Тема: мій ровер  (Прочитано 10742 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 08.12.2013, 15:45:30 »
Привіт шприхалі!
Почну з того, як я втілив свою мрію дитинства. Купив собі б/у такий ровер

Розсікав на ньому простір немов ракета... все би нічого, але за пару днів лопнули дві задні шприхи і обід вісімкою став. Тягнув я ті шприхи, тягнув-потягав але нічого путнього не зробив, тільки ще 2 шприхи трісли. Поскаржившись на таку долю, вирішив купити нове колесо, пішов на базар зі старим, там якийсь дядя без питань підібрав мені таке гарне, червоне колесо... та щей касету сам мені скинув і поставив в нове колесо. Довольний від такого розвитку подій, я довольний поспішив до свого ашанчика. вставив в раму і ... тут бачу що обід зміщений більше в одну сторону відносно рами, плювався на всі сторони проклинаючи той день коли я купив цей ровер. Трохи заспокоївшись, взяв плоскогубці і викрутку, почав шаманити з перетягуванням шприх, в результаті обід став майже по центру, але і чуть викривився, хоча і не так критично, навіть вібрейки не терли. Довольний як слонь я продовжував розсікати простір від дому до роботи. З часом почулися підозрілі поскрипування в районі стику двох половинок рам. Виявилось що болт з гайкою трохи відкрутилися. Затягнув так міцно, шо задню частину зафіксувало неподвижно, тепер легше розганятись стало  *tramplin_m* але згодом знову поскрипування продовжилось, викрутив я той болт, а там гравер врізався в раму і помаленько стесував її - звідси і скрип. Поставив шайбу і про скрип нарешті забув назавжди. Появились лишні 800 гривень і от я вирішив купити нове людське колесо, касету і щей задній дисковий тормоз. Погугливши в інтернеті приблизні ціни на ті деталі, і ніби якраз вписувався в бюджет. Почимчикував в магазин. Як все купив не буду описувати, але в результаті мені тих 800 гривень хватило тільки на обід, 36 шпиць, втулку і касету. Я в відчаї пішов з тим всі додому. В жінки вициганив ще 100 гривень і на наступний день пішов знову в той магазин щоб зібрали мені те колесо в одне ціле. Зібрали, поставив в ровер... і виявилось що і воно чуть зміщене відносно рами, але поставивши маленьку шайбу між втулкою і рамою я відцентрував все як має бути. Проїхавшись на ровері я почув похрустуючі звуки зі заднього колеса. Завдяки GreGoRIO, який відкликнувся мені на допомогу, виявилось що розтягнутий ланцюг. Купив новий і продовжив далі тішитись такій долі. Але так як з одним переднім дисковим тормозом було небезпечно розсікати простір і час, вирішив таки назбирати гроші і купити людський тормоз. Назбирав знову гроші і вже збирався шось тай купити, але знову ж таки GreGoRIO порадив не страдати фігньою а почати збирати нормальний ровер, чим я і зайнявся.
купив б/у раму але в ідеальномо стані Kellys Cool Tool 2012, згодом докупив і руль з виносом цієї ж марки під колір рами, правдя руль трохи потертий але ще терпимо. Докупив комплект шатунів, каретки, три ланцюга, ключ для зняття шатунів та ключ для зняття каретки, і ще касета на 8 зірок. За все це віддав 400 гривень. Далі докупив вилку Rock Sox Recon 2013 року, соло ейр. Далі докупив тормоза на перед і зад Avid BB7  з перехідниками, роторами і всіма болтами. Потім купив ручки Авід ФР5 з комплектом тросів і рубашок, і всіма кінцевиками на троси і рубашки. Потім купив манетки срам х7 3х9. Залишилось докупити задній переклюк (передній в понеділок маю забрати) ну і сідло нове, або буду пробувати перешити шкірою старе, ну і педалі якісь людскі, І переднє колесо, бо воно ще зі старого ашана.
Загалом ось що вийшло:
[spoiler]








[/spoiler]
А далі вже по можливості, куплю нові шатуни і каретку під шліци, бо вже задовбався постійно підтягувати на лівому шатуні болт, який постійно відкручується, внаслідок шатун трохи зходить з каретки і поскрипує, від чого в шатуні, де заходить квадрат каретки, виїлись невеличкі ямки.

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 08.12.2013, 17:48:43 »
Новий ровер круто виглядає. Ще педалі не забудь поставити людські широкі з шипами. Зразу відчуєш великий + до впевненості за кермом.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.12.2013, 19:23:20 »
педалі, рожки на руль, задній переключатель, сідло людське(а то мені ше дітей робити), покришки нормальні і камери, переднє колесо - ох і влечу ще в копійчину  :(

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.12.2013, 20:46:56 »
підсиділ не тим боком  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 08.12.2013, 21:09:38 »
підсиділ не тим боком  :)
гг  :laugh: завтра перекручу, дякую за зауваження

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 08.12.2013, 21:21:49 »
підсиділ не тим боком  :)

 А ти "замечательный"
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 08.12.2013, 21:30:24 »
А ти "замечательный"
не судіть строго))) я ж перший раз збираю ровер власноруч, але головне шо по подвір'ю котився на ньому, ніби все добре було з першого погляду  *hurray* 

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.12.2013, 21:45:03 »
Та ні, я просто зауважив на Андрійовій спостережливості. Я наприклад, роздивлявся і не помітив.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 09.12.2013, 10:00:21 »
гарненький вийшов, я би радив петлю до задньої перекидки вкоротити, дуже вона вже розмашиста, і частину , яка йде попри раму, підтягнути пластиковим хомутом до рами(кущів ж багато в лісі і ломак...)
сонце  в долонях...

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 09.12.2013, 12:00:10 »
Я би радив не поспішати міняти сидушку, а почати з того, що виставити паралельно. Потім, можна трохи нахилити вперед, тоді менше тисне, але більше навантажуються руки і спина.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 09.12.2013, 16:19:13 »
гарненький вийшов, я би радив петлю до задньої перекидки вкоротити, дуже вона вже розмашиста, і частину , яка йде попри раму, підтягнути пластиковим хомутом до рами(кущів ж багато в лісі і ломак...)
а вона і так вкорочена по самі яй..я гланди, там просто в мене біла рубашка вже вкорочена, а трос ще ні, а так як поки немаю людської задньої перекидки(хочу срам х7) щоб не псувати сам трос пережавши в в старій перекидці, то добавив чорної рубашки щоб хоч спробувати як воно переключає тими манетками

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 09.12.2013, 16:24:02 »
Я би радив не поспішати міняти сидушку, а почати з того, що виставити паралельно. Потім, можна трохи нахилити вперед, тоді менше тисне, але більше навантажуються руки і спина.
та я і сам не горю бажанням міняти сідло, я за 4 місяці вже привик до нього, але через те що іноді їздив в штанах з грубими швами, позадералась обшивка на сідлі, чим більше їздив тим більший кусок відривався А ще начитався всілякої інфи по поводу правильної анатомічності сідла, вирізу під хазяйство, а то боюсь мати потім проблеми з простатою  *overhead*

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 09.12.2013, 16:27:48 »
ця сідушка заширока для мтб, вона якась для сіті байка.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 09.12.2013, 17:59:01 »
ця сідушка заширока для мтб, вона якась для сіті байка.
зато м'яка як подушка   8)

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 06.03.2014, 23:02:02 »
Рама атас
Вилка атас
Гальма механічні?
Педалі однозначно тре. І обода
Я б радим взяти такі як мій Mach1 mx disc але білі. І пофіг, що смартсеми без білих полосок.
 Переклюк задній який плануєш? Втулки які стоять?