Тема: куплю покришку shwalbe 26, або шось схоже  (Прочитано 4636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline GreGoRIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 068-624-27-29
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 19.08.2013, 10:12:13 »
в мене зараз стоять фолдингові швальбе, але чим гірше з сталевим кордом??????, то шо вони тяжчі трохи, поясніть будь-ласка...
CUBE ANALOG & ХВЗ Старт Шосе

CoRacK

  • Гість
« Reply #16 : 19.08.2013, 11:56:58 »
в мене зараз стоять фолдингові швальбе, але чим гірше з сталевим кордом??????, то шо вони тяжчі трохи, поясніть будь-ласка...
Важчі і компаунд ставлять дешевший, наприклад, на моїй пише Dual compound - це версія Perfomance (для повсякденного використання, але вони теж бувають у фолдинговому варіанті), раніше Швальбе використовувала для таких шин OFFROAD {ORC} Compound, а на Evo версіях, які бувать тільки фолдингові, уже ставлять потрійний компаунд - Pace Star compound, наприклад, для КК покришок (для гоночного використання або там де потрібні кращі характеристики накату, гребучості і т. д.).
« Останнє редагування: 19.08.2013, 12:03:56 від CoRacK »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 19.08.2013, 12:01:01 »
в мене зараз стоять фолдингові швальбе, але чим гірше з сталевим кордом??????, то шо вони тяжчі трохи, поясніть будь-ласка...

 Так Гріша, саме так. Бо вага для ровера то не останній пункт в його параметрах. Але для тих як ми з тобою простих пацанів то не критично, так шо не переймайся.
Ти шо, з Тернополя приїхав???