Тема: Відео з 1-денного сплаву Серетом, 11.08.2013  (Прочитано 3034 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline TURE

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 182
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 30.08.2013, 12:32:32 »
11 серпня 2013 команда з 9 осіб (1 каное, 1 байда, 4 каяки) чудового, але похмурого серпневого ранку вирушила дослідити ріку рідного Тернопілля - Серет. Стартували з с. Іванківців. Далі було малослівне (але красномовне =) спілкування з місцевими рибалками. Потім продирання крізь зарості підходів до Івачівського ставу, насолода від зміни ландшафту. Високі стіни зелені на берегах Серету перетворились у краєвиди, що заслуговують на появу в National Geographic: простори Івачівського ставу, зелене латаття, подекуди з квітами, широкі крила лебедів-бомбардувальників, що підіймаються з води... Краса! =) За час сплаву став в Івачеві був гордо названий Українським Саргасовим морем, а Серет - Тернопільською Амазонією. Потім піший 10-метровий маршрут (обхід дамби в Івачеві) і продовження мандрівки водою аж до Тернопільського ставу.
Один раз ми таки заблукали у плавнях Серету. І до русла довелось пробиратись сухопутно, використовуючи руки й зарості, як руховий механізм.
Напередодні подорожі здавалось, що нуднішою за дощову й похмуру неділю вдома може бути лише похмура й дощова неділя на Сереті. Однак сплав, що був запланований на кілька годин, несподівано розтягнувся на весь день... І не без пригод =)


[youtube]qNHONtHHMdc[/youtube]