Тема: 18 лютого 2007 року : Зі Шприхою в думках  (Прочитано 10881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« : 08.05.2014, 01:56:44 »
Кожного року, у лютому, тихцем минає одна чудернацька подія. Поява у міжмережжі уже звичного Шприхатого форуму. Адже хто уважний, той звернув увагу, що найперший користувач форуму був зареєстрований 13 лютого 2007 року.

А починалося усе в січні 2007 року.

14 січня - збір всіх активних і бажаючих на той час роверистів. Нас було до 10 чоловік. В той день фото не робили, то важко вже згадати поіменно. Крім загальних моментів і продовження усвідомлення потреби у власному сайті, питанням №1 була назва майбутнього велоресурсу. Із цим не все так просто було. Скільки було людей, стільки ж було і ідей із усіх питань.
Серед загалу пропонованих варіантів був і мій - Shpryha.te.ua
Домен мав бути регіональним, бо підкреслювали серед іншого і свою тутешність.

Як показав досвід широка демократія і загальна участь нічого конкретного не дають. То поки не було одностайності купувався хостинг, запускався сайтик. До нього прикручувався модуль форуму і модуль фотогалереї. Джумла якраз то дозволяє.

Помаленьку в якості робочої назви сайту Bhagavan прописав Шприху. На головній сторінці ми були чемні, вправлялися у написанні оповідок на навколовелосипедну тематику. А на форумі ми дуріли.

Перший дизайн сайту був зеленуватий і чомусь із лавочками на фото. Дуже шкодую, що не зберіг прінтскріну. А першу версію форуму ми здається поламали. Потім запрацював другий форум. На нього, як і до того, вхід був із головної сторінки.

18 лютого
- зібралися вже вужчим активом.



Обговорювали структуру сайту і його дизайн.


Bhagavan, Zombie


Helga Lemberg, xlibes, Vetal_R

Потім пішли на ковзанку. Тоді озеро шикарно замерзло - без снігу. Було суцільне чисте чорне шкло.






Чотка ковзанка була

Більше фото із 18 лютого 2007 року: Клац

До того часу вже були певні напрацювання. Зокрема у мене збереглося дві версії оформлення сайту, підготовлені товаришем Zombie. Їх певно ніхто і ніколи не бачив.


Робочий варіант №1


Робочий варіант №2

Якщо ви звернули увагу на трикутник у шапці сторінки, то це був наш перший логотип Шприхи. У мене навіть є шкарпетки із таким малюнком.

Але з часом вималювався і на довго закріпився дизайн головної сторінки із Джорджією О’Кіф. Він довго протримався. У нього навіть був російськомовний клон.


Оригінальна версія головної сторінки із Джорджією О'Кіф


Російський клон

Окремо сайт і форум проіснували до 2009 року.


Форум ще за своєю окремою адресою (щось тоді він мені підглючив)

Потім за адресою Shpryha.te.ua прописався форум. А з головною сторінкою були експерименти. Вона з”являлася і зникала. Під час цього були спроби її причесати, переоформити, структурувати. Але врешті, після трьох інкарнацій вона померла. Її ніхто не любив, про неї ніхто вже не знав і нікому стало її наповнювати.


Інкарнація №2 (2009)


Експерименти із головною сторінкою (2010)


Була і така версія сайту в 2010 році

Із самим форумом теж були певні метаморфози. На якийсь момент, коли сайт агонізував, їх пробували схрестити разом. А потім він залився лише форумом але на зміненому двигуні. Ще були зміни логотипу в шапці і спроби прикрутити гуглорекламу. А від 2011 року він вже кардинально не мінявся.


Експерименти із форумом


Ще старий логотип


Логотип вже новий і є рекламні банери

Були спроби збирати якусь статистику:


По Україні


По світу
« Останнє редагування: 20.03.2021, 18:32:22 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 08.05.2014, 11:32:38 »
середньовічна Шприха))

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.05.2014, 22:22:18 »
Ого, як цікаво...


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...