Тема: Тупі пішоходи на перехресті.  (Прочитано 16749 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« : 01.08.2012, 19:04:29 »
Їхав сьогодні додому з центру по вул. Руській, в сторону мосту через залізницю, за кільканадцять метрів від світлофора побачив зелене світло, і щоб виїхати на міст (біля політеху) як завжди набрав швидкості.
Їхав десь так біля 30 км/г, може й більше, але несподівано на червоне світло(для них) почали переходити пішоходи. Дядечко якийсь і дві тітоньки. Я затормозити вже не встигав, а вони тягнули свої жирні сраки по пішохідці коли горіло червоне світло(для них) немов черепахи. Через секунду зрозумів шо можу в них жостко вїхати, і так би й було якби не зробив різкого маневру(гальмування і обїзду) такої перешкоди, але цей рятівний для них маневр коштував мені здоровя.
В результаті цього я впав, пошкодив собі праву долоню(напухло і болить), подер ліве плече і лікоть.
Велосипед теж не обійшовся без пошкоджень. Зігнулася права ручка гальм, підігнувя і подерся багажник, і кермо в районі виносу добряче подер.+різні дрібніші подряпини. Це те що помітив зразу після цієї дорожньої пригоди.

Телефонував на "гарячу лінію" ДАІ, там вони сказали що це класифікується не як ДТП, а як нещасний випадок. Оскільки пішоходи, і ніхто крім мене не постраждав :(

Висновок: велорукавиці мені би пригодились, я вмію гарно падати, або просто повезло (головою ніде не вдарився і землі не зачепився(був без шолома). Люди свині; ніхто навіть не підійшов і не спитався як я почуваюсь після цього падіння, не запропонували допомоги. Пішоходи-винуватці поки я "очухався" зникли у "невідомому" напрямку.

Я був сильно приголомшений, але в подібних випадках мабуть треба ловити і бити в морду, або вимагати гроші, викликати ДАІ, я нічого цього не зробив будучи у напів шоковому стані.

А що було би якби я наїхав на них, з точки зору ПДР? Я ж впевнений що якби врізався в того мякого дядіньку то мені би було не так боляче, і з ровером все ок >:D
« Останнє редагування: 20.02.2019, 11:42:22 від Horsbor »

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #1 : 01.08.2012, 19:30:24 »
Я завжди "виховую" пішоходів на перехресті біля ЦУМу.
Коли заїжджати на зелене від перемоги вони там всі нагло валять на червоне   >:(

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 01.08.2012, 19:45:56 »
"Тихіше їдеш - далі будеш"
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 01.08.2012, 20:29:13 »
У такому випдку потрібно постаратися зупинити пішоходів та телефонувати у ДАІ. Класифікується це створенням аварійної ситуації.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline tray

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 0685163429
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.08.2012, 20:43:40 »
Також знаю про це місце, там постійно всі на червоне переходять, тому завжди їду там повільно, а ще буває страшно щоб ніхто на машині на червоне не проїхав. Варто скласти список небезпечних місць для велосипедистів, щоб кожен знав де треба бути особливо уважним.

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.08.2012, 22:14:05 »
а мене вже взагалі всі задовбали  :(
вже й нормально їздити почав, по правилах, а факен машини всеодно пищать і сигналять, люди тоже мудаки!
автора розумію і бажаю більше не попадати в такі ситуації!як і всім іншим...
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01.08.2012, 23:09:58 »
а факен машини всеодно пищать і сигналять, люди тоже мудаки!
скажімо таксисти які в очі не бачили пдр свято вірять, що не порушують,
якщо систематично сигналять і тд може таки справді щось не те робиш, звичайно якщо це не пряма дорога
особисто мені ніколи не сигналять

