Тема: Регулювання передач  (Прочитано 2565 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Павло

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 15.06.2013, 02:42:00 »
Біда :(, завтра в нас велопробіг, давно чекав, мав їхати, але руки засвербіли і вирішив відрегулювати передачі, бо заді на останю зірочку чуть довше кидало, регулював від 23 і до 2.30 і ніхера доброго не зробив, передивився відео, як то робити, та і досвід трохи мав, не в оному ровері регулював, а тут як прокляло, топо не йде і всьо, якшо біля перекидки з кожним переключанням підкручувати ту головку, то норм, але то не варіант, дайте якісь поради як то відрегулювати, або силку на якесь правильне відео

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.06.2013, 10:58:48 »
Там чудес не буває.
 Почнем з самого простого. якщо ви на педалях і з-заду вмикаєте одночасно вликі зірки - то те що воно погано  закидає - норма.
 Перевіряєм:
 - чи некривий півень
 - чи не зношений направляючий ролік перекидки.

  Далі йдуть налаштування.
1.Перевірте чи не занадто вкручений обмежуючий болт, у вашому випадку здається - L.
2.Поставте передачі у середнє положення, наприклад 2-4, і виставте круцькою на перекидці точне співвідношення направляючого роліка перекидки із зіркою касети, тобто щоб ролік знаходився чітко під зіркою.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Павло

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.06.2013, 11:21:29 »
гвинт L, чомусь не реагує на то шо я його кручу, петух нормальний, все працювало нормально, поки я не поліз, єдине, що кожух трохи зігнутий, вночі немав на шо замінити. Перший раз чую про настройку з середини, завжди знизу і до верху і навпаки, попробую, дякую.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 15.06.2013, 11:37:14 »
гвинт L, чомусь не реагує на то шо я його кручу,

 Цей гвинт призначений тільки для того, щоб обмежити хід перекидки, і тим самим не дати їй скинути ланц. з касети, тобто за останню зірку, все, більше ніякої ролі в налаштуваннях вони не відіграють. 
 Коли перекидка знаходиться в одному з крайніх положень то ці гвинти практично не мають торкатись обмежуючих плечей, я роблю зазор десь до одного мм.
Ти шо, з Тернополя приїхав???