Тема: Як посадити жінку на велосипед?  (Прочитано 15148 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Вовчок

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 19.06.2013, 18:49:49 »
Дуже хочу, щоб жінка теж підтримувала мій вибір. Але, нажаль, вона важить більше 80 кг і навіть слухати мене не хоче. Купила декілька тижнів тому пігулки для схуднення від Іноваційного Центру "Максима". Може, коли втратить вагу, погодиться їздити зі мною...
« Останнє редагування: 24.07.2013, 17:12:25 від Вовчок »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 19.06.2013, 19:43:41 »
На фітнес її !!!!!  ніфіга ті пігулки не допоможуть. Буде сидіти дома їсти пігулки і закусувати ковбасою та жалітись чого ж не худаю

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 19.06.2013, 19:54:11 »
Якщо вже купляти пігулки то попередньо треба порадитись з лікарем. Самолікування може не дати потрібного результату і може ще й нашкодити. Якщо вже надумали лікватись пігулками то хоча б прочитайте побічні дії, які можуть бути різними :розлади травлення, серцево судинні порушення, психози.
А велік для повних людей це краще ніж біг, менше шансів отримати травми судин і стоп.

Offline zvena

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 58
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Жіноча
  • Небійся змінити життя
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.06.2013, 20:57:45 »
А я думаю , що наші чоловіки не менше важуть. Так що нема чого худати . Хоч вітром небуде здувати  :)

Offline kvas8

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Карма: +12/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 19.06.2013, 23:09:29 »
нажаль, вона важить більше 80 кг

Відчувається, що важливим фактором у самооцінці жінки є думка її чоловіка про неї.
Так для досягнення поставленої мети потрібно а) змінити своє ставлення до ваги жінки, б) мотивувати її до поїздок на велосипеді не схудненням, а цікавим проведенням часу, метою побачити нові місця і т.п., а схуднення - побічний ефект.

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.06.2013, 01:17:34 »
На разі я катаюсь кожен вечір з жінкою і дитиною. І вони вибирають маршрут.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #6 : 20.06.2013, 01:30:16 »
Хм, чому ви коментуєте спамбота?
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 20.06.2013, 10:20:40 »
Хм, чому ви коментуєте спамбота?

 :laugh:
Погода не перешкода

Offline Вовчок

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 24.06.2013, 15:11:22 »
На фітнес її !!!!!  ніфіга ті пігулки не допоможуть. Буде сидіти дома їсти пігулки і закусувати ковбасою та жалітись чого ж не худаю

Та який там фітнес *No* Телевайзер та диван - ось і все щастя.

Offline Вовчок

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 24.06.2013, 15:13:02 »
Якщо вже купляти пігулки то попередньо треба порадитись з лікарем. Самолікування може не дати потрібного результату і може ще й нашкодити. Якщо вже надумали лікватись пігулками то хоча б прочитайте побічні дії, які можуть бути різними :розлади травлення, серцево судинні порушення, психози.
А велік для повних людей це краще ніж біг, менше шансів отримати травми судин і стоп.

Вже порадилася з дієтологом. Це БАД, наутральні препарати.

Offline Вовчок

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 24.06.2013, 15:14:02 »
Відчувається, що важливим фактором у самооцінці жінки є думка її чоловіка про неї.
Так для досягнення поставленої мети потрібно а) змінити своє ставлення до ваги жінки, б) мотивувати її до поїздок на велосипеді не схудненням, а цікавим проведенням часу, метою побачити нові місця і т.п., а схуднення - побічний ефект.

А ось їй не цікаво і соромно.

Offline Вовчок

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 24.06.2013, 15:14:56 »
Хм, чому ви коментуєте спамбота?

Це до мене? :D

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #12 : 24.06.2013, 16:01:05 »
Є така хороша штука як вегетаріанство і сироїдство...тоді не будуть потрібні всякі пігулки..!)

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 24.06.2013, 16:21:04 »
Вегетеріанство тут нідочого, треба зменшити кількість жирів і вуглеводів в ріціоні, попробувати протеїнову дієту.

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 26.06.2013, 11:56:02 »
та про що ви говорите? по перше який ріст дружини? можливо 80 кг для неї якраз і норма +  я так зрозумів проблема стоїть в тому як посадити жінку на велосипед, а вага це лише привід. наприклад я важу зараз 78, при моєму рості це як мінімум кілограмів 20 лишніх :'( але це незавжає мені катати, так важкувато але в цьому ж і кайф шо ти переборюєш себе і труднощі на своєму шляху. тут потрібний інший підхід, треба зацікавити якось дружину (при умові що вона вміє їздити, бо якшо ні, то тут інша тактика потрібна). попробуй показати фотки реальних дівчат які катають може приревнує і також почне катати, або попробуй спочатку з маленьких маршрутів прогулочних. я вон з своєю навколо озера на вихідних катнув, до дального пляжу, там водичка, вогнище з сердельками, а там дальше через білу на новий світ, приїхали моя така була довольна хоч і втомилась казала ще б одне коло але вже темніло такшо на наступних вихідних поїдем ще разок, якшо не новий маршрут виберемо. можна ше попробувати піти їй не устпки в чомусь типу ти будеш катати а я буду тото робити, лае що б ти не робив головне покажи їй шо навіть коли вона проїдеться з тобою пару метрів ти безмежно радий і найщасливіший чоловік в світі. жінки люблять увагу плюс це стимулює до нових звершень. якшо вона тебе кохає то бачичи який ти щасливий вона переборить себе і буде кати з тобою.
а таблетками не захоплюйтесь краще природніми методами, треба побільше їжу їсти з пектинами вони жери розщеплюють, плюс вело прогулки навіть нескладні по свіжому повітрі будуть сприяти кращому обміну речовин і спалюванню жирів в організмі. попробуй з цього боку показати дружині якшо вона дісно хоче і їй потрібно скинути пару лишніг кг то покажи що велосипед найкращий ддля цього спосіб, корисне з приємним
так що успіхів тобі!