Тема: На закупи в Польшу - Перемишль(Ярослав/Жешів)  (Прочитано 11594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 24.04.2014, 14:06:24 »
Зявилась можливість поїхати машиною в вище сказані міста, в машині ше 3 місця вільних, або якшо назбирається 4 людини то поїду 2 рази  :) + можна буде загрузити роверики в машину і покататись по місту на двоколісних!

Кому треба - дайте знати тут або в приват. Ціна питання 10л - 100 км АІ 95...або 200 грн з людини....)
Дату поїздки ше буде узгоджуватись - бажано з 1 до 15(17) травня...

П.с. Є тільки один нюанс, їду перший раз машиною закордон, так шо може скластись така ситуація шо на кордоні можуть до чогось придертись, хоча всьо вже вичитав і машинка готова до поїздки) Ось ше одна причина чого варто взяти ровер - на кордоні окремо є черга для машин, окремо для пішоходів, а роверистів пропускають без черги   :police:
Via est Vita

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 24.04.2014, 14:13:44 »
хороша ідейка, правда польську візу планую відкрити в 20-их числах травня, то можу якось пізніше складу компанію
життя - це рух
рух - це життя

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 24.04.2014, 14:16:45 »
хороша ідейка, правда польську візу планую відкрити в 20-их числах травня, то можу якось пізніше складу компанію
окей, думаю до того часу вже зїжджу в польшу і буду знати чи пускають мене чи ні  :D
можна навіть там раз в місяць збирати народ і їхати... + знаю веломагазини як в перемишлі так і в Ярославі) але так попало шо минулого разу вони були закриті в неділю(( так шо бажано їхати або в будний день або в крайньому в суботу
Via est Vita

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.04.2014, 15:28:58 »
такі нормальні ідеї останнім часом зявляються!!! :)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.04.2014, 20:23:27 »
Зявилась можливість поїхати машиною в вище сказані міста, в машині ше 3 місця вільних, або якшо назбирається 4 людини то поїду 2 рази  :) + можна буде загрузити роверики в машину і покататись по місту на двоколісних!

Кому треба - дайте знати тут або в приват. Ціна питання 10л - 100 км АІ 95...або 200 грн з людини....)
Дату поїздки ше буде узгоджуватись - бажано з 1 до 15(17) травня...

П.с. Є тільки один нюанс, їду перший раз машиною закордон, так шо може скластись така ситуація шо на кордоні можуть до чогось придертись, хоча всьо вже вичитав і машинка готова до поїздки) Ось ше одна причина чого варто взяти ровер - на кордоні окремо є черга для машин, окремо для пішоходів, а роверистів пропускають без черги   :police:
ну  де ти раніше був? >:(
я тільки звідти  пригнав, прокатував візу, шукав до кого підсісти...треба-було 3 місця....
от  поспішив  я трохи, та вже...
давай  свій тел. в приват, всі питання  тобі просвітлю! :)
сонце  в долонях...

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 24.04.2014, 21:06:39 »
Що там в Польщі на рахунок  запчастин до велосипеда чи магазинів  де можна придбати шось путяще ?? Може хто знає де якись ринок із велосипедами 
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 24.04.2014, 21:29:16 »
ну  де ти раніше був? >:(
я тільки звідти  пригнав, прокатував візу, шукав до кого підсісти...треба-було 3 місця....
от  поспішив  я трохи, та вже...
давай  свій тел. в приват, всі питання  тобі просвітлю! :)
упс...) ну якшо прокатав значить не останній раз плануєш туда їхати)
і значить в вас там є трохи люду який хоче в польшу зїздити...)
Що там в Польщі на рахунок  запчастин до велосипеда чи магазинів  де можна придбати шось путяще ?? Може хто знає де якись ринок із велосипедами 
кажуть...в простенькому місті з населенням до 100 тис...є по 3-4 веломагазини з цінами на 10-20% дешевшими і вибором такий шо спорт+ разом з ровербайком і всіма веломагами тернополя ховається) Бу в Варшаві в веломагазинах...то очі аж розбігаються....) ціни...ну..чуть дешевше чим в нас...роверики в зборі дорогі..але детальки дешеві...
Via est Vita

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 24.04.2014, 21:46:02 »
на   рахунок цін у  Польщі.
не можу вас   нічим порадувати, бо  казки, що там в магазинах  щось тепер  вигідно купувати-то для старшої групи дитсадка.
любий  обмін  на  польський  злотий ,  йде через американський долар, а він , як  відомо , досить  високо став від
носно гривачка (майже в пів раза),
то далі вам  потрібно розжовувати  теорію, шо ровери там  роздають за  пів-дурно? :D
сонце  в долонях...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 24.04.2014, 22:07:19 »
любий  обмін  на  польський  злотий ,  йде через американський долар,
я не економіст...але шо?) кажи курс злотого 3.7 до гривні....тобто шоб купити один злотий тре віддати 3.7 грн... а ціни які були в польші при курсу 2.5 такі самі і зара тільки при 3.7....
то далі вам  потрібно розжовувати  теорію, шо ровери там  роздають за  пів-дурно? :D
та да...халяви ніде нема..
Via est Vita

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 24.04.2014, 23:12:35 »
Щоб зекономити на покупках у польщі тре знати хто приїзджає з заробітків із Польщі і купувати злоті у них. По трохи, по трохи і сума назбирається. А потім куплений товар провести через "такс фрі" (про "такс фрі" читайте в неті, багато писати) А стосовно самих цін, то я не бачив щоб ціни там були менші... Хіба попасти на сезонний розпродаж.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 10.05.2014, 22:10:54 »
Ну якщо взяти повернення TAX FREE то маємо мінус 23 відсотки  любого товару який дорожчий за 200 злотих. Тому так само із велосипедом..

На відео коротко  про  TAX FREE. У випадку з Фінляндією але суті системи неміняє. вважайте шо польша ідентично

TAX FREE Инструкция по применению
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 13.05.2014, 21:58:46 »
Їду 18 травня, виїзд в неділю зранку, є ще 2 вільних місця...питайте знайомих))
Via est Vita