Тема: мій ровер  (Прочитано 10796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.03.2014, 06:50:41 »
Тормоза механічні авід бб7, повністю ними задоволений. Обода Mavic XM319   втулки Novatec D042SB D041SB. Колеса правда ще не приїхали, ще в дорозі)). Задній переклюк срам х7. Ще маю педалі платформи білого кольору, алюміній. Ще сідло нове хочу купити, також в білих тонах. Ну і на кінець куплю масло для вилки, переберу її, збільшу хід.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.03.2014, 09:51:11 »
Ну і на кінець куплю масло для вилки, переберу її, збільшу хід.
поясни ціль   процедури "збільшу хід"...і чим не влаштовує той хід, що є.

сонце  в долонях...

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 07.03.2014, 15:23:39 »
поясни ціль   процедури "збільшу хід"...і чим не влаштовує той хід, що є.
Мабуть щоб збільшити мягкість обробки вилкою дрібноту на дорогах. Можливо я і помиляюсь  *dontknow*

Можливо нічого не мінятиму, я ж не з'їжджаю з гір по каменюках. Ну але масло всерівно куплю, щоб старе зляти і залити нове.
« Останнє редагування: 07.03.2014, 15:54:46 від mix_g »

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 07.03.2014, 16:15:20 »
Так вона в тебе ж соло-ейр ніби - вистав чуть менший тиск - буде більш мякою.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 07.03.2014, 16:20:25 »
ПС: нафіга петля така здорова біля заднього переклюка? і трос до переднього тормоза якось дуже вільно "звисає"... ІМХО: потенційно небезпечно, десь в лісі чи парку можна за щось зачепитись і погнути що небуть, або й навернутись.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 07.03.2014, 16:40:24 »
Так вона в тебе ж соло-ейр ніби - вистав чуть менший тиск - буде більш мякою.
та то ше старі фото, там переклюк поставив з ашана, пробував тоді хоч пару метрів проїхатись. Тому взяв ще кусок старої рубашки і натягнув на трос, щоб навіть якщо покоцаю той самий трос, то потім все рівно обріжу його ще перед місцем чіпання до переклюка.
А вилку не проб'ю, якщо менше на-качаю а ніж потрібно? Бо іноді люблю то з бордюрів поскакати, а то деколи псіхану і по сходах з 2 метрової висоти почну з'їжджати  *overhead*

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 07.03.2014, 17:04:10 »
Пневматичні вилки взагалі не повинні би "пробиватись" - повітря чим більше стискаєш - тим більше наростає опір, і до нуля вилка зжатись не повинна би. Хоча є різні конструкції...
Ну скажем коли я на велику жінки, де вилка настроєна під неї, зістрибую з бордюра - вилка не пробивається, при том що я на добрих 20 з лишнім кіло важчий. Попробувати ніхто ж не заважає.
В принципі то вилку правильно настроювати по "сегу", мені здається правильно настроєна пневматична вилка повинна працювати на дрібному і так добре.
Якщо є тяга стрибати з бордюрів і сходинок - то про розгін можна і подумати. Так для їзди по кучерявим дорогам 100 мм хватає за вуха.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 07.03.2014, 17:13:12 »
ок. дякую за пораду  :)

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 07.03.2014, 17:38:23 »
Порився по нету - і нашукав, що все таки можна пробити воздушку, якщо суттєво недокачати. В принципі пробой - це не є щось таке щоб аж смертельне для вилки, так що дуже вже боятись - сенсу нема. Пробувати можна.
Паралельно так читав - до досить часто народ жаліється, що накачують тиск по табличним даним - і вилка хріново працює на дрібному. В той же час більш просунуті пишуть їм, що мол мають таку ж вилку, настроювали по сегу  - і все тіп-топ.
Я тоже схиляюсь що по сегу - правильніше, нагрузка на вилку залежить не тільки від ваги байкера, а й від геометрії рами, посадки і т.п. Плюс на роботу вилки впливають і регулювання теж (відскок, моушен контрол, якщо є). Ну і ноги треба тримати в чистоті і регулярно збризкувати спреєм.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 07.03.2014, 17:45:05 »
ооо, дякую за нагадування про спрей, я так поняв можна купити звичайний силіконовий спрей? Надіюсь він не дуже дорогий)) Якщо правильно зрозумів, то по сегу це десь получиться 15-20 мм від 100мм ходу. Знайшов в інтернеті, що щоб вилка була більш плюшева, то треба десь від 20 до 30 мм

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 11.03.2014, 17:10:16 »
Нарешті вмовив свою жінку кататись зі мною ровером, відповідно потрібен ровер. Для початку я би взяв щось з дешевшого, але надійного, а потім помаленько міняв на більш якісніші детаі. Порадьте де би то глянути ровера, такі щоб жінці сподобалось і не дуже дорого  :'(

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 11.03.2014, 17:28:15 »
Доречі на днях перебрав  тору солоейр і з 100 зробив 130 мм. Щось один чорт мягшою за Ребу Френкі вона не стала. Закачав 100 ПСІ, сег завеликий був, закачав 120 ПСІ, то вже щось туговата стала, дрібязок фігово їсть. Але може причина в тому що я залив в штани РедРам, а він добіса вязкий і походу контакт ноги з башингом заміцний. Ось і страгується тугіше.
 Що до збільшення ходу то ясено що накачаєш менше то буде мягшою, але тоді і педалі занизько будуть, тобто є ризики задівати ними перешкоди, що я  й відчув на однопружинній РСТ ГІла на 100 ходу. Після сегу залишалось десь 60-70 мм.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 11.03.2014, 17:31:21 »
Доречі на днях перебрав  тору солоейр і з 100 зробив 130 мм. Щось один чорт мягшою за Ребу Френкі вона не стала. Закачав 100 ПСІ, сег завеликий був, закачав 120 ПСІ, то вже щось туговата стала, дрібязок фігово їсть. Але може причина в тому що я залив в штани РедРам, а він добіса вязкий і походу контакт ноги з башингом заміцний. Ось і страгується тугіше.

також збираюсь збільшити хід, але ніяк не наважусь до цього діла, практики зовсім нема  :( але думаю з допомогою ютуба, можна все самому зробити. От тільки масла не знаю де би по дешевше купити.