Тема: На Джурин-Нирків... (22-23.08.13...)  (Прочитано 4896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« : 21.08.2013, 04:22:49 »
Всім привіт!) Ну і АХТУНГ заодно:)
Їдемо у четвер, це може затягнутися на дві-три доби, а далі хто його знає..)

Маршрут: шо знаю точно то це те, що основна наша мета це Нирків і Ко, з Тернополя сідаємо на поїзд, далі виходимо і їдемо туда, там тусуємось собі, ночуємо, далі збираємось і їдемо тими краями куди душа забажає. Мапи, споряга і так далі.., а головне ентузіазм є!
В ході подорожі можливо проїдемо і ось цим, раніше описаним мною маршрутом: http://shpryha.te.ua/index.php/topic,8311.0.html

Хто точно їде: Я, ще одна дівчинка і ще один хлопчик:) Буде дуже круто, якшо нас туди поїде не троє, а ціла ОРДА!)
Щодо темпу їзди, то він буде матрацний, шоб орієнтувались)) Такшо всім вело-новачкам і любителям неспішної спокійної їзди і дівчаткам це саме те. А можливо ви ше не були у кількаденних веломандрівках, то не втратьте цього шансу!

Південь Тернопільщини чекає на нас, приєднуйтесь!

Всі решта нюанси скоро узгодимо... Просто відписуйте туто, а також мій контактний тел. о93 о57 98 о9
О так... спонтанність наше все)) відгукуйтесь.., просто берем, збираємось і їдем, буде круто !)

І ще.., може в кого є які пропозиції чи поради щодо маршруту і об'єктів які варто (десь там) побачити і куди рванути, то я буду дуже вдячний за такі поради!)
« Останнє редагування: 22.08.2013, 00:32:54 від Horsbor »

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 21.08.2013, 14:28:42 »
о, кльово, нарешті згадали за нашу сторону, бо вже так охота потусуватись з друзями по "зброї".
сьогодні донесу цю  радісну звістку хлопцям, може  хтось запропонує щось цікаве!!! *tramplin* :russian: *party*
сонце  в долонях...

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #2 : 22.08.2013, 00:29:09 »
Будемо раді покататись із заліщицькою братією..!) *party* треба лиш якось зізвязкуватися..!) якшо шо мій тел. номер є

А ше є хороша новина для тих, кому зазвичай у будні дні не виходить. Тепер нас з Тернополя їде більше ніж троє, частина буде доїжджати в пятницю. В Ниркові всі зтусовуємось... і вже всі разом їдемо запланованим маршрутом.

Приблизно таким: отож: виходимо в Товстому і їдемо: Рожанівка-Нирків(там тусуємось і ночуємо) зранку встаєм і... Устечко(?)-Шутоминці-Свершківці-Язловець-Русилів...далі якось в сторону Бучача)
ясно шо в ході маршруту оглядаємо всякі цікаві місця, а там буде на шо подивитись і познимкувати)
А ще можливо зазирнемо в Золотий Потік, ось такі справи)

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #3 : 27.08.2013, 23:51:52 »
Покатушка вельми файною видалась і пригодницькою, хоча намотали зовсім небагато...)

P.S Може буде звіт)

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.08.2013, 00:34:09 »
Як це може?
Ти шо, з Тернополя приїхав???