Тема: Прокачка гідравлічних гальм  (Прочитано 3429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 04.05.2014, 13:50:37 »
Ітак маю я гідравліку Hayes Nine, яку чомусь називають "стопкрани". За сезон юзання веліка, гальмувати вони почали значно гірше. І вирішив я що, треба їх прокачати
Купив дот4, шприц, трубку від системи, і почав ту справу. Прокачував перший раз толком не розумівши, що робити. Не зняв колесо, не розжав ротору. Відповідно купа тормозухи пообливала колодки, ротор і мене )))
Результату я не добився ніякого.
Вчора я знову їх прокачував, але вже з людиною, яка то вміє робити. В ручку вставив трубку, щоб витікала стара рідина, в каліпер шприц з тормозухою і почав прокачувати. В результаті перед так сяк гальмує, зад не гальмує зовсім.
Є підозра, що тормозуха залила ротор і колодки. Ротор вимив, колодки пропалив. Катнув з десяток км, задні гальма зажимав на спусках до упору, щоб "пропалити" колодки. Ноль. Крім того хід ручки збільшився
Може хто порадить щось?
Прохання писати тільки по суті, і від флуду утриматись
Дякую

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.05.2014, 11:25:47 »
Сам розказав, сам посміявся (с)
Походу тут сидять тільки для "поговорити".
Проблему вирішив сам.
Ручка гальма ставиться в положення "для прокачки". В отвір вставляється шприц, але без поршня. Заливається тормозуха в нього і після цього зжимаєм-розжимаєм ручку гальм. При цьому постукуємо по гідролініі. Десь за 10 хв в мене вийшло все повітря. На машинці нічо крутити не треба

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.05.2014, 11:41:41 »
Сам розказав, сам посміявся (с)
Походу тут сидять тільки для "поговорити".
Проблему вирішив сам.
Ручка гальма ставиться в положення "для прокачки". В отвір вставляється шприц, але без поршня. Заливається тормозуха в нього і після цього зжимаєм-розжимаєм ручку гальм. При цьому постукуємо по гідролініі. Десь за 10 хв в мене вийшло все повітря. На машинці нічо крутити не треба
Згадався вислів "сам п'ю, сам гуляю, сам стелю і сам лягаю" ))
життя - це рух
рух - це життя

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.05.2014, 14:42:08 »
Сам розказав, сам посміявся (с)
Походу тут сидять тільки для "поговорити".
Проблему вирішив сам.


все просто :) , поки ти писав перший пост, то вже можна було знайти в інтернеті як прокачати.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12.05.2014, 19:42:45 »
Тоді можна з сервака знести форум. Все просто. В інтернеті купа інфи.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 14.05.2014, 13:27:16 »
Паровоз, а що ти чекав на тупе запитання. Тут телепати чи що, знати чого саме у тебе фігово тормозить і провал ручки якщо ти перед тим якраз прокачував. Відповідь напрошувалась одна - руки з жопи. Але її ніхто не хотів озвучувати через культурність.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.05.2014, 22:34:59 »
Паровоз, а що ти чекав на тупе запитання. Тут телепати чи що, знати чого саме у тебе фігово тормозить і провал ручки якщо ти перед тим якраз прокачував. Відповідь напрошувалась одна - руки з жопи. Але її ніхто не хотів озвучувати через культурність.

не треба підігрівати, найни гальмують і добре, сам зрозумів в чому проблема то ще краще, іншому тепер підкаже. Просто є такі вже заїжджені питання, новачку може і нічого дивного, а ти думаєш - та скільки можна  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "