Тема: Продам новий велозамок Kryptonite U-Lock Mini 7 + Flex Cable ПРОДАНО  (Прочитано 5723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 19.03.2014, 23:45:31 »
Новий.
Дуже надійний. Рівень захисту 7 із 10.
Товщина: 16 мм замка і 10 мм троса.
3 ключа, один з підсвіткою.
Кріплення на раму.
ТТХ на сайті виробника https://www.kryptonitelock.com/Pages/ProductInformation.aspx?PNumber=00099


« Останнє редагування: 28.05.2015, 00:06:45 від vanyathebest »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 20.03.2014, 08:52:22 »
Я так догадуюсь це все що залишилось від вкраденого ровера і тепер ціною ти хочеш компенсувати собі ровер?  ::)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.03.2014, 09:05:52 »
якби мій ровер коштував 20 тис/грн то я б задумався про такий замок.

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.03.2014, 22:22:27 »
пфф... 850 грн і всього лише 7 з 10? Скільки тоді 10 з 10 вартує? :o
Я, коли забуваю замок, а коня треба лишити надовго, то просто відкручую один болтик кріплення каліперів і виставляю їх так, щоб колодки диска не торкались. І хай ся діє Божа воля.
Погода не перешкода

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.03.2014, 22:37:57 »
пфф... 850 грн і всього лише 7 з 10? Скільки тоді 10 з 10 вартує? :o
Я, коли забуваю замок, а коня треба лишити надовго, то просто відкручую один болтик кріплення каліперів і виставляю їх так, щоб колодки диска не торкались. І хай ся діє Божа воля.
А яна роботі взяв трос довжиною 1,5 метра і діаметром десь 9-10 мм.. витримує близько 4 тон, + колодка. Надіюсь злодій так легко не вкраде ровер. Ще замовив сигналізацію на велосипед. І то все мені обійшлось в 150 грн

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #5 : 21.03.2014, 15:53:14 »
Криптоніт це одна з самих крутих зімкових контор, так шо ціна виправдана.
 
Цитувати
А яна роботі взяв трос довжиною 1,5 метра і діаметром десь 9-10 мм.. витримує близько 4 тон, + колодка. Надіюсь злодій так легко не вкраде ровер. Ще замовив сигналізацію на велосипед. І то все мені обійшлось в 150 грн

Не вкрадуть то повідчипають
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 15.05.2014, 16:26:18 »
Рекомендують витрачати не менше 10% від вартості велосипеда на його захист від злодіїв.
Мені здається, в Тернополі є багато велосипедів дорожчих за 10000грн, і я не думаю, що його власник захоче чіпати його на замок за 200 грн.
7 із 10 це більше ніж достатньо, щоб його пиляти болгаркою зо 2 хв, або треба дуже моцного лома і хлопа. Щоб зрозуміти ціну треба спочатку помацати його.
10 із 10 мають ті, в яких перо невелике, але тоді замок буде дуже короткий. Ціна такого буде 120$
В принципі замка вже немає, але можу привезти під замовлення.
« Останнє редагування: 15.05.2014, 16:29:26 від vanyathebest »

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 15.05.2014, 16:49:30 »


25 грн за метр ланцюга (базар - котломонтаж) - всяко краще ніж ті китайські тросики протиугонні + стара штанка від джинсів + навісний замок(зараз - паршивенький, но я надибав лайт версію замочка (маленький за розміром, вартує під  50 грн) такого як на гаражні ворота вішають).

для товаришів з дисковими гальмами - маю м ще один вот такий девайс: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,9091.0.html

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 15.05.2014, 16:54:01 »
Рекомендують витрачати не менше 10% від вартості велосипеда на його захист від злодіїв.
Мені здається, в Тернополі є багато велосипедів дорожчих за 10000грн, і я не думаю, що його власник захоче чіпати його на замок за 200 грн.
7 із 10 це більше ніж достатньо, щоб його пиляти болгаркою зо 2 хв, або треба дуже моцного лома і хлопа. Щоб зрозуміти ціну треба спочатку помацати його.
10 із 10 мають ті, в яких перо невелике, але тоді замок буде дуже короткий. Ціна такого буде 120$
В принципі замка вже немає, але можу привезти під замовлення.
Якщо злодій фахівець по викраданню роверів і він поставив за мету викрасти конкретний велосипед, то замок не є перешкодою. А якщо замок потрібен щоб відбити бажання у якогось дурня, що надумав катнутись на чужому велосипеді то вистачить і значно дешевшого замка.

Offline vanyathebest

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 15.05.2014, 17:47:14 »
Та звичайно, що якщо захотіти, то можна будь-який замок зломати, питання в затраченому часі, ресурсах, і шумі який буде виділятися.

Базарний ланцюг чи навіть колодка перекушується за 10 секунд інструментом з того ж базару.
Тут питання в цілісності покупки, якщо ровер коштує 2000грн і давати за замок майже половину - це не доцільно.
Але я ще раз повторюсь, хто має ровер за 1000$, той навряд чи буде купляти замок за 100грн, бо він дешевий.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 15.05.2014, 18:43:50 »
Якщо злодій фахівець по викраданню роверів і він поставив за мету викрасти конкретний велосипед, то замок не є перешкодою. А якщо замок потрібен щоб відбити бажання у якогось дурня, що надумав катнутись на чужому велосипеді то вистачить і значно дешевшого замка.
а якщо ні те ні інше?
не настільки цікавий апарат, щоб привернути увагу професіонала, но зато замок базарний, який елементарно перекушується невеликими добротними гострими кусачками? Ну да, лопух який просто катнутись захоче - не візьме, бо привязаний. А той, хто свідомо шукає вел, який би можна було вкрасти і завбачливо кинув в рюкзачок кучачки - справиться з тим замком за пару секунд, як і написали вище.
І більшість велів схоже так і крадуть.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.05.2014, 20:12:49 »
[youtube]cGXejt1bDcU[/youtube]

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 15.05.2014, 22:47:48 »
Та звичайно, що якщо захотіти, то можна будь-який замок зломати, питання в затраченому часі, ресурсах, і шумі який буде виділятися.
Правильно, але є адекватний і неадекватний інструмент по замках. До останніх на мою думку відносяться болгарки, кусачки 1.5м довжиною, і це зрозуміло чому.
  Ну і для тих хто бажає довести що замки типу Dlock не варті своїх грошей, прошу у цю тему - http://shpryha.te.ua/index.php/topic,8578.15.html
 
 
 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 15.05.2014, 23:42:52 »

якби мій ровер коштував 20 тис/грн то я б задумався про такий замок.
Якби мій ровер коштував 20.000 то я б навіть і не думав про таке...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 16.05.2014, 20:29:17 »
Слухайте, народ, а може нам провести пару акцій з ловлі на живця? Щось почастішали крадіжки велосипедів у нас. Спробувати пару раз завчасно домовитись про місце проведення. На місце прибуває 1-2 чоловіка завчасно, тоді приїжає "живець" і лишає вел непристебнутим (непристебнутим ні, бо це означатиме що він буде на стрьомі, це відлякає крадія, а базарний тросик по ідеї означатиме що власник вела наївно думає що вел нікуди не подінеться) або на базарному тросику... Хвилин на 10 скажем. Поведеться хтось - ловим і відводим собі душу допитуєм. Ну не ведеться - то через якийсь час повторимо в іншому місці.
« Останнє редагування: 16.05.2014, 20:36:19 від switch »