Тема: допоможіть зі збором роверка  (Прочитано 47453 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #75 : 12.01.2014, 11:56:36 »
Дурне, користуватися треба було. У мене коли колодки погано ловили то я їх поливав квасом Древлянський класичний. Ловили як стопкрани(правда болото налипало бо квас липкий, але то легко відмивалось напором води), побічним ефектом було те що гуділи як в маршрутки, повністю такий самий звук був. Так улюбленою забавою було кататися по дорозі за озером, розганятися і різко тормозити позаду людей. Як вони стрибали в кущі, ой як вони стрибали  :D
я сам любив таким методом розчищати собі дорогу коли в центрі катався, правда люди на мене дивились неначе я якийсь божевільний  :laugh:

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #76 : 14.02.2014, 20:33:46 »
Шановне панство, вирішив таки заглянути в середину своєї вилки, збільшити хід, якщо буде можливість. Попередній власник відкатав приблизно 200 км, не перебирав. Багато людей пишуть, що навіть нові вилки йдуть з малою кількістю масла в середині(не доливають на заводі  >:D ) А через брак грошей(бачив в магазині масло в 3-ох літровому бутлі, в'язкістю 5 - більше 300 гривень) і навиків, вирішив під час розборки, акуратно зляти масло в окрему ємність, після чого назад її залити. Мучить питання, чи можна буде те саме масло залити? І чи при відсутності всього масла, об'єму, не заливати, не ризикувати і купити нове масло?

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #77 : 14.02.2014, 20:57:39 »
НОВЕ лий, в старому весь мусор, стирає ноги, башинги і резинки

давав вже десь тобі ссилку на масло, купи літру, будеш мати на 2-5 років
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #78 : 14.02.2014, 21:08:08 »
вилка RockShox Recon Silver TK і судячи з цього мануалу http://cdn.sram.com/cdn/farfuture/BtRI-fZQaQfTJijnIsbNEA04QJAQL0ilYpvL2wZnIgQ/mtime:1372788151/sites/default/files/techdocs/2011-recon-silver-technical-manual.pdf  мені потрібно два різних масла, одне з в'язкістю 5 а друге з в'язкістю 15. Поясніть мені, турку, яке куда і скільки заливати. Сам боюсь начудити  ::)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #79 : 14.02.2014, 21:23:18 »
Перебираем вилку Rock Shox Recon Race Solo Air

подивися схожі відео про рокшокс, там все майже так само


масло 5 лиється в демпфер зверху правої ноги, а масло 15 різною кількістю знизу в 2 штанини.

масло 5 накрай можна міняти через раз, воно менше забруднюється.
« Останнє редагування: 14.02.2014, 21:26:50 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #80 : 14.02.2014, 22:13:27 »
ага.. тепер здається до мене дойшло, по цій таблиці, в праву ногу, зверху, там де демпфер, потрібно залити 147 мілілітрів масла в'язкістю 5. Знизу в праву штанину, там де круцька регулювання відскоку, потрібно залити 6 мілілітрів масла в'язкістю 15. В ліву ногу, там де накачується повітря, потрібно залити 3 мілілітра масла в'язкістю 15. В ліву штанину, знизу, потрібно залити 6 мілілітра масла в'язкістю 15. Я правильно все поняв?  :)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #81 : 15.02.2014, 00:04:47 »
так  *kachok*
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #82 : 05.03.2014, 17:52:00 »
Прошу пробачення за офтоп, але... Я просто шокований новими покришками. Раніше були старі базарні, передня покра так взагалі лиса. Так от сьогодні їхав на роботу, то як небо і земля в порівнянні з базарними. Накат просто афігєнний, легенько розганяєшся і тримається швидкість доволі довго. Я ніяк не жалію що потратив 340 гривень за дві покришки Schwalbe Smart Sam Performance Dual Compound 26x2,1. І ще один великий плюс в тому, що проїхавшись по частково болотисто-калюжній поверхності (в основному всі тротуари) мої штани і кросівки залишились повністю сухими і чистими(а то раніше приходилось прати штани чуть не щодня). Загалом я довольний як слон!  *party*

Offline paravozz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 176
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #83 : 14.03.2014, 22:55:08 »
Я теж зацінив смартсеми своі. але в мене 2.25 з полосами. Спочатку спереду була кенда 1.9 ззаду швальбе слік 2.0, який не тримвся дороги. Але є мінус. Як писав ТС в мене у втулках вигрезені конуса (квандо базар 60грн\шт) і дуже сильно ротор гальм тре об колотку..
Я вирішив, що заміню втулки на деорівські. 440грн комплект, що не так і багато на фоні тої ж резини (450грн)

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #84 : 03.04.2014, 18:12:39 »
Люди, підкажіть де краще купити шолом? Чим більше катаю, тим стрімкіше покоряю великі швидкості, в основному на тротуарах, але іноді приходиться і по дорогах гасати, тому хочу захистити хоч свій вже колись постраждавший черепок. Але тут виникає питання, який розмір, яку форму, який колір, де би ви, народ, порадили мені примірятись а може і при нагоді відразу купити? Чи то краще виміряти висоту, ширину, глибину, окружність голови і з тими параметрами шукати щось на просторах інтернет магазинів?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #85 : 03.04.2014, 20:10:46 »
можу свій лонгус продати - розмір М - 130 грн - бк, але малоюзаний
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #86 : 03.04.2014, 20:57:07 »
ще би фотку..  :)  в мене башка в обхваті аж 60 см, може троха всохне і той шолом налізе?  :laugh:

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #87 : 03.04.2014, 21:10:56 »
тоді тобі Л або більше треба
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #88 : 05.04.2014, 08:30:22 »
Чим більше катаю, тим стрімкіше покоряю великі швидкості, в основному на тротуарах, але іноді приходиться і по дорогах гасати, тому хочу захистити хоч свій вже колись постраждавший черепок.


????

Offline mix_g

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 552
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #89 : 05.04.2014, 10:49:13 »

????
Присутній  деякий страх перед водіями на дорозі, тому стараюсь їздити в основному по тротуарах.