Тема: Вибір палатки  (Прочитано 75818 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #15 : 05.06.2007, 09:21:37 »
Вибір палатки, то серйозний крок, то як перехід на наступний рівень Шприхатого життя.
Мені певно ще зарано. Тому я схалявлю і у свій перший велопохід поїду без власної палатки. (Та й певно не варто кожному везти окрему палатку  :))
А на рахунок іншого спорядження прийдеться щось вирішувати.
« Останнє редагування: 05.06.2007, 09:23:10 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 05.06.2007, 12:04:45 »
Лишилось заглянути в тумбочку і знайти там гроші :)
для тих, хто забув, нагадую: тумбочка з грошима (тобто джерело грошей) знаходиться у власній голові)
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #17 : 05.06.2007, 12:30:13 »
для тих, хто забув, нагадую: тумбочка з грошима (тобто джерело грошей) знаходиться у власній голові)

Для тих, хто в панцернику:
Тумбочка - це така скриня з шухлядою. А тумбочка з грошима - це така скриня з шухлядою, в яку я складаю зароблені власною головою гроші. Фірштейн :) ? Ци пан не муві по нашому?  ;D

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 05.06.2007, 13:05:54 »
Commandor: Midnight II 597 грн.

Вага: 2.6 кг
Кiлькiсть мiсць: 2+1
Розмiр у складеному станi: 15x15x55 cм
Зовнiшнiй тент: Nylon Taffeta 190Т silver, waterproof 3000 мм
Внутрiшнiй тент: Nylon Taffeta/Polyester
Каркас: дюралюмінієва трубка 10 мм
Пiдлога: Nylon oxford 210 D, waterproof 5000 мм

а як вам оця?
дуже субєктивні враження (імхо) про КОММАНДОР
в них якось все недороблене в деталях, внаслідок чого створюється неприємне загальне враження
чому не зробити намет зеленим? Синій в сутінках виглядає як білий і його здалека видно
вибирав собі зимову куртку - в командорів дизайн, як з радянського магазину спортоварів. і якість така ж
маю термобілизну КОММАНДОР - сорочка на мене маленька, штани на задниці великі, штанки коротше сантиметрів на 7 - але ж купив найдешевшу, так що вийшло найдорожче)
вот за їхні намети нічого не знаю, але сильно підозрюю що ціна відповіє якості
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 05.06.2007, 13:18:43 »

Для тих, хто в панцернику:
Тумбочка - це така скриня з шухлядою. А тумбочка з грошима - це така скриня з шухлядою, в яку я складаю зароблені власною головою гроші. Фірштейн :) ?



щиро радий за тебе
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #20 : 05.06.2007, 13:46:09 »
чому не зробити намет зеленим? Синій в сутінках виглядає як білий і його здалека видно

До речі, якраз був задався таким питанням : А яког окольору має бути намет? Яка взагалі мета кольору намета? Його має бути видно добре, чи зле?

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 05.06.2007, 14:15:45 »
а нашо щоб його видно було, ти ж посеред дороги не будеш розкладати...а я скравий колір навпаки трохи погано буде місцевих аборигенів привлікати....
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 05.06.2007, 14:23:56 »
виходить якщо придбати намета в категорії до 400 грн. - то він обовязково в дощ промокне, повідриваються лямки, поламаються фібергласові трубки, прогниють всі шви... себто одноразовий намет чи як?
бо скільки мої знайомі мають намет який придбали за 200 грн. і ніхто ніколи на нього не жалівся...   я сам його використовував і мені сподобався він.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #23 : 05.06.2007, 14:25:42 »
Мабуть Екстрім-серія для походів на високі сніжні вершини - мають бути помітні і яскраві кольори - для заманювання ратівальників і ведмедів. А коли в низинах на річках стояти - то мабуть намети мають бути неяскраві... шоб аборигенів не лякати - бо корови молока не будуть давати з переляку..

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #24 : 05.06.2007, 15:11:28 »
Гарно сказано:
Мета кольору намета...

В наступному житті певно буду качкою...

Offline Tararasik

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.origami.te.ua
« Reply #25 : 09.06.2008, 16:33:36 »
В мене Терра Зета 3 http://terraincognita.ua/catalog/tents/zeta_3.html . Ніби все супер, все класно (не зважаючи на вагу, хоча для 3+1 і величезного тамбура досить непогано), але в останньому поході в друга була Пінгвін, здається цей самий Скаут. Як писав Дрімленд про Командор, в Терри теж все якесь недороблене порівняно з Пінгвіном :)
Там все акуратне, рівненько пришите, кожна лямочка, замочок і резинка. Можливо прослужить воно так само, але на перший погляд вигляає набагато приємніше.
Про колір - моя брудно-зелена, чуть вища трава і сидиш як партизан. Але з іншого боку подумалось,так в сутінках і навалитися хтось може не придивишись :) 
Я - українець і це має значення.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 09.06.2008, 19:25:32 »
як вже хтось писав вище, якщо ти йдеш в гори, то колір намету має бути яскравим - легше рятувальникам буде шукати(якщо щось трапиться)... проте в нашій ситуації колір - справа особиста. гарно також якщо на наметі є світловідбиваючі вставки - в темряві видно куди не потрібно наступати :)
нещодавно купив собі намет, то дуже довго думав, що то його взяти, щоб і якісне було, і мало важило, і не дуже дороге... :)  зупинився на 2 моделях Hannah Covert S II і FjordNansen Veig II - приблизно однаковий ціновий діапазон (800-900 грн). В результаті купив Veig II, але при детальному огляді в Hannah'a виявились деякі переваги в конструкції. Також є досить хороші моделі в Pinguin'ів, але дещо дорожчі.
отаке то...
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 10.06.2008, 10:23:32 »
купляй Terra Incognita Alfa 2. ніби норм o^-o

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 05.10.2008, 20:50:01 »
http://ibuy.com.ua/cgi/book.cgi?category=946&event=9&id=21183
 а то шо за чудоалюмінієвапалатка за 480 гривень.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 05.10.2008, 21:13:39 »
фірма "колеман", взагалі то, займається пальниками... це, скоріш за все, якась підробка. по фотографії про сам виріб ніц сказати не можу... як доброго, так і поганого... дуже неякісне фото)) хоча це мабуть і свідчить про не дуже високу якість... можу сказати таке, люмінієві дуги коштують гривень 200... значить все решта в цьому наметі вартує 280 грн, а це виходить якесь конкретне Ге....  тай характеристики водонепроникності якісь дуже високі. мій діагноз -  :-\
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...