Тема: Музичний фест Jazz Koktebel  (Прочитано 4473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 18.09.2013, 22:51:30 »
,Все почалося з того, що мене мій друг Іван попробував втягнути в чергову "аферу"(я  так називаю
  його пропозиції щодо поїздок в Буковель, Пилипець,Мигово чи навіть спортзал і т.д.)
Цей раз  пропозиція  носила культурний характер-поїздка в  Крим на фестиваль джазу.
І хоч я  всіляко віднєкувався  від цієї ідеї(бо ж коли поїхали в Львів на Армена Ван Бюрена-то він просто
не приїхав), колєга  якось  найшов мене  у відповідному настрої , і таки переконав  у корисності поїздки.
Я ж вирішив , що просто сама музика-то  буде  засухо, і  почав пакувати ровера.
Квитки на потяг прийшлось брати для мене з запізненням, то ж місця попались не надто престижні,
 та це байка, все ж буду мати можливість відірватись від буденності на яких 4 дня ну і 2 дні дороги.
Щоб уникнути всяких проблем з перевозкою роверка- придбав велосумку.
Ну от і 11вересня-час  від"їзду.До  Тернополя -рейсовий автобус, далі сімферопольський потяг.

На залізничній станції мене провожав Стєчкін і помогав затягувати моє добро до вагона.
От  люблять його    провідниці, певно чуйку мають :)
Доба добирання до Сімферополя нічого цікавого не представляла, я їв бутери,
а ровер лежав в  чохлі на верхній полці  плацкарту.
Південна  столиця зустріла чималою біганиною і  хитрющими таксистами.
Особливих проблем з добиранням місцевеми маршрутками не виникло, хоча варто  знати,
що тут за  ручну клажу доплачується додатково.
Сам фестиваль в Коктебелі проводиться 11-й рік поспіль на побережжі моря  і збирає
музикантів з усього  світу.
Виступи  проводяться на трьох сценах:Nu Jazz,Волошинська сцена,Open Stage.
Відкрита сцена:

тут проводились денні виступи і конкурси(підігрівання частини толпи)
Основна сцена  Nu Jazz :

для вечірньо-нічних виступів і хорошого рівня команд.
На третю ,саму меншу ,Волошинську сцену, я  ходив лиш раз,нехватало часу.
З першого дня основної сцени запамяталась українська команда Pianoбой,норвежський дует
трубача і ді-джеєм Nils Petter Molvaer, Bonobo  з Англії.
Сучасний джаз-не просто джаз, а суміш  хауса, електронік,брейк-біту з елементами  хіп-хопу, року і навіть  поп.
Я почав   по-інакшому  дивитись на цей світ   стилю.

А   якже мій роверик? Після катань по вулицях цього невеличкого міста  я надумав скочити  в сусіднє
місто  Судак.І не далеко (30км) , та й на фортецю подивлюсь, в Новий Світ скочу.
Погода починала портитись, але й відкладати поїздку не було на коли, то ж на слідуючий ранок, передівшись у
велоформу взявся  за кермо.
Ну, що хочеться  сказати, машин тут усяких повно, і всі з різними номерами, ну і відповідно їде хто як хоче.
Так що прийшлось шукати  менш загружені дороги  .Процентів на 70  це мені вдалось.

Проїжаючи через одне поселення , я відчув на спині легкий дощ.Так, приїхав, починаю шукати схованку.
Дощ  забрав  в мене приблизно 1,5 години, доки  сонце пробивалось крізь хмари, я  знайомився з місцевим населенням
і ділився  враженнями від місцевості.
Все, можливо їхати далі і я налягаю  на педалі.Починається непоганий перевал і я шкодую, що зняв контактні педалі.
Після  підйому, як завжди, спуск,ще й досить довгий, і це зовсім  нерадує, бо вертатись буду  цією дорогою.



Скоро ,маневруючи між калабанями, виїжаю на центральну дорогу і доїжаю до позначки  Судак:

Щоб не  втрачати  час на розпитування і шукання дороги, я включив навігатор в телефоні і поїхав згідно його вказівкам.
Все ніби   нормально він показував, але  завів мене  на дорогу з одностороннім рухом і мені прийшлось їхати "проти шерсті".
Доїхавши до фортеці я зрозумів, що часу обмаль, бо ще потрібно вертатись назад і вспіти  на вечірній концерт.
Так-що  Новий Світ  невийшло побачити, і я обмежився фортецею.



