Тема: гламурний карбон для коханої  (Прочитано 9712 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 11.10.2013, 23:49:53 »
вот нічого особистого не маю, прошу автора теми прийняти мої запевнення у безумовній до нього повазі.

але ж спитаю: яке для коханої має значення напрямок плетення велосипедного кожуха ???

як робити,то вже нормально! по м"ягкості тормозних ручок люба гідравліка ховається,і модуляція є. а процес тормозіння на любому етапі контрольований і передбачуваний. от з таких дрібниць як перемикання,тормозіння і чіткість складається комфорт і впевненість керування велосипедом.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 12.10.2013, 00:03:04 »
Діма привіт! Розділяю твоє бачення стосовно ровера для коханої, бо досить часто жінці дістається - "папрощє".
 А можна про кожухи детальніше? 
« Останнє редагування: 12.10.2013, 01:56:07 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 12.10.2013, 01:39:39 »
Гарний байк!,я б сказав а....й   :o .Строго і красиво.Навіть оконцовки тросів в колір)
« Останнє редагування: 12.10.2013, 01:43:09 від z350 »

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 12.10.2013, 08:42:47 »
Гарний байк!,я б сказав а....й   :o .Строго і красиво.Навіть оконцовки тросів в колір)
а то ))) дякую! ти теж складай
Діма привіт! Розділяю твоє бачення стосовно ровера для коханої, бо досить часто жінці дістається - "папрощє".
 А можна про кожухи детальніше? 
привіт! давно не бачились! на хорошу жінку ніяких грошей не жалко))

даного типу кожухи використовують на шосерах класу Dura Ace, а там навантаження великі. тай міцніші вони порівняно з спіральним плетенням. в них менші переломи,і трос переходить плавніше, що зменшує втрати на тертя. тут прокладений суцільний кожух, тому обслуговування практично не потребує. в парі з тросом типу ,,тефлонова нержавейка" працює як гідравліка.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 12.10.2013, 14:41:03 »
Дякую за опис.
 Там на одному з фото,  на задньому плані, твій монстр? Шото я ніразу тебе не зустрічав, певно їздим різними стежками...
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline kolibri

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 14.10.2013, 16:26:12 »
шось я не зрозумів про кожухи. бачив тільки спіральні або поздовжні смужки, але останні то були на ардісі а не на ровері, то в їх ефективності сумніваюсь, чи то є ше якісь інші?