Тема: допоможіть зі збором роверка  (Прочитано 47367 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 30.12.2013, 17:02:30 »
а тепер ще й думаю, може то для естетики білі обода прикупити  ::)

Offline Drive_t

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 106
  • Карма: +3/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Boardman Sport 0977821655
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 30.12.2013, 22:04:23 »
Якщо є можливість тре брати :)

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 01.01.2014, 18:32:01 »
Маю 3 покришки Смарт Сем (кевлар), 2,25
Можу продати.

1 - нова, в коробці
2 - десь половина протектора лишилось
3 - майже стерта

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 01.01.2014, 18:33:27 »
я раніше мав 2,1, але на них вже переходити не хочу, ширші більше подобаються в їзді. Ці Семи думав приберегти для асфальту, але перезуватись кожен раз - щось нє. Зараз на Ральфах 2,25 сиджу.

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 01.01.2014, 20:49:26 »
Frenky візьму до уваги  :)
Вирішив сьогодні змастити передню втулку. Я думав що там все норм, але як виявилось, ситуація плачівна. Шарики всі на місці, змастив, але та гайка, яка не дає тим шарикам випасти, вже виїджена тими самими шариками, графітної змазки там наліпив, але все-рівно то не вихід з ситуації. ТАк що в першу чергу треба шукати нормальну передню втулку під 6 болтовий ротор. А там вже прийдеться і шприхи і обід купляти  >:D Одні витрати(( але коли вже все зберу, то точно буду літав як ракета  :laugh:

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 01.01.2014, 23:22:34 »
Вибір лежить між шимано, новатек і квандо. Шарики, промпідшипники. Нові, б/у. Люди поможіть, бо вибір великий :-)

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 02.01.2014, 09:32:55 »
Frenky візьму до уваги  :)
Вирішив сьогодні змастити передню втулку. Я думав що там все норм, але як виявилось, ситуація плачівна. Шарики всі на місці, змастив, але та гайка, яка не дає тим шарикам випасти, вже виїджена тими самими шариками, графітної змазки там наліпив, але все-рівно то не вихід з ситуації. ТАк що в першу чергу треба шукати нормальну передню втулку під 6 болтовий ротор. А там вже прийдеться і шприхи і обід купляти  >:D Одні витрати(( але коли вже все зберу, то точно буду літав як ракета  :laugh:
привіт, ну на рахунок "ПЛАЧІВНОЇ" ситуації- ти перебільшив.
зношені конуса-це нормальна ситуація, для тих, хто катає.Звернись до Стєчкіна, він непогано це все  знає.
Аяк на мене поміняти конуса і шаріки, якщо потрібно-і поїхав далі.Ну і туди все ж не графіт треба пхати.
сонце  в долонях...

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 02.01.2014, 17:56:48 »
привіт, ну на рахунок "ПЛАЧІВНОЇ" ситуації- ти перебільшив.
зношені конуса-це нормальна ситуація, для тих, хто катає.Звернись до Стєчкіна, він непогано це все  знає.
Аяк на мене поміняти конуса і шаріки, якщо потрібно-і поїхав далі.Ну і туди все ж не графіт треба пхати.
Там той конус на стільки прижатий гайкою, що навіть відкрутити не зміг. А графітною мусив змазувати, бо солідол, через свій вік і умови перебування, зробився твердий як камінь))

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 04.01.2014, 19:25:55 »
Люди добрі, підкажіть де можна взяти масла для вилки рок шокс рекон 13 року, щоб не дуже дорого? Вилка відносно нова, але начитавшись форумів поняв, що навіть в нових вилках, часто нема масла.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 04.01.2014, 21:11:53 »
Люди добрі, підкажіть де можна взяти масла для вилки рок шокс рекон 13 року, щоб не дуже дорого? Вилка відносно нова, але начитавшись форумів поняв, що навіть в нових вилках, часто нема масла.

http://motul-oil.com.ua/12-motul-moto#/i_need-motul_fork_oil/sae-15w

приблизно таке, 15 рокшокс рекомендує в штани. 

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 11.01.2014, 19:19:41 »
Після 30-ти кілометрової покатушки вулицями нашого міста прийшлось мити ровер. Хоть і були болотніки, але вони не помогли, єдине радувало, що хоч морда не в болоті  :o  Помив його, повитирав, і от уже вдруге після такої процедури замітив, що тормоза пищать як мій кіт, коли його притиснув випадково дверима. Думав підсохнуть колодки і все скінчиться, але не тут то було. Прийшлось знімати колодки, протирати їх спиртом, потім просушити над вогнем. Ротори теж спиртом протер. Після такої процедури тормоза перестали пищати. Це після кожного миття/дощу мені потрібно вдаватись до таких маніпуляцій, щоб не пищало?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #71 : 11.01.2014, 23:44:10 »
Після 30-ти кілометрової покатушки вулицями нашого міста прийшлось мити ровер. Хоть і були болотніки, але вони не помогли, єдине радувало, що хоч морда не в болоті  :o  Помив його, повитирав, і от уже вдруге після такої процедури замітив, що тормоза пищать як мій кіт, коли його притиснув випадково дверима. Думав підсохнуть колодки і все скінчиться, але не тут то було. Прийшлось знімати колодки, протирати їх спиртом, потім просушити над вогнем. Ротори теж спиртом протер. Після такої процедури тормоза перестали пищати. Це після кожного миття/дощу мені потрібно вдаватись до таких маніпуляцій, щоб не пищало?

нічо не роби, воно притреться
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 12.01.2014, 09:27:15 »
Після 30-ти кілометрової покатушки вулицями нашого міста прийшлось мити ровер. Хоть і були болотніки, але вони не помогли, єдине радувало, що хоч морда не в болоті  :o  Помив його, повитирав, і от уже вдруге після такої процедури замітив, що тормоза пищать як мій кіт, коли його притиснув випадково дверима. Думав підсохнуть колодки і все скінчиться, але не тут то було. Прийшлось знімати колодки, протирати їх спиртом, потім просушити над вогнем. Ротори теж спиртом протер. Після такої процедури тормоза перестали пищати. Це після кожного миття/дощу мені потрібно вдаватись до таких маніпуляцій, щоб не пищало?
фізику звуку  знаєш? накладки колодок, маючи печеристу структуру, натягують вологи, і при  гальмуванні  видають  такі "увертюри"
нема нічого страшного, це зникає, головне, щоб на колодки не попадала волога маслянистого чи жирового складу--оце вже
трохи гірше, хоча  з допомогою  прожарювання на газі  і це вирішується. :)
сонце  в долонях...

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #73 : 12.01.2014, 09:42:40 »
Andrizzio, дихлофос ясно, а то думав що в мене якісь колодки браковані попались бо гуділи як паравоз  :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #74 : 12.01.2014, 11:38:54 »
Andrizzio, дихлофос ясно, а то думав що в мене якісь колодки браковані попались бо гуділи як паравоз  :)
Дурне, користуватися треба було. У мене коли колодки погано ловили то я їх поливав квасом Древлянський класичний. Ловили як стопкрани(правда болото налипало бо квас липкий, але то легко відмивалось напором води), побічним ефектом було те що гуділи як в маршрутки, повністю такий самий звук був. Так улюбленою забавою було кататися по дорозі за озером, розганятися і різко тормозити позаду людей. Як вони стрибали в кущі, ой як вони стрибали  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.