походив-поїздив  кругом  Генуезької фортеці(організатори обгородили її територію забором, же -би гроші заробити)
поїв  кукурудзи на побережжі, закусив виноградом, пообдивлявся на різношерстну толпу і рушив назад.
Дорога назад заняла  менше  часу. бо  ж дощу небуло і нахилу було більше в сторону Коктебеля.
Хочу  ще сказати  за  тут присутніх людей.Зразу мені кинулось   у вічі велика кількість неформалів і субкультур.
Різноманітні зачіски, чудернацьке   вбрання,чужа мова, розкована поведінка, алкоголь, план -це все було тут присутнє...
Море  було тепле і люди активно загорали і купались, правда  хто в купальному костюмі, а хто без.... :o



А одного  разу мене  спинила  набережна міліція, за їзду по пішоходній зоні; і вони були праві, бо їздити в цій толпі 
не зовсім тверезого і обдутого люду, з незрозумілою траєкторією руху , було небезпечно.
Я  вибачився і пообіцяв  більше так не робити.
Сам ж фестиваль процвітав потужною музикою, новими групами, цікавими стилями і був досить змістовним і багатогранним.


ще маю вирізку  з "Української правди":
Джазовий фестиваль у Коктебелі за 11 років свого існування зібрав чималу армію прихильників. Вони їдуть сюди не лише послухати музику (а на цьогорічному фесті саме джазу було ще менше, ніж минулого), а за особливою атмосферою дружби і позитиву.
В об’єктив фотографа "Української правди. Життя" Анни Андрієвської потрапили не лише виконавці Bonobo, Red Snappers, Омар Пуенте (який заспівав "Чеврону Руту"), та Patrick Wolf, який у пісні вплітав "Love Ukraine", але й відвідувачі фестивалю, слухачі музики на Open Stage, що на нудистському пляжі.


<a href="http://piccy.info/view3/5156604/840109a0ab67a4465d3e629520ee3c8b/orig/" target="_blank">[img width= height= alt=Piccy.info - Free Image Hosting" border="0]http://i.piccy.info/i8/306f09e067d6e6b0e27f30caf6c814ff/1379604272/101705/618287/kokt1_800.jpg[/img][/url]<a href="http://i.piccy.info/a3c/2013-09-19-15-24/i8-5156604/754x566-r" target="_blank">[img width= height= alt=" border="0]http://i.piccy.info/a3/2013-09-19-15-24/i8-5156604/754x566-r/i.gif[/img][/url]
Так, направду, атмосфера  фесту  була пронизана доброзичливостю і посмішками.Глядачі постійно  вітали  музикантів оплесками
і  бадьорими викликами.Підняті вверх руки і  аваціїї "на біс"  супроводжували виступи більшості артистів.
Швидко промайнуло  4 дня свята, пора додому. :'(
Відмиваю  байка  від кримських порохів і піску , пакую в сумку. Про сумку.Купив я її на Харків туристі, ціна біля180гр.Нова.
Переваги:легка,зшита з легкого матеріалу;має мішочок  для складання, який досить невеличкий.також в комплекті є роспорка до вилки.
                в складеному стані займає мало місця і легко поміщається в рюкзаку.
Недоліки:основний матеріал(крім  дна, воно підсилене цупким матеріалом) досить тонкий і при перевезенні в багажниках автобусів
              швидко  перетирається до дірочок, починає царапатись рама і  навісне.В  Боці кріплення керма варто збільшити викройку
            чохла, щоб повернуте і пересунуте кермо незаважало блискавці замикатись.
Між знятим колесом і рамою я вставляв  картонну перегородку .Також варто по всій довжині рами з двох сторін вставляти картонні листи
Байк  вам потім подякує хорошим зовнішнім виглядом.А якщо  вам прийдеться переїжати з складеною сумкою-то картон прийдеться 
викинути.То не біда, біля  прод магазинів  є купа  картонних ящиків, з яких вийде непоганий  захист .
Про  переїзд.Ні  вдома на автобусній, ні в Тернополі на залізниці небуло ніяких проблем.В   Сімферополі водієві маршрутки прийшлось дати
пару гривнів, бо я не знав , що потрібно купляти квиток на вантаж.
Проблеми почались  на зворотньому шляху в Коктебелі."Одне місце вантажу-то є ручна кладь рзміром не більше 100см х 50см х30см"-то виписка з правил на автобусній Коктебеля.Я купив 2 таких місця. Водій "Еталону", що приїхав нас везти-був  налаштований крайньо вороже,
хамив пасажирам, сварився без причини, обзивав всіх.Я не  маю нічого проти місцевої народності, але дай Бог , щоб таких було поменше.
Ніякі  мої доводи і аргументи на нього не впливали, гроші теж на нього не подіяли(певно він просто нелюбить велосипеда, от і все).
Ще розпалив перепалку мій друг, який вступився за мене  на таких-же тонах, якими оперував  водій. >:D
Тут вже  все залежало від мого вміння виходити з такої  ситуації. Я  відвів  шофера вбік  від толпи і поміняв тему, якось помало напруга почала падати, і якось на диво  він пересадив мене  в автобус  з більшими багажниками(хоча роверик і в його багажі поміщався).
Взагалі -то  ця сумка збоку ніби й велика виглядає, проте якщо ставити її  стоячи і підпирати з двох боків  сумками-то місця вона займе небагато(сідло опущене до кінця, педалі зняті,кермо повернуте вздовж рами і пересунуте в бік сідла, з переднього колеса  знятий ексцентрик.
Отож  після гучного шкандалю, я , все-таки ,  добився до Сімферополя.
Радість посадки  на потяг додому  отьмарила львівська   провідниця, заявивши, що в мене негабаритний вантаж, хоча  це було  некатегорично
і  скоро  забулося  після  декількох  моїх вдалих жартів(ну нехтів   я знею  сваритись, бо  добу сваритись -то  занадто)
Але... Пропоную  розмістити на "Шприсі" перелік правил  і вимог  на різних  транспортах, же би  кожен велосипедист знав, де він правий, а де  потрібно  трохи прогнутись.
Попри це все , я незбираюсь відмовлятись від подібних поїздок, і закликаю вас: НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ШАНС ПОЄДНАТИ МУЗИКУ І ВЕЛОСИПЕД!!!




