Тема: Багажник для горника  (Прочитано 6613 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline roid

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 06.08.2012, 16:37:05 »
Можливо комусь пригодиться
« Останнє редагування: 10.08.2012, 16:31:54 від roid »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 09.08.2012, 18:05:15 »
бред...

1. не може бути багажник на непідрессореній частині підвіски.
2. Для ашанпідвісу може і піде, але для всіх решта видів підвіки ні
3...7. далі просто не хочу писати

таяк автор фото витер, то втикнушось подібне з інета :D
« Останнє редагування: 12.08.2012, 11:38:31 від teodor4ik »

Offline roid

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.08.2012, 22:06:21 »
не може,а він є як видно,що я домалював  *hurray*,і до речі без проблем витримує вагу людини,"видиш суслика?-нет,а он есть!"

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.08.2012, 12:31:35 »
ммм... почитай тово... http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2515.0.html і тово... http://shpryha.te.ua/index.php/topic,3171.0.html
якшо прочитав, то поймеш шо то шо на фото, то аж ніяк не горнік *No*.. і відповідно то шо на фото це НЕ багажник до горніка... суть питання в тому що ця підвіска НЕ працює, тому багажник ніяк не впливає на її поведінку.

1. Непідресорена маса - вага яка висить до аморта: критично збільшує інертність системи підвіски і повністю нігілює демпфер (не переживай в тебе його ітак нема :D, бо то не гірський, а "гірський").

2. Якщо ти читав про типи підвісок, то в тебе одношанірна одноричажка, на будь який інший тип підвіски він не піде (хоча можливо ше на деякі фсри чи нрс, але сумніваюсь шо вийде шось гідне).

3. тормоза... на 90% дійсно гірських роверів тормоза дискові, туда він по хорошому не встане, тільки піля дорабтки напилком і сварочником.

4. Торсіонна жорсткість... коли ти робиш маневр, наприклад поворот, ти вкладаєш ровер(передній трикутник) всередину повороту, а вантаж на багажнику старається вилетіти разом з заднім трикутником назовні, чим жутко нагружає линки підвіски. підшипники бистро розваляться від такого, а твої втулки просто значно швидше позтираються причому нерівномірно...

5. конструкція... він впирається в середину пера... для алюмінієвої рами це тупо смерть.

так зрозуміліше?

я веду до того шо прицеп малиш, можна вчепити і до бугатті вейрон при потребі... і напхати туда 2 тонни бараболь... і вивезти їх ним з поля.... але НАШО?

Offline roid

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 10.08.2012, 16:30:48 »
Та яка хер різниця,горник-горнік,може в когось є такий,не всі круті як ти,во і йому підійде

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 10.08.2012, 16:50:19 »
Є ідея + реалізація. І є конструктивна критика конструкції (пардон за тавтологію):
5. конструкція... він впирається в середину пера... для алюмінієвої рами це тупо смерть.

я веду до того шо прицеп малиш, можна вчепити і до бугатті вейрон при потребі... і напхати туда 2 тонни бараболь... і вивезти їх ним з поля.... але НАШО?
Усе нормально, трохи емоціонально. Я  :D з прикладу про Бугатті і 2 тонни бараболі, смішно.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 10.08.2012, 18:58:52 »
Та яка хер різниця,горник-горнік,може в когось є такий,не всі круті як ти,во і йому підійде

та шо там в нього є, він сам вже не знає де воно всьо  :D :laugh: :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.08.2012, 23:42:04 »
Та яка хер різниця,горник-горнік,може в когось є такий,не всі круті як ти,во і йому підійде
не хтів би ображати, але прийдеться... правда ж ти не прочитав того шо тобі порадили? тобто замість вести аргументовану бесіду і не розібравшись з ким і про шо говориш починаєш пригати і зариватись...

