Тема: чи катають в Тернополі дьорт  (Прочитано 5688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 22.10.2012, 16:28:29 »
встрілила в голову думка скласти зимою на весну ще один байк.....так як тріал якшо постійно катати трохи задовбує.........ось мені просто цікаво чи катає в Тернополі хтось дьорт(саме дьорт а не фр,кк, дх і так далі..)і чи є взагалі якісь дьорти,бо я бачив на власні очі лише квотер(чи як ви його називаєте)....взагалі чи хтось займається дьортом......просто завжди бачу - одні бмх-ери і переважно стріт.....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 31.10.2012, 14:07:39 »
Славко Cyrax катав. Але цей рік халявить через проблеми з спиною.  Ну і відсутністю місця для катання.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.11.2012, 19:52:31 »
опа нарешті відповідь  :D  а крім квотера є ше якісь дьорти???і що тільки одна людина катає???  :o

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 02.11.2012, 16:18:25 »
опа нарешті відповідь  :D  а крім квотера є ше якісь дьорти???і що тільки одна людина катає???  :o
БМХерів питай. А крім квотера я невкурсі. Я ж дьорт не катаю  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.11.2012, 17:51:55 »
.....так як тріал якшо постійно катати трохи задовбує........
поржав  :laugh:
сорі, але я тільки раз бачив шоб ти катав...
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.11.2012, 11:26:27 »
та я тіпа коли було тепло майже шодня катав по пару годин....просто я не їхав в центр...я взагалі стараюся десь їхати подальше шоб люди не бачили так як я ніфіга по суті не вмію поки що, і прикольно певно збоку виглядає як якийсь придурок вбивається на ровері без сідла :laugh:....а коли я мав на увазі задовбує- тріал коли навіть вже шось вмієш не дуже драйвовий вид спорту,крута але в жопу важка дисципліна..... деколи хочеться чогось для розрядки....

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 04.11.2012, 10:51:05 »
та я тіпа коли було тепло майже шодня катав по пару годин....просто я не їхав в центр...я взагалі стараюся десь їхати подальше шоб люди не бачили так як я ніфіга по суті не вмію поки що, і прикольно певно збоку виглядає як якийсь придурок вбивається на ровері без сідла :laugh:....а коли я мав на увазі задовбує- тріал коли навіть вже шось вмієш не дуже драйвовий вид спорту,крута але в жопу важка дисципліна..... деколи хочеться чогось для розрядки....
Угу, я не раз казав що по суті своїй Тріал це акробатика з велосипедом. А інколи хочеться РУХУ, мчати вперед і т.д.
 Хоча сам по собі тріал досить корисний в тому плані що ти вмієш поводитися з велосипедом, відчуваєш його. Потім легше в екстримальних ситуаціях зробити правильні дії.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 04.11.2012, 13:04:12 »
Угу, я не раз казав що по суті своїй Тріал це акробатика з велосипедом. А інколи хочеться РУХУ, мчати вперед і т.д.
 Хоча сам по собі тріал досить корисний в тому плані що ти вмієш поводитися з велосипедом, відчуваєш його. Потім легше в екстримальних ситуаціях зробити правильні дії.
згідний на 100% :)