Тема: вилка zoom 386  (Прочитано 16466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 21.04.2013, 12:04:10 »
Schults, ну якшо не рашувати в дитинстві всяких Аістів, Орленків і України то це мій перший ровер, і я його взяв для проби шоб зрозуміти чи дісно я хочу катати і якшо так то шо мені в майбутньому треба.
Ну це найбільша помилка...
Тяжкий двопідвіс з непрацюючими компонентами і відсутністю нормального накату здатен назавжди відбити бажання кататись.
Невже в друга чи знайомого нема нормального спортивного велосипеда, щоб спробувати, і висновки зробити?

Ну і ще - нема нічого більш постійного, ніж тимчасове. Треба визначитись, в якій дисципліні ти хочеш їздити, і зразу купити відповідний велосипед нормального класу. Всю інфу про матчасть можна в неті нарити.
« Останнє редагування: 21.04.2013, 12:11:44 від Frenky »

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 21.04.2013, 14:07:28 »
здатен назавжди відбити бажання кататись.
цілком згідний.всі починали з г.... ,але в більшості випадків через брак інформації і вибору,зараз цього більш ніж досить.тут ще треба звернути увагу на те, що чим дешевший - тим частіше ломається,на що теж треба витрачати гроші.
маючи таку саму вилку вбив за 2 місяці,в хлам.доклавши 100-200грн краще би взяв РСТ,там хоча б покриття на ногах є,і якийсь елементарний демпфер,а не той кусок свинцю з водопровідних труб.
а по темі,тільки витяганням пружини можна допомогти + салідол + рідке масло.гірше їй точно не буде

Offline Pasha!

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 21.04.2013, 15:50:36 »
Тяжкий двопідвіс з непрацюючими компонентами і відсутністю нормального накату здатен назавжди відбити бажання кататись.
сьогодні накатав 15 км, і скажу бажання поки що не відбиває, може якесь місце відбити, але не бажання  :D

Невже в друга чи знайомого нема нормального спортивного велосипеда, щоб спробувати, і висновки зробити?
нєа, в мене такі друзі вони всі ліниві тєхнарі, їх на шашлики витягти це проблема не кажучи про якийсь активний відпочинок  :'(

а накат мені великий непотрібний (поки що  :) ) я скажу я навіть взяв не стільки як для душі скільки як для тіла (здоров'я вимагає) крім того я так замічаю за собою шо я катаю акуратно і не не розганяюсь, після сьогоднішнього почав звикати до вилки і скажу вона працює просто дуже жорстко, на великих каміннях на стройці вона показала себе непогано, а от з маленькими ямками не справляється. типу реакція мала в цієї вилки

крім того повторюсь після цього велосипеда я зрозумію що мені дійсно треба, і коли куплю дороще буду розуміти за що я дав гроші (тобто відчую якість а не буду думати що ціна пішла тупо за бренд)

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 21.04.2013, 17:03:42 »
Schults, ну якшо не рашувати в дитинстві всяких Аістів, Орленків і України то це мій перший ровер, і я його взяв для проби шоб зрозуміти чи дісно я хочу катати і якшо так то шо мені в майбутньому треба.
 
я їх впринципі маю просто купляти нерозбираючись шо до чого не варто викидати чималі гроші. От позджу і якшо дісно виявиться що це моє, то буду звісно купляти шось краще, подетально, сам збирати, але це вже буде обдумано і коли я буду знати чому так а не інакше. Це так би мовити дишева пробна модель  :)
що означає втовк? просто мені цікаво чим саме проявляється я так розумію її поломка, якшо внеї пружина жорстка аж капецю а корпус металічний, то чк можна її поламати?  :o Я думав шо я просто її викину :)
ти бачив як маршрутка влітає в яму і звук такий, ніби там нема ні амортизаторів, ні пружини, ні ресорів...
шось подібне, тільки в менших маштабах... вилка просто виконує роль присутності... після тривалих покотеньок руки болять як після перфоратора...
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...