Мандрівки > Майбутні

Нова мегапоїздка (На Львів 3 червня).

(1/5) > >>

xlibes:
На форумі спостергіається період застою і витримування пауз.
Не бачу анонсів нових поїздок. Можливо я забігаю наперед паровоза, що мчиться у незвідані далі, але хочеться мати ґрунт під ногами і знати що буде далі. Бо самим страшнішим для людини є не погані новини, а відсутність поступлення будь-яких відомостей на всі види рецепторів.

Мабуть зализуються рани, долаються наслідки сонячних опіків, штопаються пірвані сакви, вкручуються розхитані баґажники, змащуються незагублені педалі, влаштовуються ретроспективні перегляди фотографій, і поїдання попкорну під перегляд рідкісних відеокадрів зі Шприхалями... Не знаю. Але я відчуваю в собі можливість і нестримне бажання десь їхати. Тим більше я від початку року пас задніх в цьому плані.

Так що велкум: сюди приймаються пропозиції маршрутів на вихні дні.
Мені ще є куди їхати, бо багато де ще не був, а от вам бачу щоразу важче буде вигадувати собі щось цікаве. :)
Хоча думаю у західному реґіоні то не проблема. Адже всьо шо лишилося з тих часів, то воно є в нас, плюс мальовнича природа нашого краю.
Озброюємося картами, схемами, мапами генштабу і вперід!

Sonce:
пропоную їхати у Львів на змагання на один день, (львівяни нас запрошували) цікаво буде подивитись на проведення такого заходу, і самим позмагатись...ще один плюс покатаємось по Львову...

Erazel I-st:
Я за. Якраз в Львові собі раму пошукаю по магазинах.

xlibes:
Поїхати у Львів і його подивитися, то цікаво. На рахунок змагань ніц не скажу. :)
Але блін проблєма, я не знаю чи вкладуся по часу. Зара маю щодня процедури, які не можна пропускати.

Хочу почути міркування і інших Шприхалів на рахунок Львова.

Erazel I-st:
А що за процедури? Якшо просто масаж сідниць то ми з радістю допоможемо - надаємо підсрачників.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version