Тема: Хочу змінити втулки і обід, стикнувся з проблемами  (Прочитано 12196 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 12.02.2014, 19:58:23 »
ще 400грн Schwalbe smart sam

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 12.02.2014, 21:36:35 »
та будь серьозним - мені цілий ровер для поїздки в Париж стане дешевше

вчора питав за обода - на 36 дзюр суто під диск.гальм є лише алексрімс за 220 грн

краще вже візьми той вейман, він надійніший і дешевший
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 13.02.2014, 18:53:48 »
я тут сидів собі думав і таки придумав, шо проблема таки не в ободах/втулках, а в психології
тобто чел був надумався - але мабуть чітко не визначився з якою метою - покращити свій ровер
відповідно мусить вирішити 2 питання, які вступають у протиріччя одне з одним:
1. жобись вийшло
 1.1. понтово
 1.2. якісно
2. не дуже потратитися

при тому ж не усвідомлює, шо понти коштують грошей

тобто мабуть потенційний вибір десь такий:
1. понти, якісно, дорого - купувати все нове
2. без понтів, левел юзера - різниця в якості не відчувається, недорого - замінити лише задній обод на вищезгаданий вейнман

колеса можеш приносити, подивлюся на твої втулки, але попереджую: якщо хочеш шоб я міняв змазку - робота платна
« Останнє редагування: 13.02.2014, 19:01:57 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 13.02.2014, 21:27:54 »
мені п.1 більше підходить )

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 14.02.2014, 14:30:44 »
Люди є різні...
Одні купують річ і вижимають з неї 100% можливостей, інші - затяті тюнери, і їм головне процес, а цілі вже вибираються під поточні можливості :)
І одне одного їм ніколи не зрозуміти.
Це ми з тобою тоді за півоти зустрічались? Ти ж наче вилку тоді міняти хотів - вже поміняв? От хороша вилка  - це реально зразу відчувається що в велосипеді щось змінилось. Відколи на практично ашанчик дружини поставив майже нову воздушку Маніту Скареб - на її велику став любити кататись більше ніж на своєму Треку. А все того що в мене примітивна пружинка, а в неї вже реальний аморт.
Тбнінг класна штука, але як на мене - краще вкладати гроші в те, що дасть відчутний результат, а не просто на один понтовий напис більше на велику з"явиться.
Не скажу що мені екстерєр вела взагалі по барабану, але я коли катаюсь - я тащусь від їзди, а не від того, яка в мене комплектуха. Чи дадуть відчутний результат нові вілсети на ХТ для покатушок довкола озера - ну не знаю... Хороша гума от (не на вигляд, а по ходоим якостям) - мені здається результат дасть куди відчутніший.

Кстаті в своєму Треку 4900 наразі поміняв:
- покришки (купив з максіс ДТН, шикарна покришка для асфальту, але ніфіга не тримає на грунті після дощу - то докупив комплект Адвантеджів. І до речі на них чуть не здох, як останнього разу переганяв велик з тернополя в Теребовлю своїм ходом - в житті б не подумав що гума так впливає на ходові якості. Хотя справедливості заради мушу визнати, що за грунт чіпляється як кігтями)
- знайшов в неті і докупив простий рокшоківський масляний демпфер за 200 грн під свою вилку, чим перевів її з рівня простої пружинки до рівня пружинно-масляного майже амортизатора :).
В велосипед дружини капіталовкладень іде побільше :)
« Останнє редагування: 14.02.2014, 15:00:13 від switch »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 14.02.2014, 16:01:04 »
ПС: а знайти інфу по тому ободу що спереді не пробував? І купити такий самий на зад? Чи хочеш саме білі обода?
Квандо погані, бо квандо, чи хочеш на промах замість насипних?
Якщо друге - то можна задню поміняти на той же квандо але пром і попробувтаи знайти такий обод як спереду, хотя то може бути малореально...

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 15.02.2014, 13:59:13 »
та блін. я знайшов такий обід. є і білі і чорні. і на 32 дирки і на 36. не в тому проблема. проблема в тому, що передній в мене на 36 дирок, а втулок хт на 36 нема ніде. тому якщо міняти вілсет, обода тре брати на 32 дирки. два причому. я вже тоді білі брав би. і шприхи тре брати нові і все решту. вот і думаю, викидати 1.5К на колеса чи нє. Чи купити тупо задній обід такий як спереду (для феншую) і чекати поки ті квандо посипляться
Проми є на 36 дирок також, чи тіки на 32?
А щодо вилки. Так, я хотів міняти. Але не шило на мило. Якусь ребу хотів би, або тору. А вони коштують немало. Наразі мені подобається, як працює моя вилка.
То може порадите якісь втулки на промах, ціною до 600 за пару? ХТ я хочу брати більше заради напису ХТ ніж по якихось інших критеріях

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 15.02.2014, 16:34:53 »
На чейні є на 36 http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/shimano-xt-disc-hub-rear-m756/rp-prod3987  Вона там трохи дорожче,  але загалом буде дешевше якщо зробиш тільки зад.
 Замовити не проблема, думаю про цю тему - http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6783.450.html знає кожен.
 Але бачу хотілка в сторону білих ободів, тож справа тільки за фінансами. 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 15.02.2014, 21:42:01 »
Ну ти нарахував півтори-дві штуки за заміну своїх вілсетів - то РШ Тора за ці гроші певно таки буде. Тора вроді не така і дорога вилка. Реба - це так, подороже. Да і вроді як РШ вибір хороших вилок не обмежується. Але то діло ваше, влаштовує - знач можна не міняти.
За втулку і обода - я мав на увазі поміняти задній вілсет - взяти такий же обод як спереді і взяти під нього квандо на промах - буде органічно - втулки і обода однакові. А переднє хай остається як є. На нього нагрузка менша, там собі може бути і насипна втулка.
Да і взагалі - я щось не впевнений що насипні втулки погані для звичайної чи навіть крос-кантрійної їзди. Втулки на промах в першу чергу вигідні тим, що обслуговувтаи їх практично не потрібно, з насипними треба трохи бавитись і мати трохи навики, щоб зібрати і відрегулювати. Але щоб аж дуже величезна різниця в ходових якостях була - щось сумніваюсь. Діоровські втулки (не ХТ-шні) насипні ж, і нічого... Сам же ж писав що в тебе ХТ-шна тільки перекидка передня - решта все Діор...

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 16.02.2014, 22:39:47 »
Ітак я вирішив. Купляю вилку нормальну, купляю задній обід і перетрушую втулки. ХТ куплю коли рідні розлетяться. Тріть тему

Offline sergyjko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 8500 (2011)
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 17.02.2014, 10:30:09 »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 17.02.2014, 19:38:45 »
Тріть тему
Нашо? Най си буде - мож в кого подібні питання виникнуть - почитає хід думок, мож корисним виявиться.

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 18.02.2014, 17:00:27 »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 18.02.2014, 17:44:00 »
типа шота в тому є:

...тобто мабуть потенційний вибір десь такий:
1. понти, якісно, дорого - купувати все нове
2. без понтів, левел юзера - різниця в якості не відчувається, недорого - замінити лише задній обод на вищезгаданий вейнман
...

мені п.1 більше підходить )

Ітак я вирішив. Купляю вилку нормальну, купляю задній обід і перетрушую втулки. ХТ куплю коли рідні розлетяться. Тріть тему
« Останнє редагування: 18.02.2014, 17:48:14 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 18.02.2014, 18:58:09 »
Втулки завжди є в наявності. А вот вилки такі не завжди. Просив би пояснити по вилці. перебирайтесь в мій бортовик, щоб тут не флудити