Тема: ARDIS Formula  (Прочитано 9661 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 06.04.2013, 18:54:44 »
Мені дійсно цікаво, яким чином проводиться модерназація еластомерної вилки, щоб вона починала працювати
лікується покупкою нормальної вилки, ті хто пишуть шо від танців з бубном еластомерка починає працювати просто не знають як працює нормальна вилка
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 06.04.2013, 23:23:18 »
лікується покупкою нормальної вилки, ті хто пишуть шо від танців з бубном еластомерка починає працювати просто не знають як працює нормальна вилка
Spirt, як на мене то , правді бути, основна проблема еластомерок не в тому що вони еластомерки, а в тому що якісь матеріалів фігова. Тобто покриття ніг неахті, башинги там явно без тефлонового покриття, сальніки з гуми фігової. Все це призводить до того що робота дьоргана, бо нема плавного мягкого ковзання ніг в штанах.  Та й зауважив що в більшості вилок компресії зазвичай попущені майже повністю(ну в тих які можна регулювати), тобто можна сказати що на зжимання демпфера нема, а лише на відскок народ собі підлаштовує під себе. Тому В ТЕОРІЇ дай еластомерці нормальну якісь виконання ніг і башингів та хорошу негативну пружину(щоб при відскоці удару не було) то робота буде досить прийнятною. Інше діло що ціна такого вдосконалення буде кілька сотень гривень, вже простіше б.у. початкову масляну вилку взяти  :)
 Обернене теж вірне - маю Тотема(вилка далеко не з найгірших у своєму класі), у якого покриття ніг погадилось, так на початку він має досить доргану, не плавну роботу. Все через те що присутнє більше тертя ніг в сальніках/башингах.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 11.04.2013, 17:06:07 »
Ого!Ти вже тут є).По темі-велосипед робочий,але для екстріму сам знаєш...А так всі починали з хз чого,переважно ашани,а зараз фокси)-рок-шокси)....Так що удачі в подальшому,хай служить! :)

Offline z350

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 373
  • Карма: +4/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 11.04.2013, 17:11:31 »
Мені дійсно цікаво, яким чином проводиться модерназація еластомерної вилки, щоб вона починала працювати
http://www.x-bikers.ru/forum/show_topic.php?id=73482