« Останнє редагування: 03.10.2013, 12:30:00 від дихлофос »
сонце  в долонях...

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 19.09.2013, 16:16:41 »
рюкзак класний
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 19.09.2013, 17:34:15 »
Дуже цікавлять мене враження про ту велосумку, виглядає маленькою, але найнер вліз. Як відреагувала провідник, коли побачила сумку? Чи треба плати за той багаж? Як носити, зручно? Велосипед царапається у сумці? Які поради, щось треба підкладати у середину?

Просто у майбутньому, всі люди будуть їздити на відпочинок з велосипедами. І я готуюся до того, вже от таку сумку приглянув
http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/tifosi-bike-bag-padded/rp-prod35557
багато неоднозначних відгуків.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.09.2013, 17:56:07 »
Дуже цікавлять мене враження про ту велосумку, виглядає маленькою, але найнер вліз. Як відреагувала провідник, коли побачила сумку? Чи треба плати за той багаж? Як носити, зручно? Велосипед царапається у сумці? Які поради, щось треба підкладати у середину?

Просто у майбутньому, всі люди будуть їздити на відпочинок з велосипедами. І я готуюся до того, вже от таку сумку приглянув
http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/tifosi-bike-bag-padded/rp-prod35557
багато неоднозначних відгуків.


зайка!

ти стєчкіна спитай - той гад возився з  ровером поїздами від Москви до Діжона
а чехла він не має і через свою граничну тупість ніяк не годен зрозуміти шо треба чехол по ціні, що перевищує вартість ровера...
« Останнє редагування: 19.09.2013, 17:59:39 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 19.09.2013, 18:20:25 »

зайка!

ти стєчкіна спитай - той гад возився з  ровером поїздами від Москви до Діжона
а чехла він не має і через свою граничну тупість ніяк не годен зрозуміти шо треба чехол по ціні, що перевищує вартість ровера...
Ну добре, питаю персонально Вас - пан Стєчкін  8) Я так розумію, що Ми говоримо не про дешеві чохли, а більш продвинутий варіант - велосипедна сумка.

Offline VET

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 19.09.2013, 19:09:21 »
ну, чехол по ыдеъ треба хочаб тому що ви колесами повимазуэте все що э у купе. В мене за 100 рубасыв чохол - цылком влаштовуэ. Цей жовтенький що на фотці чимось краще за мій що колесо окремо - не барахтається - але я що тут не бачу проблеми - головне щоб матеріал чохла був міцним. А за 150 баксів чохол - є хз для чого він там такий - може, щоб дуже цінні вели перевозити - лак не стерби абощо.

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.09.2013, 20:07:37 »
Юрко, ти красавчеГГ.
Фото не можуть передати ту атмосферу яку ти там бачив і відчув, тому в понеділок все розкажеш...
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.09.2013, 22:14:04 »
Ну добре, питаю персонально Вас - пан Стєчкін  8) Я так розумію, що Ми говоримо не про дешеві чохли, а більш продвинутий варіант - велосипедна сумка.

ну як тобі непотрібного хлама дома бракує і нема де гроші подіти - шо я можу заперечити?
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6181.45.html
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 19.09.2013, 22:55:28 »
Дуже цікавлять мене враження про ту велосумку, виглядає маленькою, але найнер вліз. Як відреагувала провідник, коли побачила сумку? Чи треба плати за той багаж? Як носити, зручно? Велосипед царапається у сумці? Які поради, щось треба підкладати у середину?

Просто у майбутньому, всі люди будуть їздити на відпочинок з велосипедами. І я готуюся до того, вже от таку сумку приглянув
http://www.chainreactioncycles.com/ua/ru/tifosi-bike-bag-padded/rp-prod35557
багато неоднозначних відгуків.
Свої думки  я виклав  в  темі, а  таку сумку  можна  (при наявності розмірів) замовити у майстра і вийде набагато дешевше , ніж на Чейні.
Велосипед в подорожі  я використовував на 26-му  ходу(менші колеса-менша сумка) :)
« Останнє редагування: 19.09.2013, 23:11:48 від дихлофос »
сонце  в долонях...