Тема: Допоможіть вибрати велосипед до 4000 тис.  (Прочитано 19494 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Kastello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 06.05.2014, 12:32:05 »

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 06.05.2014, 21:09:54 »
http://www.torg.ua/hmelnitskaya_oblast_dunaevtsy/velosipedy/carver_208895178
або
http://drogobych.lv.slando.ua/obyavlenie/velosiped-grskiy-cube-ID8f8oz.html#30fa9a44e3
та магура то вопше стопкрани. Якшо не підуть, за 600грн купиш собі якусь б/у гідравліку і будеш тішитись

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 06.05.2014, 21:27:20 »
так-так

навіть не думай без гідравлики...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Kastello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 06.05.2014, 21:43:27 »
Велике дякую за відповіді, мені теж ці найбільше сподобались. Але всеж ви би який взяли Carver чи Cube? Гальма hayes dyno comp чи Magura 11? Вилка  rock shox xc 28 tk coil (напевне там така) чи  (незнаю яка на кубови)?

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 06.05.2014, 22:18:15 »
та магура то вопше стопкрани. Якшо не підуть, за 600грн купиш собі якусь б/у гідравліку і будеш тішитись

 Треба ще врахувати заміну втулок, шприх + Стечкін задурно не буде перешприховувати.
Куб старенький. Знову ж таки, якщо порівнювати, то карвер однозначно кращий.
« Останнє редагування: 06.05.2014, 22:28:55 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 06.05.2014, 22:31:05 »
на кубі стоїть маніту. теж певно пружина масло. а щодо втулок... таки прийдеться міняти. тому або юзай магуру або міняй втулки.
я б брав Carver

Offline Kastello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 06.05.2014, 22:33:54 »
vit, дякую вам особисто за активну участь. paravozz, дякую що подивились і звузили круг вибору до найкращих, всім решта також дякую за увагу.
Напевне буду брати Carver.
П.с. 50 повідомлень я наврядче наберу що би піднести карму - вибачте. 

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 06.05.2014, 22:41:04 »
перед тим як купляти, попроси продавця норм пофоткати задню касету, передні зірки і ланцюг. ручки гальм і ротори. спитай модель вилки. фотки вистав. а після покупки створи тему на форум

Offline Kastello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 06.05.2014, 22:46:41 »
paravozz, Завтра двзонитиму домовлятись, і якщо все гаразд то я поїду подивлюсь, це не далеко від мене (35 км), і вже на місці оціню наскільки дозволять мої неофітівські знання. Но я думаю що за такі гроші цей варіант хороший.
upd це напевне той самий але вже в архіві на іншому сайті. Більше фотографій, ланцюг виглядає підозріло.
http://chernovtsy.chv.slando.ua/obyavlenie/velosiped-carver-pure-limited2-0-ID7zRLJ.html
« Останнє редагування: 06.05.2014, 23:20:57 від Kastello »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 06.05.2014, 23:29:37 »
перед тим як купляти, попроси продавця норм пофоткати задню касету, передні зірки і ланцюг. ручки гальм і ротори. спитай модель вилки. фотки вистав. а після покупки створи тему на форум

ну ніяк не годен зрозуміти звідки в наших людей таке неймовірне бажання самого себе об"їбати і ще інших світом істини осщасливити:

1. майже всі велосипедні складові за останні роки виготовлені в Китаї (Тайвань - то Китай, єслі шо + потроху Сингапур, Індія і Індонезія) і ще в Пакистані рукавичкі шиють...
2. основна різниця лише в надписі на рамі
3. купиш новий ардіс - будеш їздив, купиш в інтернеті бк - будеш ремонтував, по підсумку ще дорожче стане
4. а гідравлічні гальма - самий необхідний компонент ровера. важливіше лише кольор рами...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 07.05.2014, 06:33:42 »
ну ніяк не годен зрозуміти звідки в наших людей таке неймовірне бажання самого себе об"їбати і ще інших світом істини осщасливити:

1. майже всі велосипедні складові за останні роки виготовлені в Китаї (Тайвань - то Китай, єслі шо + потроху Сингапур, Індія і Індонезія) і ще в Пакистані рукавичкі шиють...
2. основна різниця лише в надписі на рамі
3. купиш новий ардіс - будеш їздив, купиш в інтернеті бк - будеш ремонтував, по підсумку ще дорожче стане
4. а гідравлічні гальма - самий необхідний компонент ровера. важливіше лише кольор рами...
1.ніц  не маю проти Китаю(там , до речі, виготовляють всі ноутбуки),але то  зовсім не значить , що воно китайське, коли виготовленно  на території держави, менші затрати на виробництво-основна причина  того виробництва.
2.але ж не всі   хочуть їздити на  ардісі...
3.гідравліка-то дитина  епохи, еле ж є ще шосери, кросовики, гібриди,  які не використовують  гідрогальма,
  і  ні чим не гірше  їдуть  ;  сам   маю такий, норма їде!
сонце  в долонях...

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 07.05.2014, 09:27:02 »
ланцюг ржавий. мабуть під заміну. касета вроді як взагалі нова, що дивно. втулки вроді як deore, що класно...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 07.05.2014, 14:31:11 »
Нова касета і ржавий ланцюг. Ну ну. Шото тут не то .  Це те саме  шо помити ноги і вдівати не випрані  шкарпетки .

 :o :o :o
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Kastello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 07.05.2014, 15:39:34 »
Я в траурі, Carver декілька днів назад продали, нещастить мені. Рішив зачекати до кінця тиждня, бо в них має бути поповнення асортименту (вони недалеко від мене, а я б хотів зїздити, і самому все провірити, ніж десь здалеку чекати кота у мішку, тому Cube ше почекає, якщо він має бути мій, то до кінця тиждня його не куплять)

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 07.05.2014, 16:01:50 »
Я в траурі, Carver декілька днів назад продали, нещастить мені. Рішив зачекати до кінця тиждня, бо в них має бути поповнення асортименту (вони недалеко від мене, а я б хотів зїздити, і самому все провірити, ніж десь здалеку чекати кота у мішку, тому Cube ше почекає, якщо він має бути мій, то до кінця тиждня його не куплять)

Я б вибирав всім відомі та понятні бренди. Трек , СПЕШ , Кубе, Коанондейл ,Келліс , і так далі . А ті всі  шось  недуже .
І бажано з дисковими гальмами  інеобовязково гідравліка . З часом простіше ротор поміняти ніж міняти обод колеса
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.