У такому випдку потрібно постаратися зупинити пішоходів та телефонувати у ДАІ. Класифікується це створенням аварійної ситуації.
цікаво як це виглядатиме, спроба зупинити невідомих людей для очікування наряду міліції
Варто скласти список небезпечних місць для велосипедистів, щоб кожен знав де треба бути особливо уважним.
чудова ідея, в перелік відразу попадають всі перехрестя, розвилки, кільцеві дороги, а також ділянки крайньої правої частини проїзжих смуг з незадовільним станом, простіше вказати безпечні в такому випадку
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 01.08.2012, 23:17:47 »
Ну таких пішоходів в нас багато, але мені вони в основному піднімають настрій, особливо коли за 5 метрів мене ще не побачили, але вже почули  :D
Погода не перешкода

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 01.08.2012, 23:29:51 »
Я, з недавна, почав переводити ровер через дорогу (не переїзжати), і помітив шо не тільки я так роблю... Приємно бачити повагу в очах водіїв авто...
Ще раз нагадую - дорога не космос, взаємоповага і обережність залог взаємновигідного існування. А так зване "бидло", не важно водії ТЗ чи пішоходи, рано чи пізно таки відрахують пару років свого життя на усілякі неприємності...
Ми інакші, тому нас так мало... :'(

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #9 : 01.08.2012, 23:42:22 »
Ну сигналять по різному. Наприклад, якщо на трасі здалеку тихенько водій посигналить, то респект йому і уважуха. А от якщо прямо у вуха.....  *punisher*
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #10 : 02.08.2012, 21:28:37 »
Ну шо тут ше можна сказати, поки сиджу і "зализую рани"...
Їздіть всі у шоломах і велорукавицях, будьте обережні, знайте що для декого ви невидимки; який яскравий одяг би не одягнули.
Наказуйте недобросовісних водіїв і пішоходів >:D якшо є така можливість;) Я тепер буду так робити, і їздити буду агресивно тепер, якшо шо то на своє зелене буду летів навіть якшо хтось гонорово йде на червоне, і хай пиняють потім на себе))

Добра всім, побільше рівноваги і позитиву!))

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 02.08.2012, 22:33:49 »
виздоровлюй пошвидше! а ті пікалки на 120 децабел, то класна штука, треба і собі якось прикупити))
життя - це рух
рух - це життя

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 02.08.2012, 22:57:26 »
Ну шо тут ше можна сказати, поки сиджу і "зализую рани"...
Їздіть всі у шоломах і велорукавицях, будьте обережні, знайте що для декого ви невидимки; який яскравий одяг би не одягнули.
Наказуйте недобросовісних водіїв і пішоходів >:D якшо є така можливість;) Я тепер буду так робити, і їздити буду агресивно тепер, якшо шо то на своє зелене буду летів навіть якшо хтось гонорово йде на червоне, і хай пиняють потім на себе))

Добра всім, побільше рівноваги і позитиву!))
Головне не перестарайся, бо на твій зелений, на перехресті, якийсь придурок може поїхати на свій червоний. Я помітив, що дуже часто аварій стаються на швидкості 30км. Певно це тому, що багато людей недооцінюють можливої швидкості велосипедиста.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 13.08.2012, 12:10:43 »
Недавно мав подібну ситуацію біля Цуму.Кочусь 25-28 км,люди нагло валять на червоне світло.Останнім,коли вже я наближався,переходив дорогу,якийсь чувак.Завдяки рулю-палці(чудова маневреність) вдалось його добряче нашугати,вивернувши за 15-20 см перед ним.Його обуреним вигукам не допомогли навіть мої вказування на світлофор,де досі горіло зелене світло для мене.Але налякав його добряче))))

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 13.08.2012, 12:40:52 »
Недавно мав подібну ситуацію біля Цуму.Кочусь 25-28 км,люди нагло валять на червоне світло.Останнім,коли вже я наближався,переходив дорогу,якийсь чувак.Завдяки рулю-палці(чудова маневреність) вдалось його добряче нашугати,вивернувши за 15-20 см перед ним.Його обуреним вигукам не допомогли навіть мої вказування на світлофор,де досі горіло зелене світло для мене.Але налякав його добряче))))


шо таке руль-палка??
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "