Тема: BGM Allu Speed_prizrak  (Прочитано 27745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 28.07.2008, 11:08:04 »


Вихвалятись не маю чим, і взагалі в роверах новачок. Створив цю тему для того, щоб можна було отримати допомогу і пораду від досвідчених роверистів щодо апгрейду свого коня.
Крупний рогатий Scott

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.07.2008, 11:13:02 »
За ті пару днів шо покатав на ньому виникло декілька питань. Можливо хтось допоможе в них розібратись.

1. Невистачає швидкості для легкого руху під круту горку. Я так розумію справа в зірочках, чи можна окремо замінити передню зірку на ше меншу, чи така заміна потягне за собою ше якісь зміни?

2. Чи можна поставити на нього троха ширші і покришки з більшим протектором? Чи прийдеться також обода міняти?
Крупний рогатий Scott

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #2 : 28.07.2008, 11:48:37 »
Покришки поставити швидше за все можна. Зірочку замінит на меншу - навряд. Напевне потрібно шукати підходящу систему і міняти повністю із шатунами. Але все може убти. Треба подивитись що там стоїть (система зірочко) і поритися в неті чи бувають варіації.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.07.2008, 12:43:33 »
Трохи порив в неті, для мандрівок радять поставити покришки вищого профілю 40-622. Шось типу Schwalbe Cross. http://www.velosiped.com/product_info.php/info/p6473_Pokryshka_Schwalbe_Marathon_Cross,_26x1.75,_Kevlar-MB,_Reflex.html
Крупний рогатий Scott

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.07.2008, 12:54:22 »
у тебе передня система на 2 зірки. для шосейників також є передні системи з 3 зірками - це саме те що тобі потрібно.
п.с. а яка у тебе система? часом не шімано сора?

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.07.2008, 13:11:13 »
у тебе передня система на 2 зірки. для шосейників також є передні системи з 3 зірками - це саме те що тобі потрібно.
п.с. а яка у тебе система? часом не шімано сора?

шінамо срака :) іздіваєшся?

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 28.07.2008, 13:38:16 »
От пофоткав все, де є написи  ;D




Я так розумію, якщо міняти спереду на три зірки, то прийдеться міняти все?
Крупний рогатий Scott

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 28.07.2008, 13:39:33 »
Я би не "парився" із заміною чогось на щось. Тяжко їхїати  - йди пішки. З часом адаптуються потрібні м’язи -будеш їздити. В мене, наприклад, є тенеденця до зменшення товщини покришки. Кожну нову я купляю менш зубастішу і менш грубшу.

Міняти все мабуть не доведенться.
Система розбірна, пошукай в неті, можливо  існують різін модифікації тої системи, де друга зірка має менше зубчиків.
Можливо виникне питання сумісності манетки, і вільного ходу передньої перекидки (амплітуди її руху).
« Останнє редагування: 28.07.2008, 13:42:54 від Zombie [Coffe] »

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 28.07.2008, 13:41:15 »
О, то так можна купити "Україну" і казати адаптуються мязи буш їхати  :D
Крупний рогатий Scott

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #9 : 28.07.2008, 13:47:42 »
За пару місцяів активної їзди, якщо ти довго не їздив до того, в тебе буде постійно відбуватися замітний прогрес фізичних кондицій. Ти будеш довелосипеда ставити інші вимоги, ніж зараз. ТОму я раджу не спішити з апгрейдами, а дати можливість організму звикнути до нових навантажень і тльки з часом міняти начинку.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #10 : 28.07.2008, 13:53:26 »
Систему на 3 зірки я б поміняв, як Дрім радив.. бо під горку їхати - то добре якщо м'язи адаптуються (розкажемо колись про це Славкові (xlibes) як м'язи під навантаженням адаптовуються :), шоб знав ), але в кожного своя техніка педалювання - хтось береже коліна, хтось - інерцію. І щоб обрати свій метод - треба хоча б мати вибір.

Я, наприклад, привик довгі але не затяжні підйоми долати на вликій передачі понижуючи її на ходу, і через те завжди впираюся "в зад" Славкові (якщо їдемо відповідним порядком), який скидає передачу одразу і крутить на пониженій передачі цілий підйом, бо береже коліна. Може, коли в мене коліна потріскають я теж буду такий обережний, а поки - мені підходить мій вибір :).

Покришки: ширші  - можна, але глибший протектор - ні. Ровер ж не тріальний. Ширина покришки буде краще тримати на грунтовій поврхні а протектор - нафіг треба - збирати зайве болото.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 28.07.2008, 13:57:02 »
Та я не дуже й то спішу, просто думаю розвідати шо і як. Просто перед тим попробував катнутись на гібриді з 3-ма передніми зірками і там вгору було набагато легше крутити. От і подумав, шо в шосейника видно все розраховано під швидкість, а не на круті підйоми. А колеса грубші хочу, для їзди по стежках і побитому асфальті. Захоплююсь фотографією, а там де гарні види як правило дорогі далекі від ідеальних :)
Крупний рогатий Scott

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #12 : 28.07.2008, 14:04:21 »
Та я не дуже й то спішу, просто думаю розвідати шо і як. Просто перед тим попробував катнутись на гібриді з 3-ма передніми зірками і там вгору було набагато легше крутити. От і подумав, шо в шосейника видно все розраховано під швидкість, а не на круті підйоми. А колеса грубші хочу, для їзди по стежках і побитому асфальті. Захоплююсь фотографією, а там де гарні види як правило дорогі далекі від ідеальних :)

Бери покришки стійкі до проколів. Та Schwalbe Marathon Cross досить гарно виглядає ;), я б собі таку взяв :).
Найдалекігші від ідеалу дороги - це ті - на яких колеса пробивають. Рельєф покриття - можна і перетерпіти, а от проколи - справжня засада. Я купив собі на заднє колесо твердішу гуму (Schwalbe) і дуже тішуся - жодного проколу (не рахуючись один, коли воно просто не могло не пробитися), в порінянні з старою мякенькою гумкою, яка пробивалась досить таки часто.

Offline prizrak_design

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 210
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 28.07.2008, 14:08:06 »
Та мене і на рельєфному покритті ковбасить :) Шосейник.... А на рахунок проколів, безкамерні шини з герметіком хтось юзає?
Крупний рогатий Scott

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 28.07.2008, 15:15:17 »
у тебе ззаді я бачу блок із 7 зірок - туди також думаю можна втулити блок зірок із гірської групи - де більші зірки, це думаю буде найбільш швидший та зручний спосіб. касету із 7 зірок можна купити у РБ чи на базарі - але перед тим раджу зняти колесо і піти з ним в РБ - хай тобі попробують заміняюти, бо я не впевнений чи воні дійсно припасується.
п.с. шосер то є шосер - :) завдяки посадці та конструкції велосипеда - горки повинні долатися на ура :)