Тема: Крим, червень, автостоп  (Прочитано 2892 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 13.05.2013, 10:36:56 »
роглядається також варіант вело
 десь в район Тарханкута
 ніякого екстріма - поставити намет на березі, с тиждень покупатися/позагоряти
 відписуємося
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline SNIZHOK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 19.05.2013, 12:57:16 »
коли читаю такі ідеї, то завжди виникає думка "вау!хочу!хочу!" потім розумію, що це не реально для мене проїхати стільки км і не клякнути на тому сонці.
а так ідея дійсно хороша .

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 19.05.2013, 15:31:57 »
Стечкін, ти не вводь людей в оману, конкретизуй, ти до Тарханкута з Тернополя на вєліку своїм ходом хочеш їхати, чи частково поїздом?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.05.2013, 16:01:53 »
Стечкін, ти не вводь людей в оману, конкретизуй, ти до Тарханкута з Тернополя на вєліку своїм ходом хочеш їхати, чи частково поїздом?

велосипедом їхати в Крим нема сенсу - так замучишся, що вже не матимеш здоровья втикати на кримськи красоти. не кажучі вже про нічим не виправдану втрату літнього часу. отже в вело-варіаті діставання до Криму потягом

автостоп відповідно передбачає діставання взад/вперед попутнім автотранспортом. оскільки ровером я розраховую і без Крима навозитися - автостоп мене цікавить для різноманітності

ще раз наголошую - ніякого екстріма, просто покупатися/позагоряти. якщо вело - до 50 км на день. чисто прагматичний інтерес - підівчитися плавати, бо плаваю я слабенько, а в наш став лізти просто не хочеться
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 24.05.2013, 21:52:48 »
коли читаю такі ідеї, то завжди виникає думка "вау!хочу!хочу!" потім розумію, що це не реально для мене проїхати стільки км і не клякнути на тому сонці.
а так ідея дійсно хороша .

"Я не могу это сделать" никогда ничего не достигало. "Я попробую" всегда творило чудеса.   Джорж Бурнхам
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити