціни починаються від 105 грн.   
Для шредер насоса  є перехіник  шредер-преста  тому  проблеми не бачу

Я ще у далекому 2004 році,  купив насос  польсько-китайський  з датчиком тиску. Зараз він вартує там же десь 160-180 грн. І мені  його вистачає по нині як  для авто так і для велосипедів . Служить відмінно без поломок 

Перехідник Шредер-Преста

« Останнє редагування: 30.06.2014, 10:09:37 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 30.06.2014, 10:09:00 »
в мене є насос з манометром, але проблема в тому, що ним можна тільки на качати і виміряти тиск на ніпелі шредер :( щоб на качати через ніпель преста, мушу знімати з шланга ту насадку, надівати шланг на престу, хомутом чи дротом перев'язувати, і тоді качати, але в такому випадку, манометр не покаже тиску камери.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 30.06.2014, 10:10:29 »
в мене є насос з манометром, але проблема в тому, що ним можна тільки на качати і виміряти тиск на ніпелі шредер :( щоб на качати через ніпель преста, мушу знімати з шланга ту насадку, надівати шланг на престу, хомутом чи дротом перев'язувати, і тоді качати, але в такому випадку, манометр не покаже тиску камери.

ага тепер Вас  зрозумів у чому проблема. Цікава ситуація.
« Останнє редагування: 30.06.2014, 10:14:41 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 30.06.2014, 10:21:51 »
ага тепер Вас  зрозумів у чому проблема. Цікава ситуація.
до мене можна на "ти" , я ше не такий старий  :box: