Тема: Побутова мийка  (Прочитано 4007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« : 16.05.2013, 23:43:59 »
В моїй голові літають думки про мийку для велосипеда (Стєчкін, привіт), бо займає багато часу трансмісію тряпочкою чистити.
Я помічаю, що мені шкода проїхати через болото, бо зразу думається, як воно все буде хрустіти потім((
Знайшов в неті таку штуку http://www.karcher.ua/ua/Produkty/Home__Garden/Apparaty_vysokoo_davlenyja/Nachalnyi_klass/16731040.htm

Там є кілька схожих але різних по комплектації.
Я не шарю, які там треба насадки щоб добре ровера помити. Можливо хтось стикався з таким. Враження, думки?
« Останнє редагування: 16.05.2013, 23:51:00 від Frenky »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 17.05.2013, 00:02:15 »
- Думать меньше надо, а соображать больше!
(с) Брат-2


 :) :) :) :) :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 04.06.2013, 15:43:16 »
В моїй голові літають думки про мийку для велосипеда (Стєчкін, привіт), бо займає багато часу трансмісію тряпочкою чистити.
Я помічаю, що мені шкода проїхати через болото, бо зразу думається, як воно все буде хрустіти потім((
Знайшов в неті таку штуку http://www.karcher.ua/ua/Produkty/Home__Garden/Apparaty_vysokoo_davlenyja/Nachalnyi_klass/16731040.htm

Там є кілька схожих але різних по комплектації.
Я не шарю, які там треба насадки щоб добре ровера помити. Можливо хтось стикався з таким. Враження, думки?

якщо та мала має 2 насадки  то добре. Воду та  мойка може тягнути з відра. під  самопливом просто  його вище поставити. Друга насадка  створює віхрь і мае посилений тиск  . Нею можна краску  оббити  такщо хватае першої  хоча як треба  то труга також у пригоді.

краску  на деревяній поверхні  оббиває легко можна і  килими мити  і рибу чистити  ..і плитку і садовий інвертар ..

 Ціна  такої мойки  гривнів 650 . Трнба  ще докупити якись резервуар та  шланги і відповідно перехідники ..Бажано  докупити фільтр миючий  багаторазовий  зовнішній..   
Зимою повністю виганяти залишки води так як помпа там пластмасова і якщо вода замерзне у помпі то розірве  її .  Але те що пласмасова  жахатись не треба служить досить довго я вже маю таку мойку 5  рік.. використовую зовнішній фільтр  ..

Купляти можна досить розумна покупка. і завжди все буде у чистоті і тим більше ваш велосипед

в Епіцентрі  трих мойок  багато ... 

Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.04.2014, 00:11:09 »
Для миття ровера я використовую такий девайс

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.04.2014, 00:22:38 »
Біжу в підвал свою фоткати...

Во
 
 
 Після 10 років ходження по муках вже як рік горя не знаю. Купляв на базарі за 90грн. Двох банок гарячої води вистачає щоб відмити ровер средньої засраності.
 
 P.S. Не забуваєм про мягеньку зубну щітку або кісточку.
« Останнє редагування: 01.04.2014, 00:42:42 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.04.2014, 00:56:50 »
Для миття ровера я використовую такий девайс

 Доречі тре і собі таке мати.
 Наприклад їздили ми в Львів на ту м'ясорубку, то після них ровер був у такому г-ні...  а в 5-ій ранку нічого не приходило у голову як: "ти пісяй а я буду шкробати". А так купив літрове боржомі, накрутив отово, і вже не тре очі в сірка позичати щоб по львівському ж.д. перейти.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01.04.2014, 00:58:48 »
 :D я доречі той розприскувач все зі собою вожу

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 01.04.2014, 08:28:08 »
розпризкувач  ще куда не йшло.
а  от карчером  я нікому не рекомендую користуватись.
по причині  попадання води, в процесі мойки під великим тиском, в каретку, вилку, рульову, і т.д.
не спасають ніякі сальники, бо тиск великий; а що буває, коли  вода  попадає  в підшипники ?
то-то й воно, певеріряв особисто, після такої мойки потрібно перебирати весь роверко.
я мию так: тепла вода з галою і пензлик для покраски, після кожної покатеньки :)
сонце  в долонях...