повір шо в мене є ровери дуууже різних категорій і цінових в т.ч. але пойми одну просту річ... не в грошах щастя а в клепці... а вот її то в тебе і нема. Причому я не написав "багажнєг гафно", "твій ровер шлак"(хоть це і правда), а спокійно і толерантно пояснив. До тебе не дойшло. Значить я таки правий в своїх висновках... Ведеш себе як малітнє гоп-бидло, яке критику сприймає за наїзд, а таяк мозгів шоб осознати і відповісти нема, то починає  пригати.

Можна і за 300 грн. скласти гідного ровера і за 3000 купити шлак, думати просто треба, а як нема чим, то послухати інших - старших і мудріших.

Offline roid

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 11.08.2012, 14:02:14 »
Сайт нормальний,а модератори школота,звідки ти взяв що це мій ровер,там що бірка висить?Стояв мужик я побачив цей багажник,поговорили,він колишній інженер,сам придумав,користується 1.5 року,каже проблем не було.Я за а що краще з рюкзаком за плечами,з якого 7 потів сходить.А що ти модер школота скажу ще раз,і зітри ту тему не позорся! :fuck:

Offline capone

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 11.08.2012, 21:20:10 »
модератори школота,

 :D :laugh:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 12.08.2012, 11:34:18 »
Сайт нормальний,а модератори школота.... А що ти модер школота скажу ще раз,і зітри ту тему не позорся! :fuck:
требую смайла "фейспалм"

а ти би хоть глянув де я модерую перед тим як так гоношитись... можеш на модерство не зважати і говорити шо хош, я тя не трону :D

до речі без проблем витримує вагу людини
фраза "без проблем" як мінімум означає постійну експлуатацію...

 
він колишній інженер
я тоже, шо по освіті, шо по роботі колишній інженер... але я технолог, тому на відміну від деяких можу уявити проблеми в експлуатації.
користується 1.5 року
пля знов те саме... для того шроту на якому він їзде, цей габажник саме воно, хоча я би тих хомутів на перах позбавився і вчепився до v-маунтів...
а що краще з рюкзаком за плечами,з якого 7 потів сходить.
ти колись чув про консольні багажники? чи одразу про консольні сумки? Чи краще їхати з грузом на ровері до якого його можна вчепити?

вот ти того лаха гордо назвав горним... а шо то є "горний" як його впізнати і для чого він потрібен?
http://2ch.so/bi/arch/res/58198.html почитай... знайдеш багато цікавого по темі...
« Останнє редагування: 12.08.2012, 12:14:52 від teodor4ik »

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #11 : 12.08.2012, 16:43:20 »
Цитувати
http://2ch.so/bi/arch/res/58198.html почитай... знайдеш багато цікавого по темі...
Теодор двачує капчу? :D

пс. версія диванного теоретика: Навантажуємо такий багажник під зав'язь, розганяймося з гірки і різко повертаємо.
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 05.09.2012, 14:41:21 »
Порадьте, камради, як пригвинтити стандартний базарний "універсальний" багажник за 80 грн (файна штука, насправді,  ::) єдиний мінус - стальний він) до ровера з рамою Команч-ніагара (Жиби попередити дружній залп какашками з боку форумних профі ;) скажу - шо на такій рамі немає вварених гайок обабіч підсидела - де зазвичай багажник кріпиться).
Єдине шо мені спадає на думку - зварганити зі стального чи дюралевого профілю скобу, і крутити його до роспорки задніх пер - де кріпиться у всіх нормальних людей болотник. *dontknow*

Які ідеї підкинуть спеціалісти?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 05.09.2012, 15:37:09 »
2 варіанта:

1. Скоба (надійніше, але геморніше)
2. До зажима підсиділа (проще, але може троха гірше тримати сідло)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 05.09.2012, 15:52:06 »
пс. версія диванного теоретика: Навантажуємо такий багажник під зав'язь, розганяймося з гірки і різко повертаємо.
не смертельно таяк в поворот ти ляжеш і вектори сил будуть троха інші... а вот шо буде з шарніром підвіски вгадувати не берусь.